VIRATOMBORDEL
4.11.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Koronavirus a šíření poplašné zprávy

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

§ 357 Šíření poplašné zprávy

(1) Kdo úmyslně způsobí nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.

(2) Kdo zprávu uvedenou v odstavci 1 nebo jinou nepravdivou zprávu, která je způsobilá vyvolat opatření vedoucí k nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa anebo bezdůvodnou záchrannou práci integrovaného záchranného systému sdělí soudu, orgánu Policie České republiky, orgánu státní správy, územní samosprávy, nebo jinému orgánu veřejné moci, právnické osobě, fyzické osobě, která je podnikatelem, anebo hromadnému informačnímu prostředku, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta nebo zákazem činnosti.

(3) Odnětím svobody na jeden rok až pět let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 opětovně,

b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny,

c) způsobí-li takovým činem značnou škodu,

d) způsobí-li takovým činem vážnou poruchu v činnosti orgánu státní správy, územní samosprávy, soudu nebo jiného orgánu veřejné moci, nebo

e) způsobí-li takovým činem vážnou poruchu v činnosti právnické nebo fyzické osoby, která je podnikatelem.

(4) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu, za živelní pohromy nebo jiné události vážně ohrožující život nebo zdraví lidí, veřejný pořádek nebo majetek, nebo

b) způsobí-li takovým činem škodu velkého rozsahu.

prof. RNDr. Omar Šerý, Ph.D.,

Vedoucí Laboratoře neurobiologie a molekulární psychiatrie

Ústav biochemie, Přírodovědecká fakulta, Masarykova univerzita, Brno

Přírodovědecká fakulta, Masarykova univerzita, Kotlářská 2, 611 37 Brno

„A já mám obavu z toho, že když se budeme promořovat, tak může docházet k tvorbě různých mutantních variant viru, které nebudou oslabovat. Naopak se tu mohou objevit varianty viru, které budou mnohem smrtnější,“ říká neurobiolog.

Podle neurobiologa se tu může objevit agresivní zabijácká varianta viru. „A tahle varianta pak pokosí 10 procent populace.“

Koronavirus mutuje. Brzy se může objevit zabijácká varianta, která pokosí 10 % populace, říká neurobiolog Šerý

Redaktor Mix24, Aleš Kulhánek

prof. RNDr. Omar Šerý, Ph.D.

Vedoucí Laboratoře neurobiologie a molekulární psychiatrie

Ústav biochemie, Přírodovědecká fakulta, Masarykova univerzita, Brno

Přírodovědecká fakulta, Masarykova univerzita, Kotlářská 2, 611 37 Brno

O Vánocích bude každý znát někoho, kdo zemřel na koronavirus, říká neurobiolog Omar Šerý. Počet obětí rychle stoupá

Čas 12:50

Do Vánoc, eventuálně do konce roku, každý z nás bude znát minimálně jednoho …ehm ne minimálně, spíš maximálně ale přibližně jednoho člověka ze svého okolí, který zemřel. Na koronavirus. Ne s koronavirem, ale na koronavirus.“

prof. RNDr. Omar Šerý, Ph.D.

Vedoucí Laboratoře neurobiologie a molekulární psychiatrie

Ústav biochemie, Přírodovědecká fakulta, Masarykova univerzita, Brno

Přírodovědecká fakulta, Masarykova univerzita, Kotlářská 2, 611 37 Brno

„Otec v kanceláři s dalšími třemi pozitivními kolegy, matka doma s dětmi. Otec donese infekci domů, nakazí se všichni v rodině, ale zatím nemá nikdo příznaky. Dojde strýc na návštěvu, chytne to, stejně jako sousedka, co dorazí na noční rodinnou pijatiku. Až pak někteří dostanou teplotu…“ doplnil příspěvek. Možný scénář nákazy ještě rozvinul. „Strýc to dotáhne domů a za dva dny to chytne manželka. Zatím to ani jeden z nich neví. Po pěti dnech onemocní manželka, děti to nechytnou. Manželka za dalších pět dní skončí na JIP.

Následně citoval ze zprávy své kamarádky, která pracuje jako lékařka na jednom COVID oddělení, tedy oddělení vyhrazeného pacientům s koronavirem. „Chodíme tady za pacienty v empírech, všichni kašlou, nikde se nevětrá. Chce se mi z toho brečet. Oddělení plné starých lidí, někteří umírající,“ měla znít zpráva. Pojem empír vysvětlil v dalším příspěvku. „Rozumějte bez skafandru v jednorázových oblečcích, které před koronaviry neochrání,“ objasnil.

