letogirl
24.9.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Kouzlo tantrické masáže a její účinky

Sdílejte článek:

Tantrická masáž patří mezi nejoblíbenější techniky masáže, která je často vyhledávaná. Naučí vás milovat své vlastní tělo, podpoří vaši psychickou pohodu a zvýší dokonce i vaše sebevědomí. Tantra pomůže napravit i milostný a partnerský vztah.

Proč vyzkoušet tantru

Přemýšlíte, že byste chtěli vyzkoušet něco nového a neobvyklého? Zkuste tantrickou masáž, která je smyslná technika masáže, která se věnuje celému vašemu tělu. Navíc působí na všechny vaše smysly. Podpořte své psychické i fyzické zdraví, nebojte se rozmazlovat a dopřejte si zasloužený relax.

Tantrické milování

Stejně jako tantrickou masáž, vyzkoušejte i tantrické milování. Nastudujte si s partnerem, jak přesně tyto milostné hrátky probíhají a zkuste se inspirovat. Je na vás, zda vyzkoušíte práci s dechem, doteky nebo pomalým a něžným líbáním. V každém případě myslete na to, že samotný milostný akt a s ním spojený orgasmus je až tím poslední, o co by vám mělo jít. Snažte se užít si každý dotek, polibek i pohled.

Masáž pro páry

Pokud hledáte erotickou masáž pro páry, tantra je tím pravým. Stejně tak vyzkoušejte i nuru masáž za pomocí speciálního nuru gelu. Zajímavým zážitkem je i mýdlová masáž, kdy po sobě těla navzájem kloužou a tím dochází ke smyslnému dráždění. Na párovou masáž však můžete zajít i s kamarádkou a nechat se rozmazlovat společně.

Účinky masáže

Masáž dokáže uvolnit od nepříjemného stresu, zbaví vás starostí a dokáže vás zastavit i v náročném dnu, plném povinností. Můžete se tak nechat hýčkat pravidelně, klidně i víckrát týdně. Zkuste si po masáži všimnout, že se vám najednou zvýšilo sebevědomí, většina problémů se zdá najednou lehce řešitelná a starosti jsou malicherné. Masáž dokáže povzbudit vaše tělo k vyšším výkonům, erotická masáž dokonce napravuje milostný život a výrazně pomáhá řešit problémy v partnerství.

Psychická pohoda

Každý z nás by chtěl mít psychiku ve skvělém stavu. Můžete se věnovat sportu, trávit čas s přáteli, kreslit a malovat nebo třeba zajít na masáž. Psychická pohoda je potřebná nejen pro zdraví, ale také pro spokojenost v práci, v partnerství i celkově v mezilidských vztazích. Dělejte vše proto, abys se cítili dobře a občas si položte otázku, zda jste ve svém životě opravdu šťastní. Pokud je odpověď kladná, věřte, že vše co děláte, tak děláte správně.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 14 705,00 Kč
Vybráno 42.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 578 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.