VIRUS3
30.4.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Koronavirus – uměle vyroben a dokonce patentován

Sdílejte článek:

JANE K.

Koronavirus, neboli COVID-19 není skutečná nemoc. Je to jen název, je to strašák, kterého se chopila media a pilně propaguje jeho zdánlivě zhoubný vliv po celém světě. Už to, že tento virus začal fungovat jako strašák na základě 27 případů úmrtí v 11-ti milionovém městě Wu-chan v Číně je na pováženou. Stejně tak je na pováženou, že nás s tím začala media strašit po celém světě úplně zaráz. Jestli to nevypadá na pečlivě naplánovanou a dobře zorganizovanou akci, tak co jiného by to mohlo být? A jestli media po celém světě nejsou ovládána z jednoho a toho stejného zdroje, tak pak ať nám někdo vysvětlí, jak je to možné.

 

 

Koronavirus, tak jako každý jiný virus, dokáže fungovat často pouze na bázi strachu. Lidé se bojí, že onemocní, což v nich vyvolá takovou hladinu stresu, že otráví buňky a ty podlehnou čemukoliv co zrovna jde kolem. A to, že všecky chřipky jsou v podstatě stejné, tak může být málem každý prohlášen za oběť koronaviru. Jen množství nahromaděného stresu diktuje závažnost nemoci.Ve starším vydání amerického lékařského slovníku z 1980tých let (American Medical Association – Encyclopedia of Medicine) se výraz „korona virus“ opravdu vyskytuje a je vysvětlován jako běžné nachlazení. V novějším vydání tohoto stejného slovníku již tento výraz není.

Kdysi byl v Americe učiněn zajímavý pokus. V jedné továrně pracovaly hlavně ženy, všecky mladé a zdravé a poměrně dobře se spolu snášely. Mezi těmito byla rozšířena zpráva, že je nutno se mít na pozoru, protože řádí nějaká těžká chřipka. Většina z nich onemocněla.

Koronavirus patentován

Skutečný koronavirus (angl. Coronavirus) byl vyvinut v Anglii a patentován v Americe, jak můžete vidět z níže přiloženého patentového dokumentu. V popisu je psáno, že je to živý, ale utlumený virus, který je tak slabý, že může být použit i jako očkování. Takže na to, aby někdo touto chřipkou onemocněl by tohoto viru potřeboval obrovské množství a ani tak není jisté, jestli by k onemocnění došlo. V případě zájmu si celý patent můžete sami stáhnout ZDE.

Takže se můžeme ptát, když skutečný koronavir je tak slabý, jak to, že zabíjí tak velké množství lidí po celém světě? Odpověď je jednoduchá: to proto, že tento virus je tak nepatrný, že zjistit ho u pacienta není prakticky možné. Vždyť ani není vidět pod mikroskopem a ve skutečnosti je zde otázka, jestli jaké viry vůbec existují a co jsou zač, když ani tak zvaní vědci nemají na tuto otázku jednoznačnou odpověď. Tím pádem když nevíme jak virus vypadá, můžeme za něho vydávat málem cokoliv.

Koronavir je prakticky nezjistitelný a přesto jsou lidé podrobováni testům. Tyto testy a jejich výsledky jsou velice sporné, jak vysvětluje známý aktivista David Icke. (Video v angličtině ZDE) Na testování přítomnosti koronaviru je používán tak zvaný RT-PCR test (Reverse Polymerase Chain Reaction). Vyvinul ho biochemik Kary Banks Mullis již v roce 1984 a bývá běžně používán na diagnosu různých nemocí, jako je třeba rakovina plic. Všichni ale zapomněli na varování samotného vynálezce, že tento druh zkoušky je nepoužitelný pro infekční choroby. Na infekční choroby tento test prostě nefunguje.

 

K testování je používán genetický materiál z těla pacienta a tento se namnožuje. Když je pokusný vzorek zvětšen 30x, pak se někdy objeví výsledky, které se pod mikroskopem podobají tomu, co lékaři a vědci dnes nazývají koronavirem. Při takovém zvětšení mohou být někteří diagnozováni jako pozitivní, ale mnozí jiní ne. Při zvětšení asi 60x mohou být s koronavirem diagnozování všichni. Což znamená, že záleží pouze na stupni zvětšení vzorku, jestli testovaná osoba má oficielně koronavirus, nebo ne! To je pěkně pochybný a naprosto nevědecký přístup. 

