eutanasiezdravnemoc
9.2.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Koronáči si hoví v postelích, ostatní pacienti ať zajdou

Sdílejte článek:

NAFTALI

V českých nemocnicích leží přes 5800 pacientů s onemocněním covid-19. Při listopadové vlně koronaviru jich zařízení evidovala přes 7000, přesto teď mnohé špitály hlásí ještě složitější situaci než před Vánoci. Důvod?

Na přetížených lůžkách na ARO a jednotkách intenzivní péče totiž prý leží stovky lidí, kteří už nejsou covid pozitivní, přesto jim stav neumožňuje nemocnici opustit. Zotavují se po těžkém průběhu nemoci a jejich rekonvalescence trvá měsíce. Řekl to koordinátor lůžkové péče pro Jihomoravský kraj Vladimír Šrámek.

Jestli mě něco dovede rozzuřit doběla, tak tenhle sprostý šlendrián. Jinak to nedovedu nazvat. Chudáčci koviďáčci nedoléčení, ubozí. Není nad to držet koronáče v nemocnici co to dá a ždímat kasu.

Zuřím, protože vím, jak hulvátsky se dovede chovat špitál k běžným pacientům, kteří nemají knížecí nemoc koronáč. Za doby reálného socíku pouštěly nemocnice domů lidi jen doléčené. Můžeme si myslet co chceme, ale bylo to tak. Pak konzum plínou trhnul. Z nemocnic začaly mizet postele, dokonce celá oddělení. Takže doménou špitálů bylo vypakovat pacienta co nejdřív, bez ohledu na stav. Po operaci i klidně do tří dnů. Mě poslali domů pár dní po operaci s rozřezaným břichem stehovaným jak fusakle. Doleč se doma plebejče, na stehy přilez když ne, tvůj problém. Byla zima a já se bál že když sebou švihnu na chodníku, vypadnou ze mě střeva, protože se mi stehy rozjedou.

Koronáče ale budeme sušit na nemocničních postelích i měsíce. Proč ne, když za to pojišťovny královsky platí. Ale co ti ostatní?

Lékařská péče o nekoronáče je katastrofální. Manžel mé kamarádky šel na operaci žil. Během tří dnů byl zpátky doma. Nedoléčený. Pajdá čím dál hůř, ale na druhou operaci ho nevezmou. Proč? Protože covid. Koronáči mají přednost, takže kamarádku bude mít doma chromajzla a musí doufat, že z ucpaných cév nedostane manžel embolku a z kamarádky se nestane vdova.

Syn mého souseda umřel. Bylo mu přes třicet. Ne na koronáč ale na medicínské prasáctví. Obyčejná operace kýly. Krátce po operaci ho pakovali domů. Měl smůlu nebyl koronáč. Po operaci se mu udělalo zle. Šel do špitálu znova. Poslali ho domů jako simulanta a dali mu prášky. Nebyl koronáč, jinak by ho uložili do postele i s teplotou 37,1 a obskakovali. Zkrátím to, ten chudák byl v nemocnici s bolestí ještě jednou zas nic, podruhé začal krvácet v čekárně, Na stole už zůstal.

Ano tak vypadá dnešní péče v nemocnicích o lidi, kteří nemají knížecí nemoc. Takže statistiky umírajících nám za pár měsíců pěkně poskočí o případy zanedbání péče, zprasené operace a nechuť léčit běžné pacienty s kýlou, žlučníkem, špatnými klouby, ale i rakovinou A proč? Protože covid!!!!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 050,00 Kč
Vybráno 45.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 033 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
52 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)