Pozn.: „Nikde se nevětrá“ – to jako vážně se vůbec nevětrá v nemocnici, kde pracuje Šerého kamarádka, aby se všechny viry v uzavřeném prostředí nemocnice co nejvíce koncentrovaly a rozšířily???

prof. RNDr. Jaroslav Flegr, CSc.

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy

Čas 13:06

„No, já nevím, jestli někdo bude slavit Vánoce, když jako bude vidět, že denně umíraj jako tisíce lidí na nemoc, kterou jsme si tady zařídili my, jako vlastní blbostí jsme si to uďáli tudle epidemii. Já teda asi nebudu slavit Vánoce (pochechtávání hahaha), protože co bych…to prostě za těchhle podmínek si neumím představit, jak by někdo by moh‘ slavit.“

prof. RNDr. Václav Hořejší, CSc.,

bývalý ředitel Ústavu molekulární genetiky Akademie věd ČR

Čas 11:50

„Počet těch mrtvých bude takový, že nebudou stačit kapacity, abych to trochu zjednodušil, nebude dost rakví. To znamená, že budou prostě přijíždět chladírenské vozy, které budou ty…odvážet někam prostě k pozdějšímu teprve pohřbení. Ty tisíce mrtvých, kteří tady budou, toho se opravdu obávám.

A to bylo to, co se dělo v severní Itálii, co se dělo v New Yorku v těch jarních měsících. Bohužel jsme to takhle prošvihli.“

Pozn.: V New Yorku byly v ulicích zaparkovány chladírenské vozy „na mrtvoly“ v rámci umělé výroby paniky a hysterie, ale nebylo do nich koho nakládat. Šlo o předvolební agitaci guvernéra Cuoma za Demokratickou stranu, který se jako všichni politici za Demokratickou stranu snažil o co nejhrůznější paniku okolo koronaviru jako politického nástroje na poškození prezidenta Donalda Trumpa.

O žádných chladírenských vozech svážejících v severní Itálii tisíce mrtvých k pozdějšímu pohřbení neinformovala, pokud je mi známo, ani kovid-panikářská média. Ale pan Hořejší to jistě před soudem doloží.

„Jinými slovy, čeká nás definitivně s jistotou lze říci italský scénář, italská cesta z jara?

Já si myslím, že určitě ano. A budeme rádi, když to nebude horší.“

Redaktorka České televize Nora Fridrichová

Ředitel České televize Petr Dvořák

prof. RNDr. Václav Hořejší, CSc.,

bývalý ředitel Ústavu molekulární genetiky Akademie věd ČR

Imunolog a šéf Ústavu molekulární genetiky AV ČR Václav Hořejší odhaduje, že Česko bude moct považovat za úspěch, pokud do konce roku bude mít do 10.000 obětí nového typu koronaviru. Volné promořování by podle něj mohlo mít za následek asi 50.000 mrtvých.

….

„Moje předpověď je, že do měsíce tady bude několik tisíc dalších mrtvých, a do konce roku, jestli jich bude jenom deset tisíc, tak do bude obrovský úspěch,“ řekl.

Hořejší zkritizoval také ty, kteří vystupují proti opatřením a chtějí naopak nechat nemoci volný průběh, takzvaně populaci promořit. Při tom poznamenal, že podobné, naznačené názory zaznamenal i u předních českých ekonomů, kteří by podle něj radši nechali zemřít „neproduktivní“ důchodce, než aby zavírali ekonomiku země.

prof. RNDr. Jaroslav Flegr, CSc.

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy

Na adresu doktora Šmuclera: „Z toho pána je mi fyzicky nevolno. Zajímalo by mě, jestli si uvědomuje, kolik mrtvých bude mít koncem roku on sám na svědomí,“

Pozn.: § 184 Pomluva

(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.

(2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.

prof. RNDr. Jaroslav Flegr, CSc.

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy

“Protažením přímky zjistíme, že už 1. listopadu, tedy za 9 dnů, zemře za den asi 250 lidí, kolem 20. listopadu to bude 1000 a před koncem prosince 2000 lidí,” říká Jaroslav Flegr ke svému grafu.

Nehledě na to, že lidé budou pravděpodobně umírat i bez covidu, vzhledem k tomu, že nemocnice zkolabují a nebudou se schopny postarat například o lidi s infarktem, po autonehodách apod., které by jinak dokázaly poměrně snadno zachránit.

prof. RNDr. Jaroslav Flegr, CSc.