I v Číně, když svým nemocí postiženým pacientům odebrali vzorky z plic, tak zjistili, že nemají virus, ale jakýsi genetický materiál, který mohl přijít odkudkoliv. To nám ale pro jistotu neřekli.

Proč se tedy někdo vůbec bojí takové nákazy, jejíž virus nepřežije mimo lidské tělo déle než jednu minutu a při teplotě 30°C zahyne? Proč ten strach, když na běžnou, obyčejnou, každoroční chřipku zemře celosvětově mnohem více lidí a nikdo o tom nikde nemluví? Jen tak pro porovnání, podívejme se, kolik lidí zemřelo za rok 2016 na celém světě na různé jiné nemoci: 

Nemoc:

Počet úmrtí za rok, celosvětově, 2016:

Srdeční a cévní potíže

17.65 milionů

Rakoviny

8.93 milionů

Nemoci dýchacích cest

3.54 milionů

Cukrovka, krevní a endokrinní nemoci

3.19 milionů

Dements

2.38 milionů

Průjmové nemoci

1.66 milionů

Silniční nehody

1.34 milionů

Běžná chřipka (Zdroj: GlobalResearch)

650,000

COVID-19 (Zdroj: WHO, 21.4.2020)

162,956

 Zdroj, kde neoznačeno: Wikipedia

Viděli jste snad někdy chodit lidi s náhubky po ulici a policii hlídat, aby nevycházeli ven kvůli srdečním a cévním nemocem? Anebo kvůli rakovině? Kvůli silničním nehodám? Samozřejmě že ne! A najednou takový rozruch kvůli něčemu, co ani není možné diagnozovat!

Zdravotní personál manipulován

A ještě ke všemu je počet úmrtí na COVID-19 udávaný organizací WHO (World Health Organization) nesprávný. Podle prohlášení mnohých lékařů je možno čítat s tím, že asi 90% těchto lidí mělo aspoň jednu další, přídavnou, vážnou chorobu. Už i lékaři sami si stěžují, že když pacient, který má srdeční potíže a zemře, jeho smrt je přičítána koronaviru. Když si zlomí nohu a zemře, je to taky koronavirus. A taky se velmi často vyskytují případy, kdy pacientovi není skoro nic, ale po příchodu do nemocnice se jeho stav podstatně zhorší a mnohdy i zemře – na koronavirus. Takže taková čísla nemůžeme brát vážně.

Lékaři mají jednoduše přikázáno léčit všechny chřipky jako plicní onemocnění a při úmrtí napsat do formuláře magické slovo, „koronavirus.“ Ventilátory, které násilným prokysličováním plic, jejichž buňky nejsou schopny absorpce, pouze nemoc zhoršují a zvyšují úmrtnost.

Zdravotní sestry a zdravotní personál se neustále na příliv koronavirových pacientů připravují, ale pacienti nikde. Podívejte se sami na rozhovor s americkou sestřičkou, která vypovídá o tom, jak je nemocniční personál propouštěn, protože není co dělat; není dost nemocných. Rozhovor nahrál Michal Sopor a video má české titulky.

A tak nemocnice předstírají nával pacientů a přitom čekárny jsou prázdné, lůžka pro pacienty taky. Asi proto dali k mnohým nemocnicím ozbrojené stráže, celé v černém, které vypadají jako Antifa, a které nedovolí nikomu vstup. Snad nechtějí aby bylo vidět jak málo skutečně nemocných tam doopravdy je?

Známý aktivista Eric Dubay dal dohromady stránku, kde publikuje záběry z prázdných nemocnic po celém světě. Různí lidé mu posílají videa na toto téma a on je zveřejňuje na internetu. Dnes už příspěvky nechce, říká že jich dostal tolik, že neví co s nimi a všecko co je vidět jsou prázdné nemocnice. Tuto stránku můžete shlédnout zde: Eric Dubay.

I v Číně jsou budovány nové nemocnice a všechny jsou prázdné. Koronavirus, neboli COVID-19 jako celosvětová epidemie se prostě neosvědčil. Většina těch, kteří už jakou chřipku dostali, tak jejich příznaky jsou poměrně mírné a onemocnění se tak moc podobá běžné chřipce, že by správně nemělo být označováno za něco jiného. Také počet úmrtí není zdaleka ten, jak bylo očekáváno a přitom karanténa stále přetrvává. A tak se začalo plánovat a prorokovat a strašit s tím, „co teprve přijde.“ Nemocnice po celém světě se připravují na záplavy pacientů a zatím pacienti nikde.

