vakcina-na-covid-19-
14.11.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Koronavirus, vakcína a imunita: Vakcína pro vás, imunita pro firmy vakcínu vyrábějící

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Americká firma Pfizer oznámila tento týden úspěšné testy vakcíny proti koronaviru SARS-CoV-2.

Je poměrně pikantní, že firma Pfizer počkala se svým oznámením, až bude po amerických volbách, aby snad američtí voliči nepřipsali nějaké kladné body tomu zlému Trumpovi, který je proti rozvratu země nelegálními migranty, černošskými rasisty a komunistickými fanatiky ve stylu Harrisové.

Naše i světové noviny se ihned začaly předhánět v odhadech, kolik miliard dolarů na nové vakcíně firma Pfizer vydělá. Nu, z tohoto pohledu je další zajímavá pikantnost – samotný CEO (generální ředitel) firmy Pfizer ihned po oznámení této vakcíny prodal 62% svých akcií firmy Pfizer.

Tak nevím. Možná CEO firmy Pfizer příliš nevěří té jejich vakcíně. Nebo příliš nevěří americké akciové bublině. Nebo se obává povolební občanské války nebo Biden-Harris válečného černého komunismu. Kdo ví.

Vakcína firmy Pfizer, stejně jako například vakcína vyvíjená firmou Moderna, je vakcínou typu mRNA.

Vakcíny typu mRNA jsou vakcíny, které obsahují speciálně vytvořenou RNA, která se zmocní buněk těla očkované osoby a donutí tyto buňky k činnosti, kterou by jinak tyto buňky nedělaly. Třeba k produkci části viru SARS-CoV-2, na kterém se pak vytrénuje Váš imunitní systém. Třeba. Snad. Možná. Nebo se zmocní těch buněk těla očkované osoby a přinutí je dělat něco jiného. Nebo se zmocní buněk, donutí je produkovat části viru SARS-CoV-2 a něco se zvrtne a produkovaný řetězec si půjde svou cestou a ani si nebude muset dát polévku z netopýra ve fast foodu ve Fort Detrick. A Vaše tělo bude pořád a pořád produkovat něco, co si už dávno jde vlastní cestou a třeba je mnohem nebezpečnější než SARS-CoV-2. Nebo Vaše buňky pod nadvládou vakcíny mRNA začnou produkovat celé viry. Třeba SARS-CoV-2. Nebo nějaký jiný virus. Známý nebo dosud neznámý. Nebo myslíte, že se to nemůže stát?

Ať už z úmyslu tvůrce vakcíny nebo nějaké agentůrky v pozadí, nebo čistě jako vedlejší, nečekaný efekt?

DDT bylo před desítkami let pokládáno za zcela bezpečný insekticid. Azbest za zcela bezpečný stavební materiál. Agent Orange za defoliant bez jakýchkoli vedlejších účinků na lidi.

I bez zlého úmyslu se to stát může velice snadno. Software ovládající dopravní letadlo Boeing 737 MAX byl naprogramován tak, že za určité situace namířil letadlo čumákem přímo k zemi a znemožnil převzetí řízení na ruční. (Auta Tesla s autonomním řízením mají také podobné problémy.) A také jste mohli před třemi lety říci „Co by se asi tak s tím softwarem ovládajícím řízení letadla Boeing 737MAX mohlo zvrtnout?“

Pozn.: A to je ovládání letadla oblast se 100-letou zkušeností a množstvím možností testovat reálné situace, situace, které nemají charakter dlouhodobý (roky a desetiletí jako u vakcíny, tím spíše u vakcíny mRNA typu) ale krátkodobý (u řízení a ovládání letadla sekundy, minuty). Vakcína mRNA má nulovou historii a testovat ji můžeme začít teď. A za deset, patnáct let znát, jak to funguje a co se může a co nemůže zvrtnout.

Ale nebojte. Tato vakcína je z hlediska imunity zcela bezpečná – tedy, pro svého výrobce proti jakékoli žalobě za jakékoli vedlejší účinky. Odhlasovali to Vaši poslanci, kteří Vás reprezentují v Evropském parlamentu. Čistě ve Vašem zájmu. ;-)

Tak Vám všem přeji hodně štěstí s vakcínou, jejíž výrobce má „zákonem“ danou imunitu proti jakýmkoli žalobám za jakékoli následky této vakcíny, vakcíny, která byla vytvořena zcela novou, nikdy nevyzkoušenou a nikdy neschválenou technologií, která produkuje látky, které se zmocní buněk Vašeho těla a donutí je dělat to, co by jinak ty buňky nedělaly.

Hezký den.

Dovětek:

K otázce vakcín mRNA, bez mlžení (zde k diskusi o mRNA vakcíně firmy Moderna):

“Moderna’s messenger RNA vaccine, on the other hand, is completely new and revolutionary to say the least. It uses a sequence of genetic RNA material produced in a lab that, when injected into your body, must invade your cells and hijack your cells’ protein-making machinery called ribosomes to produce the viral components that subsequently train your immune system to fight the virus. In this case, Moderna’s mRNA-1273 is programmed to make your cells produce the coronavirus’ infamous spike protein that gives the virus its crown-like appearance (‘corona’ is crown in Latin) for which it is named.”

Podle Yahoo News pak naprosto nejskvělejším na všem není fakt, že vakcína firmy Pfizer (snad, prý) asi) funguje proti Covid-19, ale fakt, že jde o vakcínu na zcela nové, nikdy nevyzkoušené a nikdy dlouhodobě (a vlastně ani krátkodobě, protože testy během několika týdnů nejsou ani krátkodobým testováním) netestované bázi:

Pozn.: Vakcíny mRNA se nikdy doposud nepoužívala a nikdy doposud nebyla nikde schválena. Ani jedna. Na nic. Nikdy. Nikde. Ani jedna.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 942 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
76 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)