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy

Dne 20.10., Reflex:

Profesor evoluční biologie Jaroslav Flegr varuje, že se jeho předpověď plní. To, co nás čeká, je ale ještě horší, než si myslel. Mrazáky v ulicích podle něj opravdu budou, jen je otázka, jestli už za 10 dní, nebo za dva týdny.

„…dá se odhadnout, jak to tu bude vypadat čtyřiadvacátýho…

Prostě tu budeme mít už šest tisíc vobsazenejch postelí. Jó? Prostě je to číslo obrovský. A pozor! To vobsazený postele, tam jsou ty těžký jako v podstatě pacienti, dá se říct, že zhruba každej čtvrtej z nich zemře!

Pozn.: Zhruba polovina lidí s pozitivním PCR testem na koronavirus, kteří jsou hospitalizovaní v nemocnicích, jsou tzv. bezpříznakoví pacienti nebo pacienti s mírným průběhem (jako obvyklá chřipka), tedy lidé, kteří nemají vůbec žádné nebo jen zcela zanedbatelné příznaky nemoci. Uvádí to jak ředitelé nemocnic, tak bývalý ministr Prymula. Fakt: Z dat ministerstva zdravotnictví jasně vyplývá, že hospitalizovaných v těžkém stavu je maximálně okolo 1/7 hospitalizovaných. V současnosti je „ v těžkém stavu a/nebo s vysoce intenzívní péčí“ 1 163 pacientů; 24.10. jich bylo 800, tedy o 5 200 (o 86%!!!) méně, než „oznámil“ jako „nezvratný fakt“ pan Flégr.

Čas 8:15

„JF: …to bude prostě tady u nás, včetně těch chladírenskejch vozů.

Reflex: Takže ty mrazáky na mrtvoly, jak říkal pan Hamáček v ulicích, to jéé

JF: No, já doufám že je maj‘ připravený, protože fakt nevím, jak se to potom bude dělat.“

Nebudou zahlcený jen kapacity nemocnic, (pochechtávání hahaha), ale i pohřebních služeb.“

Čas 10:00:

Profesor Flégr obvinil premiéra Babiše, že zavinil ty tisíce a tisíce mrtvých a mrazáky v ulicích. A dodává:

„Za tím už musel bejt záměr, chladná kalkulace, prostě někdo si spočítal, že ty mrtví mu za to stojej“.

„…je možný, že je za tím náhrada důchodový reformy, že si jako spočítali [politici], že se to vyplatí jako z ekonomickýho hlediska“ (nechat úmyslně umírat ty tisíce a tisíce lidí, jak předstírá ve svých hororových vizích JF)

„…prostě když někomu nevadí, že trpí jeho blízký a bere to čistě z ekonomickýho hlediska, tak možná prostě si řek‘, že jako jó, teď budem‘ na tom nejhůř a za pět let, ty který to nechy…ty , který takle prohráli v tý bitvě, tak ušetřej‘ strašně moc na důchodech. Já si to nemyslím, že ušetřej‘. Nó, na důchodech asi jo. Ale né na zdravotnictví, to zničený zdraví těch, který přežili, protože koronavirus ten nejen zabíjí, ale u většiny lidí, jim těžce poškodí zdraví“

[pozn.: ne, drtivá většina lidí má zcela bezpříznakový nebo jen lehký průběh nákazy bez vážných důsledků; poškození zdraví dlouhodobé je u vážných průběhů, stejně jako u vážných průběhů chřipky, nebo angíny, nebo zápalu plic]

já bych tipoval deset procent, jó, deset procent těžký poško

Reflex: „Tohle ale není prokázané, tyhle těžké následky, u deseti procent“

JF: „No….no…..no….“

Reflex: „To není prokázané vědecky“

JF: „Ééééé, čemu se říká vědecky prokázané, jako jak chcete měřit dlouhodobé následky, když tady s tím virem žijeme půl roku“

(Pozn.: A když s tím virem žijeme jen půl roku, jak může pan Flégr hovořit o dlouhodobých následcích v jím samotným jasně daném procentu lidí z „nakažených“, tedy fakticky i podle ministerstva zdravotnictví i podle pana Flégra lidí s pozitivním testem, tedy dle veřejného tvrzení pan Flégra bude deset procent lidí s pozitivním testem mít těžké dlouhodobé zdravotní následky.)