Plánování toho, co přijde

Naplánování této tak zvané „epidemie“ proběhlo již 18. října 2019 v New Yorku. Tato akce se jmenovala „Event 201“ (celý popis ZDE) a pořádalo ji Centrum pro zabezpečení zdraví (Center for Health Security), které spadá pod světově-známou zdravotní instituci Johns Hopkins. Jednalo se o simulaci ohrožení nějakým nepředpokládaným, ale vědecky možným nebezpečím. Pomocí počítačů byl projektován rozsah tohoto napadení a jeho vliv na celosvětovou populaci a ekonomii. Akce se zúčastnilo 130 pozvaných vedoucích osobností z obchodu, z vlády a ze zdravotnictví. Číňané přizváni nebyli. Finance poskytli také George Soros a Bill a Melinda Gates. Celá akce byla odůvodněna tím, že dnešní svět prožívá zhruba 200 epidemických zásahů ročně a proto je nutno být připraveni na to, co přijde.

Závěrečné usnesení této schůzky předpovídalo, že další epidemie způsobí nejen obrovské ztráty na životech, ale také dominové ekonomické a společenské následky, které značně přispějí k lidskému utrpení po celém světě. Jelikož budou všichni lidé touto epidemií ohroženi, množství nemocných a množství úmrtí se budou s každým týdnem zdvojnásobovat, až po 18 měsících dosáhnou výše 65 milionů mrtvých.

65 milionů mrtvých plánovali, představte si!

Příznaky nemoci COVID-19, neboli koronavirus

Když se testování na korona virus ukázalo nespolehlivé, začali v Číně rozlišovat nemocné podle příznaků. Příznaky pro koronavirus jsou uváděny jako následovné:

  • Zvýšená teplota nebo horečka;
  • Suchý kašel bez hlenu;
  • Dýchací potíže, zkrácený dech;
  • Bolest na prsou a bolest ve svalech;
  • Popletenost, nevyrovnanost a únava;
  • Ztráta čichu nebo chuti;
  • Rýma, zánět mandlí;
  • Může způsobit přídavný zápal plic;
  • Namodralá pokožka (z nedostatku kyslíku).

Samozřejmě, ne všichni nemocní budou mít všecky tyto příznaky zaráz. Ale z popisu nemoci je zjevné, že toto jsou zároveň typické příznaky obyčejné chřipky. Takže je sporné, jestli se čínským lékařům opravdu podařilo odlišit ty, kteří na koronavirus trpěli od těch, kteří měli obyčejnou chřipku. Však taky jsou v hlášení počtu onemocnělých podstatné rozdíly.

Skutečný stav chřipky ve Wu-Chanu

Australské noviny „SBS News“ přinesly 19. února 2020 zprávu o studii koronaviru, která byla provedena v Číně na 72,314 lidech a byla započata koncem prosince 2019. Její výsledky byly publikovány v čínském Žurnálu epidemiologie (Chinese Journal of Epidemiology). Celá zpráva ZDE.

V podstatě bylo zjištěno, že příznaky chřipky byly v 80.9% všech případů velmi mírné. Asi 13.8% nemocných měli příznaky horší a pouze 4.7% bylo v kritickém stavu. Ohrožení se dále projevovalo v souladu s věkem a také s ohledem na další, přídavné nemoci:

Věk pacientů:

Úmrtnost:

do 39 let

0.2%

40 – 50 let

0.4%

50 – 60 let

1.3%

60 – 70 let

3.6%

70 – 80 let

8.0%

nad 80 let

14.8%

Více než ostatní byli ohroženi ti, kteří měli nějaké přídavné zdravotní potíže, jako na příklad srdeční problémy, cukrovku, či chronické problémy horních cest dýchacích. Nejvíce ohroženi jsou pracovníci ve zdravotnictví a ze 3,019 takových zaměstnanců jich dostalo virus 1,716. Pět z nich na tuto nemoc zemřelo.

Dnes už se ví, že tato chřipka postihuje hlavně Asiaty a z nich hlavně muže. Je pro to několik důvodů. Předně, skoro všichni asijští muži jsou již od chlapeckých let těžcí kuřáci, kdežto ženy nekouří zdaleka tolik. Asijští muži dále mají vyšší účast genu ACE2, který zakódovává angiotensin-měnící enzym2, který se ukázal být přímým příjemcem (receptor) pro SARS-koronavirus a koronavirus NL63. K tomuto přidejte značné znečištění ovzduší, které je v Číně běžné a nevídaně husté zalidnění. Když prozkoumáme další místa, která byla koronavirem zasažena, jako např. severní Italii, tam žije značné množství emigrantů z Asie a protože se jedná o průmyslovou oblast, je tam velmi špatné ovzduší, málem životu nebezpečné, stejně jako v Číně.

