bathroom-2132342_1280
30.1.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Koupelnový nábytek – I koupelna si zaslouží hezký nábytek

Sdílejte článek:

Koupelna je místností, ve které každý z nás v průměru tráví přibližně hodinu denně, což rozhodně není zanedbatelné číslo, zanedbávat tedy rozhodně není radno ani její vybavení, abyste se v ní pokaždé cítili dobře. A to jak ráno, kdy se potřebujete upravit před odchodem do práce, nebo naopak večer, kdy se jdete umýt před ulehnutím do postele.

Neodmyslitelnou součástí každé koupelny je pak koupelnový nábytek, jenž plní dvě základní funkce. Jednak maximalizuje odkládací prostor, žádná praktická koupelna se totiž neobejde bez dostatečného množství úložného prostoru, a zároveň plní i estetickou roli – výběrem stylového a kvalitního nábytku do vaší koupelny dokážete povznést její celkový vzhled na vyšší úroveň.

Není skříňka jako skříňka

Taková velmi praktická a zároveň stylová koupelna je snem snad každého. Jaký nábytek do koupelny se vám bude hodit ve snaze přiblížit se tomuto snu?

Skříňky pod umyvadlo – tyto velice praktické skříňky jsou jednak skvělé tím, že nabízejí tolik potřebný úložný prostor, rovněž však dokáží zakrýt nevzhledný odpad umyvadla, jsou tedy i estetickým pomocníkem.

Skříňky s umyvadlem – sáhnout můžete i po skříňce, která je s umyvadlem přímo spojena, čímž je docíleno celistvějšího a jednotnějšího vzhledu celé koupelny.

Závěsné horní skříňky – pokud potřebujete svou koupelnu rozšířit o další úložné prostory, tentokráte umístěné ve vyšší výšce, tak přesně pro vás tu jsou horní závěsné skříňky.

Zrcadlové skříňky – skříňky se zrcadlem jsou vhodné zejména do koupelen menších rozměrů, neboť jinak nevyužitelný prostor za zrcadlem dokáží efektivně využít k ukládání věcí. Řada z nich je navíc vybavena integrovaným osvětlením, odpadnou vám tak starosti s hledáním vhodného osvětlení zrcadla.

Regály do koupelny – regály jsou ideálním prostředníkem pro zachování pořádku v koupelně, pomohou vám mít vždy všechno přehledně seřazené. Jsou vhodné jakožto odkládací místo pro ručníky nebo kosmetiku.

Do koupelnového nábytku můžete schovat i koš na prádlo

Koupelnové skříně mohou mít nicméně celou řadu podob. Třeba takové nízké koupelnové skříňky s vyklápěcími dvířky bývají obvykle ještě vybaveny košem na špinavé prádlo. Nemusíte řešit situaci, kdy vás koš na prádlo bude omezovat v pohodlném pohybu po koupelně. To ocení především majitelé malých koupelen. Vysoké skříňky pak do koupelny přináší další úložný prostor, kterého jednoduše řečeno není nikdy dost.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv koupelnový nábytek, vězte, že při jeho výběru se vyplatí dbát na kvalitu. Je důležité vybírat takový nábytek do koupelny, jehož konstrukční řešení a povrchová úprava dokáží zabránit tomu, aby se voda dostala k základní materiálové hmotě, čímž by mohlo dojít ke zkroucení a nabobtnání dvířek nebo poškození spojů.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 241 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...