aktivisti
23.6.2021
Kategorie: Společnost

Korektnost či útok na normální svět?

Sdílejte článek:

PAVEL B. REICHL

REICHLAsi jste také už několikrát zaznamenali nějakou zprávu u které jste chvíli přemýšleli, zda si z Vás jen její autoři neutahují a nebo zda není prvního dubna.

Zvykáme si na podobné nenormálnosti a už je většinou ani nekomentujeme, protože spousta z nás dávno pochopila, že nemá smysl se tím vůbec zabývat.

K napsání tohoto článku jsem se rozhodl krátce poté co jsem si přečetl o australské vzpěračce, která míří na OH do Japonska a dělá si naděje na zlatou medaili.

Na tom přece není nic zvláštního, napadlo Vás asi. Nebylo by, kdyby ona oslavovaná vzpěračka nebyl vlastně vzpěrač, kterému bylo umožněno, protože se víc cítí jako žena než jako muž, aby soutěžil ve stejné kategorii jako ženy.

Ono samo o sobě je ženské vzpírání takovou samostatnou kapitolou ve sportu a nyní se ještě dočká neuvěřitelného příběhu a vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby se příběh samotný dočkal nějakého melodramatického filmového ztvárnění, mapujícího celou cestu této vzpěračky, kdy poslední záběr ukazuje jak vzpěračce věší na krk zlatou olympijskou medaili a té jen tak mimoděk vyčouhne z pod trikotu pytlík… Bude to doják…

Toto je ovšem jen taková ta bulvární zprávička, která už ani nechce šokovat, jen nás prostě zavádí do reality dnešních dnů. Do dnů plné falešných snah o jakousi rovnoprávnost v disciplínách, kde to prostě možné není. A tím opravdu nemyslím jen vzpěrače mezi vzpěračkami, ale třeba ty hlouposti okolo menstruace mužů, několika nesmyslných pohlaví a jako bonbonek snahy o informace o možném těhotenství mužů.

Už to došlo tak daleko, že ti, kteří to mají na starosti se už ani nezačervenají a pokud s nimi někdo nesouhlasí, může se dočkat nejen společenského ponížení, ztráty zaměstnání a veřejné dehonestace, ale i soudního přelíčení jehož výsledek je v současném pohnutém vidění světa jasný předem.

Ano, ještě pořád proti tomu lidi brblají, obzvlášť pak na sociálních sítích, ale pokud dojde na konfrontaci, stáhnou ocas a najednou jakoby ani neexistovali, ovšem, přímo se jich to netýká tak proč si dělat zbytečné problémy, že?

Z jiného soudku je současný pohled na filmové umění a televizní tvorbu celkově. Filmaři po celém světě museli utrpět nějakou hromadnou otravu nějakými zákeřnými houbičkami a pod jejich vlivem dnes rozdávají hlavní role. A tak se můžeme dočkat evropských panovníků, kteří byli jednoznačně zástupci tzv. bílé rasy a dnes se přetáčí filmy, kde hlavní roli získává barevný herec a nebo alespoň genderově vyvážený jedinec, který nám pak vlastně vzkazuje, že Jan Lucemburský byl barevný homosexuál a doposud nám o historii lhali.

Nikdy mi nevadili herci jiného původu, barvy nebo vzhledu, nikdy mi nevadili homosexuálové a nebo lesby. Nesetkal jsem se za svých více než padesát let života s nikým, komu by vadili.

A i přesto musím sledovat jak se skupina lidí snaží prosazovat homosexualitu za každou cenu. Učí nás a naše děti, že flirt s hezkou ženou je špatný, protože jediná rozkoš může plynout ze vztahu stejných pohlaví. Viděl jsem na internetu i učebnice, kde byla žena obdařena penisem, který by ji záviděl i ten největší heterosexuální pornoherec.

A tady se nabízí otázka. Komu vadí tradiční vztah natolik, že má snahu ho potlačit a upozadit a nahradit ho vztahem homosexuálním? Mohl bych zmínit i různé reportáže o lidech, kteří si berou za manžela či manželku vysavač nebo lustr, ale to jste jistě všichni už sami viděli.

