TRUMPBIDEN2
30.12.2020
Kategorie: Politika

Kongresmani v Pensylvánii odhalili 170 tisíc falešných hlasů

Sdílejte článek:

IVAN DAVID

Vyšetřováním volebních podvodů se v USA kromě soudů zabývají i státní kongresy, které mají podle místních ústav kontrolní pravomoci. Vyšetřovací výbor má podle amerického práva stejné pravomoci jako policejní orgány. V Pensylvánii si místní zákonodárci vyžádali údaje ze státního registru voličů SURE a ze systému evidence odevzdaných hlasů. Po prověření údajů z těchto registrů podle sítě lokálních novin The Epoch Times odhalili, že oficiální volební výsledek byl zfalšován o více než 170 tisíc hlasů. Podle výsledků voleb, který oznámil úřad guvernéra měl v tomto státě „demokratický“ kandidát Joe Biden porazit úřadujícího prezidenta USA Donalda Trumpa o 80.555 hlasů.

 

Podle zprávy zveřejněné pensylvánskými zákonodárci činí “nesrovnalosti“ více než dvojnásobek rozdílu mezi oběma hlavními kandidáty. Kongresmani kontrolou databází, které byly použity při volbách zjistili, že do oficiálního součtu bylo započítáno 6.962.607 hlasovacích lístků. Podle záznamů státního registru voličů se však voleb zúčastnilo pouze 6.760.230 voličů. Z výsledku vyšetřování státního kongresu tedy vyplývá, že do oficiálního volebního výsledku bylo započteno více než 170.830 hlasů, které voliči nikdy neodevzdali.

Podle zprávy zveřejněné včera kongresmany je toto číslo očištěno o 31.547 hlasovacích lístků, které byly vyplněny špatně a byly započítány pouze částečně. Souběžně s volbou prezidenta USA se uskutečnily i volby do federálního Kongresu USA. U části odevzdaných hlasů byly řádně vyplněny buď jen kolonky pro volbu prezidenta nebo pro volbu federálních kongresmanů.

Podle bývalé generální prokurátorky Sydney Powellové, která při soudních sporech proti falšování voleb zastupuje jako advokátka kampaň Donalda Trumpa, tyto falešné hlasy vznikly vícenásobným započítáním hlasů odevzdaných pro Joea Bidena. Tým právníků úřadujícího prezidenta o tom předložil soudům řadu důkazů, včetně videozáznamů dokládajících, jak byly již jednou sečtené hlasy znovu vkládány do sčítacích strojů Dominion. Na jednom ze záznamů, které soudu předal pod přísahou svědek je doloženo, jak bylo několik dodávek plných krabic s volebními hlasy převáženo po prvním sečtení sčítacími stoji do jiné volební místnosti k opakovanému načtení do systému.
Na volebním podvodu se podle Sidney Powelllové měli podílet i zaměstnanci firmy Dominion, kteří podle několika místopřísežných prohlášení očitých svědků přímo ve volebních místnostech během voleb přenastavovali sčítací stroje, aby umožnili obejít systém grafického kódu, jímž je vybaven každý volební lístek jako pojistkou proti opakovanému načtení do systému evidence odevzdaných hlasů.

Ve zprávě o vyšetřování volebních podvodů, kterou včera zveřejnili členové Kongresu státu Pensylvánie jsou výsledky, které certifikoval guvernér Tom Wolf z „demokratické“ strany, naprosto mylné. K hlasům 20 volitelů za „demokratickou“ stranu, kteří ze shromáždění volitelů odeslali 14. 12. 2020 pro závěrečný součet hlasy pro Joea Bidena, by se podle nich nemělo přihlížet.

A to je jen jeden z řady podvodů, k nimž v USA došlo kvůli digitalizaci voleb v USA. Síť sdružující místní noviny v USA The Epoch Times přináší každý den několik nových informací o dalších detailech rozsáhlého zločinného společní ke zfalšování prezidentské volby, které nově vyplouvají na povrch. Na prosincovém plenárním zasedání Evropského parlamentu, které probíhalo v době, kdy již byla známa řada okolností o volebních podvodech v USA, frakce Zelených jsme jednali o iniciativní zprávě předložené zpravodajem za frakci Zelených, který navrhl, aby byl pro celou EU vydán společný volební kodex, jež by nahradil národní volební zákony. V rámci unijního volebního kodexu by měla podle něj být i v EU zavedena digitalizace voleb. Hlasoval jsem proti tomuto návrhu, stejně jako většina europoslanců z frakce Identita a demokracie (ID), v níž působí i europoslanci zvolení v ČR za SPD.

Členy frakce zelených jsou i europoslanci zvolení v ČR za Pirátskou stranu. Její národní poslanci se v prosinci ve české Sněmovně během probíhajícího skandálu s volebními podvody v USA dožadovali projednání jejich digitalizační novely volebního zákona.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 158 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)