Čas 14:45

„Když si představíte, že takhle zbytečně umřou tisíce lidí, možná desetitisíce…“

Čas 18:40:

„Ty lidi, když budou vidět ty mrazírenský nebo chladírenský vozy před těma nemocnicema, tak do práce chodit nebudou“

Ke své anketě ohledně souhlasu/nesouhlasu s likvidací („dočasnou“) občanských práv a svobod:

Čas 30:47 „Mně šlo o to zjistit, jak se tohle bude měnit s průběhem epidemie. Prostě totéž zkusím za tejden nebo za čtrnáct dní, až tady teda uviděj‘ ty mrazírenský vozy…“ (mrazírenská auta na „tisíce mrtvých“)

Čas 32:10 a dále:

Pan Flégr argumentuje, že bychom se měli vzdát svých práv a svobod. (Pozn.: Podle blouznícího Flégra „za předem daných podmínek, na předem danou dobu“ – no, to říkal Hitler po požáru Reichstagu taky; jakmile se občané vzdají svých práv a svobod, už je nikdy nedostanou zpět bez krvavého boje s mocí. To by měl pan Flégr vědět z historie i když je kočkolog.)

A znovu opakuje: „…protože by to jako ušetřilo desítky tisíc….ale já nebudu říkat desítky tisíc…prostě desítky tisíc mrtvých už nikoho nezajímaj‘, to je ňáký číslo z učebnic, to si nikdo neumí představit, ale spoustě lidem by to zachránilo životy, spoustě lidem by to zachránilo zdraví“.

Čas 33:58

„Zpátky k tomu, jestli budou mražáky [na mrtvoly v ulicích] nebo nebudou, no, jako nejspíš budou

prof. RNDr. Jaroslav Flegr, CSc.

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy

“Myslím, že za situací, jako je ta dnešní, je nutné navíc na přechodnou dobu omezit i ochranu soukromí,” navrhuje Flegr, byť je mu jasné, na jak tenkém ledě se v tomto případě pohybuje. ”Konkrétně, státním orgánům by mělo být povoleno využívat neanonymizovanou informaci o poloze jednotlivých osob z mobilních telefonů i bankovních transakcí.”

Poté, co Jaroslav Flegr svůj plán představil, nechal o něm hlasovat formou dotazníku. Toho se zúčastnilo přibližně 4500 respondentů. Celých 67 % lidí souhlasilo s tím, aby se omezilo právo na soukromí, a to ve smyslu, že by stát mohl využívat data o poloze z mobilních telefonů a platebních karet, a to v neanonymizované podobě.

Nadpoloviční většina v podobě 55 % respondentů souhlasila s omezením svobody vyjadřování. Konkrétně by šlo o zákaz šíření názorů falešně poukazujících na škodlivost roušek nebo bagatelizaci onemocnění Covid-19.

Nejvíce lidí souhlasilo s omezením pohybu. To by v tomto případě podpořilo 82 % lidí. Celých 71 % by bylo pro to, aby vláda už nyní zavedla zákaz vycházení.

Pozn.: § 403 Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka

(1) Kdo založí, podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, nebo hlásá rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

(2) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným podobně účinným způsobem,

b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny,

c) spáchá-li takový čin jako voják, nebo

d) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

(3) Příprava je trestná.

prof. RNDr. Jaroslav Flegr, CSc.

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy

10.10.2020:

Profesor Flegr má jasno: zbývá posledních pět dní. Pak přijde úplný kolaps

By Aleš Kulhánek Posted on10. 10. 2020

Redaktor Mix24, Aleš Kulhánek

Jan Hamáček

Místopředseda vlády ČR a Ministr vnitra ČR

„Tady nám hrozí kolaps zdravotnictví. Reálně hrozí Itálie, hrozí New York. Chápu, že vláda v některých věcech dělá chyby, špatně komunikuje, ale to gros je naprosto jasné: pokud to neuděláme, budou v ulicích mrazáky na mrtvoly.“

prof. RNDr. Jaroslav Flegr, CSc.

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy

„Když budou denně umírat tisíce lidítisíc lidí denně když bude umírat, tak se život tak jako tak zastaví“

Pohled z domova seniorů

Je mi 88 let a celý profesní život jsem pracovala jako obvodní lékařka v Praze v okolí Strossmayerova náměstí. Práce mne vždy uspokojovala a navíc mými pacienty byli například R. A. Dvorský, František Hrubín nebo Karel Čáslavský. Ale to je dávná minulost.

