covidvir
20.3.2021
Kategorie: Společnost

Kovidová genocida

Sdílejte článek:

ALIEN

Říkají nám už rok, že tady probíhá smrtící epidemie.

Říkají nám, že umírají lidé.

Říkají, že jen proto nás chrání tím, čím nás a naše děti ničí víc, než by nás ničil mor.

Říkají, že proto nám mlátí děti a rodiče na ulici, protože se odmítli dusit hadrem.

A my vám říkáme – jděte do prdele, vy vlastizrádné kurvy, než skončíte v rakvích, kterými nás denně strašíte!

Narodíš se, žiješ a umřeš – to je koloběh života. Jde o to, jak svůj život prožiješ a jestli naplníš svůj účel. Neděje se tedy vůbec nic divného. Jedinou otázkou zůstává jen to, jestli je reálně počet úmrtí za nějaké časové období více než průměrně bývá a pokud ano, jaké to má důvody.

Odpovědi ohledně posledního roku údajné koronavirové epidemie jsou velice prosté.

První polovinu roku žádný statisticky významný nárůst úmrtí nenastal (když nepočítáme falšovaná vládní data).

Dále už k navýšení došlo, protože se začaly do stavu populace drtivě promítat extrémně špatná, likvidační a genocidní opatření režimu a vlády ve zdravotní, tělesné, psychické, životosprávné a ekonomické oblasti.

Dá se bez jakékoliv nadsázky říci, že 90% úmrtí nad průměrnou statistickou mez má na svědomí vláda a její genocidní opatření. 10% má na svědomí ten virus. Pokud budou ta opatření dále pokračovat, bude se počet úmrtí lidí nejen z rizikových skupin stále zvyšovat.

Dopady genocidních opatření jsou logicky vražedné, zvláště v dlouhodobém časovém měřítku.

Nelze pro zdravotní stav lidí udělat nic horšího, než je vyděsit, nechat je dusit CO2, sebrat jim kyslík, zakázat jim aktivní pohyb a odebrat jim živobytí, aby skončili v exekucích, depresích a v bezdomovectví. Nelze udělat pro zdraví a úmrtnost lidí nic horšího než odebrat nemocnicím jejich obvyklé léčebné kapacity všech nemocí i akutních problémů a zakázat proti dané nemoci standardní léčebné postupy a fungující léky.

Vlastně, lze udělat ještě něco horšího. Přikázat dusení se hadrem i malým dětem na čerstvém vzduchu a pak je i s jejich rodiči v přesile brutálně zmlátit na procházce.

Nalijme si čisté vody, vážení spoluobčané – jsme ve VÁLCE a probíhá vůči nám GENOCIDA.

V této válce se nestřílí ani nebojuje v zákopech cizí země. V ní se vám i vašim dětem zakazuje dýchat, hýbat, setkávat se, živit se a důstojně žít. Taková válka je ve skutečnosti mnohem horší a děsivější, protože se válčí v míru a s vlastními občany.

Pokud zmíněná opatření uděláte v dlouhodobém časovém měřítku, můžete si být naprosto jisti, že k smrtící epidemii dojde, i kdyby byl celý národ předtím naprosto zdravý. Samozřejmě, dopady takové formy genocidy nejdříve odnesou lidé z rizikových skupin, až pak se začnou projevovat i u ostatních.

Krev na rukách u zbytečných úmrtí má jen a pouze současná fašistická vláda, fašistický parlament, fašističtí vládní poradci a fašisující část občanů, která je podporuje. Nikdo jiný.

Nejde udělat dospělým lidem i dětem nic horšího, než co protičeská, vlastizrádná, zločinná, genocidní vláda, parlament a jejich poradci dělají. Leda jim rovnou prohnat hlavou kulku – je to rychlejší, bezbolestnější, levnější a čistší. Já bych ale takové řešení doporučil pro ty, kteří jako organizátoři i jejich poskoci nejen v ČR úmyslně skrz vymyšlenou pandemii vraždí dospělé i děti jen proto, aby mohli zavést nový společenský řád.

V případě požadavku humánního řešení doporučuji dotyčné vlastizrádce spravedlivě za jejich zločiny soudit, zabavit jejich rodinám veškerý nakradený majetek a následně je zavřít v respirátorech makat šestnáctky do uranových dolů. Sami nám všem říkali, že makat v respirátoru není žádný problém, musíme jim demokraticky umožnit, aby si to zkusili.

Pokud to uděláme, hned další den tady žádná epidemie nebude. Samozřejmě, z následků této brutální genocidy se bude populace následně vzpamatovávat minimálně deset let zdravotně a 40-100 let hodnotově a psychicky. Čím dříve a tvrději s vlastizrádci a jejich poskoky zatočíme, tím lépe pro naše děti a vnuky. Koho nepřivedly k poznání pravdy ani opakovaná brutální napadení malých dětí s rodiči, ten nepatří do českého národa, do české země a do normální společnosti.

Čas trpělivosti, shovívavosti a kompromisů vypršel. Jsme ve válce s genocidními, teroristickými vlastizrádci.

A ve válce proti vlastnímu národu se neberou zajatci. Na místě je pouze celonárodní generální stávka a konec vlády i režimu. Pokud to do měsíce nepomůže, tak ozbrojený, násilný odpor s pomocí té části policie a armády, která to vidí stejně.

Pokud se kdokoliv snaží odstranit demokratické uspořádání společnosti nebo provádí na národu genocidu, tak mají občané veškeré ústavní i morální právo a občanskou povinnost postavit se takovým osobám na odpor všemi prostředky. Ten čas právě nastal, není na co čekat.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 875 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,61 out of 5)
Loading...
politicon.cz
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)