VIRROUSKA
30.6.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Koronavirus: Divadlo pokračuje

Sdílejte článek:

JANE K.

Skoro to vypadá, že s každým týdnem a možná i častěji, přicházejí media s novou rolí pro koronu. Když bylo zjištěno na skutečných případech, že je to velmi mírná chřipka, o které mnozí ani neví že ji měli, tak museli honem-honem přijít s něčím jiným. A pak svého strašáka Koronu znovu recyklovali, navěsili na ni nové oblečení a divadlo pokračuje dál.

Není divu, že je to možné, protože testy na koronu hodnotí něco zcela jiného než virus, takže si mohli vybájit co chtěli. Skrz naskrz věrná media a politikové roznesou do světa cokoliv co je jim předloženo, hlavně když to není pravda.

Koncem května byla korona předložena veřejnosti jak cévní nemoc a pacienti umírali na mozkové a srdeční mrtvice. Pak se jim prsty na nohou zbarvily do červena, prý kvůli špatné cirkulaci krve. Ale kdyby byla špatná cirkulace krve, tak by ty prsty byly spíše bílé, ne? Zřejmě je to jedno, každý důvod je stejně dobrý, dnes nad tím stejně nikdo nepřemýšlí. Zdroj ZDE.

Ve Švýcarském Zurichu přišli začátkem června s dalšími příznaky korony: zničené ledviny a i jiné orgány a krevní sraženiny. Článek ZDE. Ovšem pozor, vedoucí srdečního oddělení v Universitní nemocnici je jistý Frank Ruschitzka – to je ten stejný člověk, jeden ze tří autorů článků, které na bázi lživých a ničím nepodložených informací hanobili hydroxychloroquin jako lék proti koronaviru. Organizace, která tyto články vydala v prestižním lékařském časopise „Lancet“ se jmenuje Surgisphere a nikdo z jejích pěti zaměstnanců kromě majitele Sapana Desai, nemá lékařské vzdělání. O této firmě bylo pojednáváno v mém starším článku s názvem „Nové léky proti koronaviru,“ který byl datován 5. května 2020. V článku nebyl spoluautor Ruschitzka jmenován, ale je možno ho najít v původních informacích ZDE.

Další dějství seriálu o koroně viní tento virus z napadání slinivky břišní, srdce, jater, mozku, ledvin a všech ostatních orgánů jak v těle jsou. Dokonce i mozkové mrtvice, neuralgické potíže a zvětšenou srážlivost krve, bolesti hlavy, ztráty čichu a chuti jí připisují. Je toho celý seznam, jak říká Dr. Sadiya Khan, kardioložka na Northwestern Medicine v Chicagu. Článek ZDE.

Universita v Pennsylvanii a její imunolog Dr. John Wherry přidává ke shora zmiňovaným vlivům korony ještě další: ohrožení imunního systému ztrátou důležitých T-buněk, což vypadá skoro jako HIV infekce. To je teda ultimativní strašák! Článek ZDE.

Jedna základní chyba činí všecky tyto zprávy nedůvěryhodné

Během času se pozapomnělo na základní problém a to je diagnoza koronaviru. Jestliže je testování chybné, pak je i diagnoza špatná a všecko co následuje zrovna tak – není-liž pravda? Když základní test na zjištění korona viru vůbec nevyhodnocuje virus sám, ale cosi jiného, co ani lékaři neví co to je a výsledky jsou porovnávány se vzorkem stejně pochybným, pak to zhodnocení na nic není. Pak totiž může být vydáváno za koronavirus cokoliv. Pacient přijde se zánětem slinivky, je to koronavirus. Jiný přijde se srdečními potížemi – koronavirus. Zlomenina nebo autonehoda? Koronavirus, samozřejmě. Papaya ovoce (jako v Keňi) – korona!

A to ještě se přišlo na to, že sama testovací jednotka má na sobě koronavirus, takže když vám tento test udělají, zároveň vám mohou do organizmu naimportovat koronu. Tihle šílenci zkoušejí tu svou epidemii docílit za každou cen.

Některé nemocnice vydělaly obrovské peníze

Některé nemocnice si opravdu pomohly a to proto, že dostávaly vysoké příplatky za každý případ, který byl diagnozován jako COVID infekce. O tom už bylo psáno dříve. Takže když k normální sazbě dostali dalších 20% navíc a ještě mnohem vyšší příplatek za použití ventilátoru, tak to byl jeden COVID případ za druhým. Kdoví kolika lidem těmi ventilátory zkrátili život. Ventilátor totiž není to-se-rozumí léčba; ventilátor je ta poslední možnost před koncem a předepisuje se pouze pacientům, u kterých naprosto všecko selhalo a smrt jim stojí v hlavách postele.