Včerejší New York Times přinesly zprávu, že také černoši a příslušníci menšinových skupin v Americe jsou chřipkou ohroženi více než bílí. Skutečné důvody pro toto tvrzení nejsou předloženy. Celý článek ZDE.

Světová reakce na koronavirus

Je jisté, že tak, jak celý svět zareagoval na koronaviru je neuvěřitelné v mnoha směrech. Již deset dní poté, co byl hlášen výskyt této nemoci, vyslali čínští a australští vědci do světa genetickou mapu tohoto viru. A o pár hodin později byly laboratoře po celém světě zaměstnány rozborem těchto informací. Je to neuvěřitelné rychlý postup – že by o tom věděli předem a byli na to připraveni?

Zkoumáním genomu koronaviru v Iránu a v Italii bylo dále zjištěno že nejsou stejného druhu jako vir, který se vyskytl ve Wu-Chanu. A proč zavřela loni v srpnu americká vláda laboratoř na výrobu biologických zbraní ve vojenské instalaci Fort Detrick a prohlásila její činnost za „ne dostatečně bezpečnou?“ V souvislosti s tímto bylo rovněž značné množství lidí uvězněno. Takže Číňané se dnes přímo ptají o co tady jde, protože je zjevné, že jsou neprávem viněni z výskytu této nemoci a že jsou spíše její oběti než způsobitelé.

Je pravda, že když se začátkem března t.r. ptal Žao Li Žan, který je mluvčí Čínského ministerstva zahraničí ředitele amerického Centra pro dozor nad nemocemi (CDC, Center for Disease Control) Roberta Redfielda jestli v Americe pátrali zdali někteří dříve zemřelí nebyli obětí koronaviru, tento mu odpověděl že ano, že některé případy byly opravdu zjištěny jako koronavirus. Jenže tehdy ještě nebyl název COVID-19, takže tato onemocnění připisovali zápalu plic. To ovšem znamená, že Američané měli koronavir již v září minulého roku, což je asi 3 měsíce před Číňany! Celá zpráva ZDE.

Nový výzkum v Americe dokazuje, že koronavirus tam přišel hlavně z Evropy a ne z Asie, jak se původně myslelo (Článek ZDE). Avšak noviny „New York Times“ udávají mylně výskyt prvních případů v půli února t.r., což není v souladu s tím, co prohlásil o necelý měsíc před nimi již zmíněný ředitel CDC Robert Redfield. Asi se nestačili pořádně domluvit na tom, co nám předhodí. Neboli – pokaždé trošku jiná zpráva, pokaždé jiné „důkazy“ a svět je dokonale popletený. Ale mají stále co hlásit.

Stejný článek varuje skrze organizaci CDC, že lidé mají být velice opatrní, protože 25% těch, kteří virus mají, nemají vůbec žádné příznaky. Takže – další strašák: všichni máme virus, i když nám nic není!
————-

  • Další pokračování s názvem: „Koronavirus – o co doopravdy jde a kdo to způsobil; jak to vidí Joseph P. Farrell“

ZDROJE:

https://patentimages.storage.googleapis.com/31/23/d0/e63e0adde2fbad/US10130701.pdf

https://banned.video/watch?id=5e8e28ed1f333e003a33793b

https://www.globalresearch.ca/flu-bigger-concern-wuhan-virus-grabs-headlines/5701932

https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/situation-reports/20200421-sitrep-92-covid-19.pdf?sfvrsn=38e6b06d_6

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_causes_of_death_by_rate

https://www.youtube.com/watch?v=XFpzpptmZ_I

https://www.filmyourhospital.com/

https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/about

https://www.sbs.com.au/news/most-coronavirus-infections-are-mild-says-major-chinese-study

https://www.nytimes.com/2020/04/22/us/politics/stephen-moore-coronavirus-economy.html

https://asiatimes.com/2020/03/china-locked-in-hybrid-war-with-us/

https://www.nytimes.com/2020/04/08/us/coronavirus-live-updates.html?campaign_id=60&emc=edit_na_20200408&instance_id=0&nl=breaking-news&ref=cta&regi_id=115528776&segment_id=24401&user_id=3c8e53507e4c691b489922dd87be3fd0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 5 378 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 3,86 out of 5)
Loading...
politicon.cz
60 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.