virus3
21.3.2020
Kategorie: Ekonomika

Koronaepidemie? Ne! Skutečná epidemie teprve přijde s ničivou silou

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Následující řádky jsou pozorování, poznatky a zkušenosti získané v německé přítomnosti, ale v mnohém reflektují i ​​situaci v celé EU. Skutečná epidemie, pokud neuděláme vše pro její odvrácení, bude ničivá. Je proto třeba ostře kritizovat a upozorňovat politiky. Jak jsem již psal v předchozím článku, tak politici by neměli a nesmí šířit paniku a obavy, ale optimismus. V opačném případě budou následky epidemie horší než samotná korona, a to bude pak skutečná epidemie.


Znejistění obyvatelstva po mnoha řečech politiků, kteří přinášejí hororové vize o viru, se projevuje např. i v jeho panice při vykupování obrovských množství zboží, především potravin.

Německo redukuje veřejný život na minimum. Hospodářské škody jsou enormní a rostou dále.

Politici a média namísto přehnaného neustálého napomínání občanů, by je raději měli uklidňovat a redukovat na minimum jejich strach a šířit optimismus. A právě to však nedělají téměř vůbec.

Namísto neustálého opakování počtu nakažených a mrtvých, by měli neustále opakovat a zdůrazňovat lidem, aby dělali vše pro to, co posílí jejich imunitní systém a odstavili všechno to, co ho oslabuje a nebo dokonce ničí. O tom se ale neříká téměř ni ň.

Politici ale obecně o tom nemají ani ponětí a jelikož většina z nich žila a žije excesivně, tak v tomto směru nemohou ani být příkladem.

O tom jak neustále posilovat imunitní systém jsem už vícekrát psal.

Pokud nemáme účinný medikament, tak je to jen náš imunitní systém, který je jedinou spolehlivou baštou – pokud je v optimálním stavu – proti vetřelci viru.

A zemřít na koronu lze v každém věku – není pravdou, jak se zpočátku myslelo a často ještě i myslí, že staří na ni musí zemřít a mladí ne. V Číně se vyléčila z infekce Covid-19 žena 94 letá, a to jen proto, že měla ve výborném stavu imunitní systém.

A Covid-19 může zabít i 20 letého, pokud jeho imunita je z nějakého důvodu minimální, jak se už také stalo.

A je obrovským panikařením, pokud kancléřka řekne, že 60 až 70 procent obyvatel Německa se nakazí koronavirem. Taková nevybíravá výpověď musí vyvolat u řady lidí strach a doslova zděšení. Pouze pokud to myslela, že se tak stane v průběhu dalších 30 až 50 let, tak by to mohlo být realitou – to však neřekla.

I běžnou chřipku nakonec v průběhu mnoha let dostane alespoň jednou téměř každý člověk.

Serdar Somuncu, významný německý intelektuál, autor, režisér, hudebník a politik – osobnost, kterou zná téměř celé Německo, řekl:

“Skutečná epidemie teprve přijde. Proto se nemusíme obávat koronaviru, neboť ten většina z nás přežije, ale musíme se obávat toho, co pak přijde. A to je masivní hopodářská recese a ta nám přinese problémy, o jakých nyní ani netušíme. Budou zničeny nesčetné existence, co se už nyní rýsuje. “

To jsou slova, která jsou i mými slovy.

I poslední velká bankovní krize zničila nesčetné existence a dohnala mnoha lidí ke krachu. Ale politici tehdy nezachraňovali ubohé lidi, ale zachraňovali jen banky.

A všechno poukazuje na to, že podobný scénář se opakuje i nyní. Vždyť už teď jsou zničeny mnohé existence nebo jsou na pokraji zničení.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč

Celkem za měsíc: 900,00 Kč
Vybráno 2.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 092 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,15 out of 5)
Loading...
politicon.cz
63 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.