pandemic-4933793SPOLVIR
10.11.2020
Kategorie: Společnost

Korona diktatura je velmi špatná, ale je jen začátkem diktatury, která teprve přijde

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

O tom je přesvědčen expert pro politiku a znalec poměrů v německé policii a v tajných službách Stefan Schubert. Toho názoru jsem i já, jak jsem o tom už několikrát psal.

V Německu to mocní udělali opět. Kancléřka a “společenství” zemských ministerských předsedů minulý týden při společném zasedání v Berlíně zrušila na neurčitou dobu téměř všechny základní občanská práva. A to nejen pro korona-riziko oblasti, ale pro všech téměř 83 milionů občanů.

Přes víkend se konaly ve více velkoměstech demonstrace proti vládě (které v Německu přetrvávají již delší dobu) a její korona opatřením. Největší byla v Lipsku, kde podle oficiálních informací demonstrovalo více než 20 000 lidí, přičemž došlo k srážkám s policií a několik osob bylo zraněno.

V poválečném Německu si žádný kancléř nedovolil zacházet s národem tak diktátorsky jako Merkel a její vláda.

Pokud někdo ještě na začátku této situace varoval, že se připravuje protiústavní diktatura, která oloupí občany o jejich demokratická práva a že se buduje stát, který každého a vše špicl, tak byl prohlášen za pochybného konspirátora.

Dalším krokem v takové diktatuře je finanční a společenské zničení nebezpečných údajných konspirátorů.

Jsou diktatury, které se po politickém převratu nebo po vojenském puči nastolí okamžitě a jsou diktatury, které se vyvinou postupně a takříkajíc pokradmu a nepozorovaně před “zaslepenými” očima veřejnosti za pomoci médií.

V SED diktatuře v NDR to bylo podobně, když z původní lidové demokracie rychle vyvinula diktatura jedné strany. Tam se mluvilo otevřeně o tzv. rozložení a finálním zničení společenské a finanční existence protistátní živlů.

Nyní, v současné společnosti postupují vládnoucí elity mnohem systematičtěji a bezohledněji. Nejprve byly provládní média a nevládní organizace (mezi nimi zejména z extrémně levicového spektra) zavázány obrovskými částkami z peněz daňových poplatníků, a tak nyní spolu s nimi útočí berlínská vláda tvrdě a nekompromisně a likvidačním způsobem na kritiky korona opatření na popírače existence korony, jak i na pravicové konzervativce a na AFD.

Půda pro novodobou diktaturu v Evropě je již připravena a semínka jsou už do ní nejen zasetá, ale už z něj vyrůstá i úroda.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 471 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,41 out of 5)
Loading...
politicon.cz
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.