bathroom-2132342_1280
30.1.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Koupelnový nábytek – I koupelna si zaslouží hezký nábytek

Sdílejte článek:

Koupelna je místností, ve které každý z nás v průměru tráví přibližně hodinu denně, což rozhodně není zanedbatelné číslo, zanedbávat tedy rozhodně není radno ani její vybavení, abyste se v ní pokaždé cítili dobře. A to jak ráno, kdy se potřebujete upravit před odchodem do práce, nebo naopak večer, kdy se jdete umýt před ulehnutím do postele.

Neodmyslitelnou součástí každé koupelny je pak koupelnový nábytek, jenž plní dvě základní funkce. Jednak maximalizuje odkládací prostor, žádná praktická koupelna se totiž neobejde bez dostatečného množství úložného prostoru, a zároveň plní i estetickou roli – výběrem stylového a kvalitního nábytku do vaší koupelny dokážete povznést její celkový vzhled na vyšší úroveň.

Není skříňka jako skříňka

Taková velmi praktická a zároveň stylová koupelna je snem snad každého. Jaký nábytek do koupelny se vám bude hodit ve snaze přiblížit se tomuto snu?

Skříňky pod umyvadlo – tyto velice praktické skříňky jsou jednak skvělé tím, že nabízejí tolik potřebný úložný prostor, rovněž však dokáží zakrýt nevzhledný odpad umyvadla, jsou tedy i estetickým pomocníkem.

Skříňky s umyvadlem – sáhnout můžete i po skříňce, která je s umyvadlem přímo spojena, čímž je docíleno celistvějšího a jednotnějšího vzhledu celé koupelny.

Závěsné horní skříňky – pokud potřebujete svou koupelnu rozšířit o další úložné prostory, tentokráte umístěné ve vyšší výšce, tak přesně pro vás tu jsou horní závěsné skříňky.

Zrcadlové skříňky – skříňky se zrcadlem jsou vhodné zejména do koupelen menších rozměrů, neboť jinak nevyužitelný prostor za zrcadlem dokáží efektivně využít k ukládání věcí. Řada z nich je navíc vybavena integrovaným osvětlením, odpadnou vám tak starosti s hledáním vhodného osvětlení zrcadla.

Regály do koupelny – regály jsou ideálním prostředníkem pro zachování pořádku v koupelně, pomohou vám mít vždy všechno přehledně seřazené. Jsou vhodné jakožto odkládací místo pro ručníky nebo kosmetiku.

Do koupelnového nábytku můžete schovat i koš na prádlo

Koupelnové skříně mohou mít nicméně celou řadu podob. Třeba takové nízké koupelnové skříňky s vyklápěcími dvířky bývají obvykle ještě vybaveny košem na špinavé prádlo. Nemusíte řešit situaci, kdy vás koš na prádlo bude omezovat v pohodlném pohybu po koupelně. To ocení především majitelé malých koupelen. Vysoké skříňky pak do koupelny přináší další úložný prostor, kterého jednoduše řečeno není nikdy dost.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv koupelnový nábytek, vězte, že při jeho výběru se vyplatí dbát na kvalitu. Je důležité vybírat takový nábytek do koupelny, jehož konstrukční řešení a povrchová úprava dokáží zabránit tomu, aby se voda dostala k základní materiálové hmotě, čímž by mohlo dojít ke zkroucení a nabobtnání dvířek nebo poškození spojů.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 736,00 Kč
Vybráno 13.53%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 118 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.