VIRUS22
27.2.2020
Kategorie: Společnost

Koronavirus: Nástroj globálního řízení?

Sdílejte článek:

COM/FB

Informací je o šíření tohoto viru mnoho, zatímco v jiných případech se spíše “elity” snaží držet vše “pod pokličkou”, tak si všimněte, že v tomto případě je to zcela obráceně a ze všech médií se na nás hrnou děsivé, až apokalyptické vize, kdy i jinak celkem racionální lidé začínají přemýšlet o tom, že taková “drobná” zásoba balené vody a konzerv by nemusela být na škodu a to i v zemích, kde se zatím nic neděje. Pojďme se na to zkusit podívat z větší výšky, tedy globálně a rozebrat to i z úhlů, kterými se jiní nezabývají, co vy na to?

Pychologický efekt

Z psychologického hlediska víme, že to na co upřeme svou pozornost, to automaticky roste. Řešíte neustále v hlavě své dluhy a špatné vztahy? Co myslíte? Poroste obojí? Řešíte v hlavě jak vydělat a jak mít naopak skvělé vztahy? Budete mít ty dluhy a špatné vztahy? Když jste neustále bombardováni informacemi o novém viru a šířící se nákaze, co myslíte, že se stane? Udělejte si experiment – najděte ve svém okolí optimistu, domluvte se s jeho známými, kolegy a nezávisle na sobě mu během jediného dne řekněte, že vypadá dnes nějak “přepadle”, nezdravě, že je bledý a “vůbec se vám nelíbí”. Vsaďte boty, že večer ulehne v hrozném stavu do postele. Ne, ten experiment nedělejte, ale asi chápete kam mířím. K psychosomatice se v závěru ještě vrátím.

Mezinárodní politika

Ještě před několika týdny se řešila smrt Sulejmáního, raketová odveta Íránu a následně jimi, údajně omylem, sestřelené letadlo. Řešily se obrovské protesty v Hong Kongu proti ČLR. Vzpomene si ještě někdo na čínsko-americkou obchodní válku? Svět řešil impíčment a pokus o likvidaci Trumpa. Vzpomene si dnes někdo na něco z toho? Vědí vaši přátelé jak impíčment vůbec skončil? Dovedete si představit, jak by se to řešilo v médiích, kdyby se někdo pokusil “impíčnout” třeba Obamu? Takto se z toho stala spíše vnitro-americká záležitost, což jen dosvědčuje, že USA jako Hegemon končí. Virus přišel jako na zavolanou, protože i nyní odvádí pozornost od Idlíbu a Tripolisu.

Informační pole

Jaké informace se začínají šířit? Opět takové, které nahlíží na svět jako na jediný, globalizovaný celek. Greta a globální oteplování hysterii a volání po globalizovaném světě, který řeší “problém” jako jeden celek, nevyvolaly, tak je nutné přijít s novým globálním “problémem”, který přinutí lidi volat po centrálním řízení, jinými slovy po diktatuře z jediného řídícího centra. Vlhký sen globalistů. Objevují se nově i názory, že vir se může šířit nejlépe na bankovkách a mincích, protože tyto nejvíce obíhají mezi lidmi a tudíž by se měly zrušit. Bez karty byste si nekoupili ani rohlík a při každém nákupu byste za sebou zanechali elektronickou stopu. Cože jste to dnes kupovali podezřelého a kde?

Globální řízení

Včera vyšlo několik článků kde psali totéž – koronavirus nejvíce řádí v Číně, Jižní Koreji, Íránu a nově i Itálii. Mají tyto země něco společného? Pokud se zabýváte Koncepcí společné bezpečnosti (KSB) a nebo sledujete mou zeď, tak víte, že Čína má z hlediska globálního řízení nahradit USA v roli Hegemona a Írán má (měl) převzít tutéž roli v oblasti Blízkého východu a Západní Evropy (proto ta obrovská snaha k její islamizaci). Jižní Korea má z tohoto hlediska patřit pod Čínu a po případném spojení s tou Severní zde máte stejný proces jako když byl Hong Kong předán ČLR. Na jedné straně moderní technologie a na druhé kolektivismem a marxismem zdevastovanou psychiku, kdy výsledkem bude dokonalý lidský biorobot s dotatečnými technickými znalostmi na plnění úkolů “elit”. A Itálie? Co ta tam dělá? Nepodepsal náhodou premiér Conte loni jako PRVNÍ (a jediný ze Západu) připojení své země k Nové hedvábné stezce, tedy čínskému globálnímu projektu? Myslíte si, že má smysl hledat způsob, jak se italský první nakažený člověk dostal ke zdroji nákazy, když s ničím čínským prý prokazatelně do styku nepřišel? Ne, nemá.

