BABISROUSKA
8.3.2020
Kategorie: Politika

Koronavirus jako dar z nebes pro Bureše

Sdílejte článek:

TEMPLATE

Sledoval jsem dnes s jistou fascinací tiskovou konferenci estébáka Bureše, z vůle lidu premiéra České republiky, kterak s diktátorskou dikcí a razancí oznamuje, že stát NAŘIZUJE všem lidem, co se vrátili z Itálie, povinnou čtrnáctidenní karanténu pod hrozbou třímilionové pokuty. A viděl jsem, jak si to užívá.

Aniž bych chtěl nějak zlehčovat epidemii nemoci Covid19, která jen kousek od nás (v Itálii) kosí lidi po desítkách denně, zvlášť ty staré a nemocné, uvědomil jsem si, že každá takováhle katastrofa je pro kolektivistické kreatury, kterých je estébák Bureš čelným představitelem, darem z nebes. Že konečně mohou lidi – kteří pro ně představují jen abstraktní hlasy ve volbách a zdroj financí – masově ovládat. Jestli se něčeho tihle šmejdi, které jsme si už poněkolikáté dobrovolně zvolili, bojí, je to svobodný, nezávislý a patřičně vzdělaný člověk, který jim jejich stupidní hru snadno prohlédne.

Posuďte sami. V ČR máme ve chvíli, kdy píšu tyto řádky, minimálně dva lidi nakažené novým koronavirem, který nemoc Covid19 způsobuje, a ke kterým se moudrý stát – na který se máme a dokonce MUSÍME spolehnout – otočil zády. Chtěli být zodpovědní a dobrovolně se vydali do rukou státního úředníka (v tomto případě pracovníka krajské hygienické správy, či přímo řízené nemocnice, je to všechno stejná, tvrdým socialismem odkojená verbež), ten mrkl do tabulek a pak se na ně, jak to v takových případech blízkého setkání se socialisty bývá zvykem, zvysoka vykálel. Nezbylo jim nic jiného, než kontaktovat soukromníka, který jim profesionálně a lacino vyhověl. Hrůza v očích státních úředníků byla do očí bijící, zejména co se týče současného ministra zdravotnictví. “My ten systém MUSÍME MÍT POD KONTROLOU!” kroutil se před kamerami onen nešťastník a vypadal přitom stejně nepřesvědčivě, jako když se před lety pokoušel prorazit v nějaké debilní pěvecké soutěži. Několik hodin poté zcela náhodou laboratoř, která, jak už bylo řečeno, profesionálně zjistila nebezpečí a zachránila tak moudrý stát od stovek nakažení, zjistila, že už tyto testy provádět nesmí.

Není zřejmě rovněž náhoda, že se současný premiér už asi ve třech výstupech před veřejností (kde opět prokazoval, jak moc dané problematice nerozumí), že největším problémem je AirBnb, systém krátkodobých pronájmů, který vládnoucí vrchnosti leží v žaludku jako máloco. Především proto, že zatím nenašli systém, jak jej účinně regulovat. Zkoušeli na něj už svést bytovou krizi v hlavním městě a poté, co byl tento absurdní nesmysl relevantními analýzami vyvrácen, zjistili, že by možná mohli bezmozkům přetlumočit, že AirBnb může za šíření koronaviru. “AirBnb je problém, protože ho NEMÁME POD KONTROLOU. Jednáme s hlavním městem, jak jej omezit,” řekl Bureš nedávno před kamerami a jak je zřejmé, že s autistickým ultralevicovým šílencem Zdeňkem Hřibem se agent StB shodne na máločem, zde jistě společnou řeč rychle najdou.

Stát chce totiž mít své občany hlavně POD KONTROLOU – a tak nikomu nepřijde divné, když agent Bureš v přímém přenosu řekne, že díky mobilním operátorům vrchnost ví, kteří čeští občané se momentálně nacházejí v Itálii. Nejhorší na tom je, že lidé to sami chtějí. Ne náhodou bezmozci vzali útokem nákupní centra, kde skoupili ta nejlevnější balení rýže a těstovin po metrácích minuty poté, co server Idnes (opět ne náhodou patřící do holdingu Agrofert) zveřejnil hoax o tom, že brzy nastane koronavirový blackout a je třeba se okamžitě zásobit. Je až bolestivé sledovat křik Burešových voličů na sociálních sítích, kteří mu už týdny píšou zoufalé vzkazy, aby konečně zavřel a zadrátoval hranice, aby konal, aby je zachránil před morovou ranou z Číny. A tak Bureš koná. Před pár dni jsem viděl na Seznam TV dokument, kde se mladá redaktorka v nákupním centru ptala lidí, jak se na koronavirovou paniku dívají.

“My věříme Babišovi,” řekl jí do kamery zhruba šedesátiletý senior. Na doplňující dotaz – proč – odpověděl bezelstně: “Už o tom mluvil dvakrát v televizi. To by nikdo předtím neudělal.”

Takže tak, takhle jednoduché to je.

Bureš sám ale ví, že musí tváří v tvář možné epidemii jednat opatrně. V sázce je i jeho budoucnost, především ta politická. Covid19 mu nejspíš neublíží, takové štěstí mít nebudeme. Ale pokud by se nedej bože nemoc rozšířila do parametrů italských (doufejme, že se tak nestane), mohli by jeho voliči, což jsou zároveň ti nejzranitelnější, přijít na to, že je jejich spasitel před nákazou nejen že neuchránil, ale také že podstatně zhoršil jejich životní úroveň. Tady by mohl přijít jeho konec.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 561 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 3,43 out of 5)
Loading...
48 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)