Jsem zděšená tím, že ke konci svého života jsem pod tak těžkým depresivním tlakem. Denně se dovídám věci, které jsou v naprostém rozporu. Každý den se dovídám, kolik je nemocných, kolik přibylo mrtvých. Pro člověka, který je uvězněn mezi čtyřmi zdmi, je to obrovsky depresivní. Mám 6 vnoučat a 11 pravnoučat, které však mohu vidět pouze virtuálně. Prodělala jsem covid-19 naprosto bez příznaků. Starý člověk je zvyklý na děti, vnoučata a jak si mám připadat, když otevřu televizi a profesor Flegr řekne, že na ulici budou mrazicí boxy na mrtvoly lidí po covid-19. Jsem ve stresu a depresi ze zpráv, které se na nás valí.

Ale ty zprávy mne ničí víc než to, že jsem prodělala covid-19. Takže nespavost a deprese, které nejenom já mám, nejsou specifikem pouze našeho domova.

Kdybych zemřela teď, tak jsem ve statistice těch, kteří podlehli covidu. Jako lékařce mi je jasné, že se můj stav musí zhoršovat. To je zákon života. Ale prosím všechny politiky a novináře, važte svoje slova, uklidňujte lidi. Lidé si musí v klidu uvědomit, že je situace vážná, ale není potřeba je strašit. K současné situaci je potřeba přistupovat z pozice uklidňování, ne drastického působení na psychiku. Lékařům je přeci jasné, že člověk díky tomuto strašení a stresu ztrácí imunitu.

K připomenutí:

§ 357 Šíření poplašné zprávy

(1) Kdo úmyslně způsobí nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.

(2) Kdo zprávu uvedenou v odstavci 1 nebo jinou nepravdivou zprávu, která je způsobilá vyvolat opatření vedoucí k nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa anebo bezdůvodnou záchrannou práci integrovaného záchranného systému sdělí soudu, orgánu Policie České republiky, orgánu státní správy, územní samosprávy, nebo jinému orgánu veřejné moci, právnické osobě, fyzické osobě, která je podnikatelem, anebo hromadnému informačnímu prostředku, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta nebo zákazem činnosti.

(3) Odnětím svobody na jeden rok až pět let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 opětovně,

b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny,

c) způsobí-li takovým činem značnou škodu,

d) způsobí-li takovým činem vážnou poruchu v činnosti orgánu státní správy, územní samosprávy, soudu nebo jiného orgánu veřejné moci, nebo

e) způsobí-li takovým činem vážnou poruchu v činnosti právnické nebo fyzické osoby, která je podnikatelem.

(4) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu, za živelní pohromy nebo jiné události vážně ohrožující život nebo zdraví lidí, veřejný pořádek nebo majetek, nebo

b) způsobí-li takovým činem škodu velkého rozsahu.

Dovětek:

Věřím, že žijeme v právním státě. A proto věřím, že všichni ti, kteří v době ohrožení státu šířili a doposud šíří poplašné zprávy, kteří stresovali a strašili těmito poplašnými zprávami lidi a způsobili tak smrt stovek nebo tisíců lidí v důsledku stresem oslabené imunity anebo strachem ztracené chuti a vůle žít, že všichni ti, kteří se podíleli na šíření paniky, hysterie a strachu, že budou po zásluze postaveni před soud a souzeni dle platných zákonů.

Zde jsem uvedl jen některé z nich – Jaroslav Flégr, Václav Hořejší, Jan Hamáček, Nora Fridrichová, Petr Dvořák, Omar Šerý, Aleš Kulhánek. Ale je jich celá řada.

A jak řekl sám profesor Flégr – „těch zavřenejch za tohle bude víc“. Tak doufám, že se alespoň v téhle předpovědi nespletl, když už jinak mu předpovědi vychází hůř než generátoru náhodných čísel. (https://tinyurl.com/y4b8dyu5 Čas 12:27 a dále).

Abych nebyl jen pesimistický:

Profesor Flégr, chovatel koček, došel k objevu, že vlastnictví koček ohrožuje duševní zdraví majitele. Nu, to vidíme i bez profesůry.

Post Scriptum:

Připravuji další analýzu tvrdých statistických dat, kde na číslech prokážu, že kovid-alarmisté jsou zodpovědní za více úmrtí než koronavirus samotný.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 15 997,00 Kč
Vybráno 45.70%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 214 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,31 out of 5)
Loading...
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)