Fakta a také trocha konspirace

Toto napsali na novinkách 25.2. “Před tím, že se může objevit nemoc podobná chřipce, která ve světě zabije 50 až 80 milionů lidí a srazí výkon světové ekonomiky o pět procent, varovala WHO už před půl rokem.” Takže WHO si hraje na “prediktora” a dopředu “varuje” před něčím, co v danou chvíli ještě neexistuje a to již i s konkrétními čísly, jak to bude vypadat a jak to dopadne. Na základě jakých statistických informací s tímto přišli, aby mohli provést tuto predikci? Samozřejmě, že ze žádných. Když si vezmeme, že WHO sídlí v bydlišti Globálních elit (GE), tedy ve Švýcarsku, tak ta tehdejší zpráva nebyla varováním, ale spíš startovacím výstřelem k tomu, aby se “proces” rozjel. Zajímavostí je, že dle Indických vědců se jedná o virus, který má 4 sekvence RNA (ribonukleotidy) shodné s virem HIV. Což je vskutku zajímavé, protože pokud byste chtěli vytvořit dokonalou zbraň, tak necháte zmutovat vir chřipky s HIV, protože to první zajistí rychlé šíření a běžné příznaky a to druhé těžké zhroucení imunitního systému. Indové? Smích? V Číně se rychle chytili stébla a začali lidem podávat léky, které mají za cíl zpomalit šíření HIV v organismu a ono to zabralo. Část lidí se začala uzdravovat a když jim k tomu dali i léky proti běžné chřipce, tak se léčba ještě zlepšila. Věříte na to, že příroda sama o sobě vytvoří vir z chřipky a HIV?
V Kanadě před vypuknutím epidemie řešili případ, kdy jim jeden manželský pár (oba byli číňané a pracovali tam) prý ukradl ve velmi střežené laboratoři celou řadu vzorků koronavirů a předal je Číně. A ze stejné laboratoře v roce 2009 jistý pan doktor Plummer odnesl (nechal snad odnést) 22 vzorků těchto koronavirů a po dopadení byl potrestán jen pokutou. Co s nimi stihl udělat se ovšem nedozvíme, protože letos v únoru, jistě zcela “náhodou”, zemřel v Keni. A víte na co byl tento doktor kromě koronavirů expert? Dle dostupných informací byl jeho další specializací vir HIV.

Zajímavosti

Koronavirus nCoV2019 zasahuje receptory v plicích infikovaných osob. Není určitě nezajímavé, že právě asijci mají těchto receptorů více než jiné rasy a proto jsou na tento typ viru mnohem náchylnější, než třeba takový běžný Evropan. Existují náhody?

Sinolog Vít Vojta se nechal slyšet, že koronavirus v důsledku Čínu jen posílí a já mám podobný názor. Chcete-li vybudovat nový řád, tak musíte zcela rozbít ten původní. Čína má na svém území obrovské množství západních výrobních podniků,dnes zejících prázdnotou, protože se zaměstnanci bojí virů. Ekonomika Číny tedy silně ovlivňuje i Západní státy a je jedno jestli se jedná o automobilový, či oděvní průmysl, protože vše bude zasaženo tímto problémem. Tímto zcela evidentně uměle vytvořeným “problémem”. Svět se má přeformátovat a proto musí Čína získat větší ekonomickou stabilitu a nezávislost na výrobních požadavcích EU a USA.

A co máme dělat? Včera zazněl podobný dotaz ve skupině zabývající se psychosomatikou. Odpověděl jsem takto: Otázka zní složitě, ale odpověď je velmi jednoduchá. Existují tisíce lidí, co se s nakaženými setkali a nakaženi nebyli. Existují tisíce nakažených (dle testů) a neměli sebemenší přiznak. Existují tisíce těch, co jsou nakažení a mají příznaky běžné chřipky. A existují tisíce těch, co se již vyléčili a jsou doma. A pak bohužel existují 2% lidí, kteří na tento virus zemřeli. Vždy jde o to, jak jste vnitřně nastavení, dle toho záleží jak jste na tom fyzicky a na tom zase jestli budete nakaženi a pokud již jste, tak jaký bude mít choroba průběh, jestli mírný a nebo fatální.

Takže se zabývejte psycho-hygienou, studujte KSB a věřte, že jste vy i vaši blízcí zcela zdrávi a když tomu uvěří hlava, tak tělu nezbyde nic jiného, než to přijmout jako holý fakt.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 13 377,- Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 815 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 3,91 out of 5)
Loading...
21 komentářů
  1. texas

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)