Miluji fotbal a tak se u něho na chvilku zastavím. Běží právě ME a my můžeme vidět hrát za finský tým fotbalistu Kamaru, který znemožnil, svým chováním, účast našeho hráče na stejném šampionátu neprokázanou lží. Nikým neprokázanou. A naopak, mnoho svědků měla dohra onoho památného zápasu ve Skotsku, kde si Kamara počkal na Kúdelu a napadl ho fyzicky pěstmi do obličeje.

A ač samotný útok vidělo mnoho lidí včetně rozhodčích, a slova od Kúdely slyšel jen útočník Kamara, na ME hraje Kamara a Kúdela se dívá možná na televizi.

Z toho plyne závažný fakt, protože se můžeme dočkat soudních přelíčení ve kterých bude osvobozen vrah, který se obhájí tím, že ho oběť hrubě urazila, nazvala rasistickou urážkou a on měl přece právo k fyzickému vypořádání.

Zní Vám to legračně? No mně už dnes moc ne.

Samotnou kapitolou jsou pak v posledních letech různé hudební soutěže a nebo soutěže krásy.

Pamatujete jak zvítězil fousatý zpěvák? To byl jen začátek, ten alespoň trošku vydával zvuky podobné zpěvu. Po něm nastouili už jen správně genderově a sexuálně orientovaní a sbírali hlavní hudební ceny, byť zpěv nebyl evidentně jejich kamarád… Ale nějací soudruzi si to tak přáli a tak to prostě skončilo..A kupodivu zase za ohromného potlesku a aplausu.

Soutěž krásy mladých dívek se nám už taky dávno přeměnil na manipulativní přehlídku nesmyslů. Mladé a krásné slečny byly nahrazeny někde i skoro čtyřicátnicemi, které s přehledem zvítězily, byť jejich vizáž ze všeho nejvíc připomínala návštěvnici čtvrté cenové skupiny po třiceti letech pařby.

A nejbrutálnější na tom všem je samotný závěr, kdy ty nádherný a mladý holky pak takové vítězce gratulují a společně se topí v slzách. Prostě, znáte to, jen aby byl všude celosvětový mír….

Kdysi se v televizní tvorbě, zejména v socialistických zemích požadovalo, aby se v hlavní roli objevil zapálený soudruh nebo soudružka a pokud se jednalo o historické dílko tak aby alespoň v titulcích byly zmíněny výhody skvělého komunismu.

Dnes mají zřejmě všichni za úkol rasovou vyváženost a tak je až legrační, když se na obrazovkách televizí v zemích, kde je ještě i dnes barevný občan spíše raritou objeví blok reklam, ve kterých vystupují převážně barevní modelové či modelky. No modelové? Ehm, znáte tu reklamu s torzem těla a modelkami okolo stodvaceti kil, že?

A zase bych mohl pokračovat a popsat desítky stránek, ale nic se tím nezmění, lidi to už přijali za své a spoust z nich se to i líbí.

Najednou i slečny, které mají rády sladké pochopily, že to nemusí být překážkou a v klidu se správným postojem to můžou natřít té vyzáblé koze co se za ní chlapi jen otáčí. Však to ještě může celému světu natřít, ne? Ne. Nemůže. A i když ji porota nesmyslně označí za vítězku lidi to přijmou, ale v hlavě budou vědět, že rozhodně nevyhrála ta nejkrásnější a ta slečna nakonec utrpí obrovskou psychickou újmu protože se žádného skutečného uznání či obdivu nedočká.. Vždy to bude jen ta co vyhrála protože to někdo chtěl, nikoliv proto, že by se líbila všem..

A tak je to se vším. Znásilňují lidskou mysl a nutí lidem nesmysly a nenormálnosti jen proto, že to někde někdo nařídil. Jsem přesvědčený, že i ti zaměstnanci, kteří se na tom sami podílí, to nechápou, ale víte jak, koho chleba jíš, že?

A dokud se člověk neoprostí od peněz a falešných vizí, bude to stejné. Svět je zadlužený, plný na dluh žijících lidí, kteří pro svou budoucnost ohýbají záda a ponižují se před nenormálnostmi.

Už dávno neplatí žij a nech žít… Dnes se prostě razí, ohni se a budeš žít. Neohneš se, skončíš na ulici a sám…

A podle toho to taky vypadá…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 662 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
52 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)