Organizace, které americkým nemocnicím tyto přídavné peníze vyplácely byly Medicare a CARES Foundation. Není známo, kolik do toho dala Medicare (vládní organizace), ale výdaje CARES byly $175 miliard na „boj“ proti koroně a $15 miliard za léčbu COVID pacientů, kteří neměli pojištění. V Anglii se zatím nepodařilo podobné spojení vypátrat, protože tyto informace jsou zabezpečovány celou hromadou neochotných a nepřívětivých úředníků. Článek ZDE.

Uvědomte si, o co ve skutečnosti jde

Popřemýšlejte a uvědomte si o co jde, když vládní organizace spolu s jakousi nadací pustí tolik peněz jen za tím účelem, aby docílily zkreslené údaje o počtu zasažených touto chřipkou a mohly ji vyhlásit za pandemii – o co tady jde? Proč tak moc potřebují abychom jejich lži uvěřili?

Protesty jako imunizace?

A pak ještě ke všemu prestižní „The Wall Street Journal“ hlásí, že testy na koronavirus z několika měst a států, kde probíhaly protesty proti rasové nespravedlnost nezpůsobily žádný nárůst ve výskytu této nemoci. Takže tady máme rasistické protesty jako spolehlivý lék proti chřipce, není to cosi? Článek ZDE.

Zatím co očkováním posedlý Bill Gates volá do světa, že jedině jedna celosvětová vláda nás může ochránit přede vším, včetně změny klimatu, ostatní se starají z čeho zaplatí další nájem a nakoupí potraviny, když kvůli nesmyslné karanténě vyschl zdroj příjmů. V rozhovoru se Süddeutsche Zeitung prohlásil Gates: „OSN opravdu zabezpečuje svět, dnes jsme na válku připraveni … máme NATO, vojsko vozidla, cvičené lidi. Ale když přijde na epidemie, kolik lékařů máme, kolik letadel, stanů a jaké vědce? Kdyby existovala celosvětová vláda, byli bychom lépe připraveni.“ Z toho co blábolí není úplně jisté, jestli také chápe jakou hloupost tím říká. Článek ZDE.

Gates se neomezuje pouze na očkování a na celosvětovou vládu. V současné době propaguje bezhotovostní systém v několika zemích třetího světa. Navzdory kritice, že něco takového bude sloužit pouze globalistům na naši kontrolu, byl bezhotovostní systém již zaveden v Indii.

Jeho skutečné záměry jsou snadno rozpoznatelné podle toho, koho svými miliony podporuje. Bylo zjištěno, že jeho peníze jdou na Coca-Colu, McDonalda, Burger King a Kentucky Fried Chicken. Všecko toto jsou „fast food“ podniky, jejichž jídelníčky, požívané na denní bázi, jsou zdraví nebezpečné.

Další příjemci Gatesových peněz jsou všecky hlavní olejářské společnosti, dále je to firma GEO Group Inc., což je majitel soukromě vlastněných věznic v Americe a vojenská zbrojní firma Dynocorp, kteří se vyznačují přídavnou účastí na prodávání lidí do otroctví a na jiné účely.

Nejen Monsanto (výrobce zdraví nebezpečného Roundupu a jiných jedů) je dalším z příjemců Gatesových milionů, ale také každá firma, zabývající se výrobou léků a očkování, kontrolou zbraní a jejich zabavením, geoengineering (chemtrails a HAARP) a Common Core program na změnu výuční látky ve školách za účelem vytvoření národa plného ještě větších hlupáků.

Koronavirus chřipky jsou celkem tři

Na bázi shora sepsaného a s ohledem na další přídavné informace můžeme usuzovat, že korona chřipky jsou celkem tři, jak uvedeno níže:

  1. Mírná chřipka, která postihuje hlavně ty, kteří se proti chřipce nechávají očkovat a o které hodně nemocných ani neví že ji měli a je proti ní asi 80% nás všech odolných;
  2. Sbírka všech těžkých a velmi nebezpečných nemocí, které postihují srdce, cévy, játra, slinivku a všecky ostatní orgány v těle, včetně nervového systému, zlomenin, autonehod a sebevražed, které sice s koronavirem nemají nic společného, ale kvůli nevhodným testům a podplatitelnému lékařskému personálu jsou za něj vydávány;
  3. Velmi těžká a nebezpečná nemoc, která opět nemá s koronou nic společného, ale je za tuto chřipku vydávána a která je způsobována mikrovlnným zářením 5G sítě.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 13 377,- Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 888 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,27 out of 5)
Loading...
92 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)