n-LGBT-628x314

Konference rozvratu

Loading...
Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

vylicilMinistr zahraničí Tomáš Petříček bude mít dnes od rána napilno. Má zahajovat jednu velikou a významnou mezinárodní konferenci. Pět set jejích delegátů se sjelo z celé Evropy a taky ze Střední Asie, aby v Praze probrali svoji agendu. Začíná výroční zasedání organizace ILGA-Europe.

Co je to za spolek?  ILGA-Europe je jakousi pomyslnou střechou, sdružující pod sebou asi 600 nejrůznějších LGBTI spolků a organizací, a to v 54 zemích Evropy a Střední Asie. Jak sami uvádějí, (zde) smyslem organizace je prosazovat  tzv. lidská práva a rovnost lidí LGBTI na evropské úrovni. Tedy jinak řečeno,  tvrdě lobbovat za LGBTI agendu „…zejména pokud jde o azyl, zločiny z nenávisti a nenávistné projevy, vzdělání, zaměstnání, rodinu, svoboda shromažďování, sdružování a projevu, zdraví, právní uznávání pohlaví a tělesné integrity…” Zkrátka vnutit toho co nejvíc do komisí EU a následně to pak shora protlačit do legislativy jednotlivých států. Protože ve volbách by si to sami, dobrovolně neodhlasovali…

Partnerskými organizacemi z ČR, které se na letošním pražském sabatu ILGA-Europe také podílejí, jsou PROUD a PRAGUE PRIDE. Stačí jen letmý pohled na web té první, méně známé (zde) aby bylo jasno. Další nátlaková organizace ve službách rozvratu. Jen tak namátkou: „Budeme prosazovat přítomnost témat spojených s lesbickou, gay, bisexuální a transsexuální skupinou na všech stupních a ve všech oblastech vzdělávání.” Anebo: „..zajištění ochrany před diskriminací na pracovišti (rozšíření antidiskriminační legislativy o zákaz diskriminace na základě genderové identity).” V překladu do běžné řeči – ještě víc pro-úchylácké nalejvárny na všech stupních škol. A pak na pracovištích…. kdo bude bránit tomu ujetému hromotlukovi, s plnovousem jak Krakonoš, který se cítí být slečnou (není to vdáno) v návštěvě dámských toalet, bude za to popotahován až k soudu. 

Na vebu známějšího z oněch spolků, PRAGUE PRIDE, (zde) pak můžete spatřit výsledek, kam by to chtěli dopracovat. Je tu rozhovor s černým, vousatým individuem v ženských šatech. Prý „umělcem” jménem Abdu Ali. Malá ukázka: „Řekni nám o své identitě. Četl jsem o tobě, že používáš zájmena „he” a „they”. Na svém Twitteru se identifikuješ jako butch femme…. Jsem úplně fluidní, nacházím se někde mezi maskulinitou a feminitou. Je mi jedno, jestli jsem pro ostatní muž nebo žena. Já žiju mimo tyto definice. Podle mě jsme všichni bůh a bůh nemá gender.”  Tak před padesáti lety, kdy svět ještě fungoval, by tato slova stačila k převozu „umělce” do specializovaného zdravotnického zařízení, kde klíče od pokojů a budov má jen personál. 

V souvislosti s tímhle aktivistickým třeštěním jakoby téměř zapadla jedna velice významná otázka. Jak veliký je to problém? Kolika lidí se týká? Jak velké  procento společnosti se cítí být příslušníkem oné komunity „jiných”?  Pro odpověď můžeme sáhnout k americkým zdrojům (třeba zde) protože přece jen mají větší populaci a delší historii podobných výzkumů. Uvedená studie odhaduje, že zhruba 3,5% dospělých ve Spojených státech je lesbických, gay nebo bisexuálních a že 0,3% dospělých je transsexuálních. K tomu ovšem uvádí, že „potenciál” tohoto chování může být poněkud vyšší, protože 8,2% Američanů  uvedlo, že se alespoň jednou zapojili do sexuální aktivity se stejným pohlavím a 11% Američanů udává alespoň částečnou sexuální přitažlivost stejného pohlaví. Nicméně pro „transky” to stále vychází ve zlomcích procenta. Conway (2002) to odhaduje na 0,5%, (Reed, et al., 2009) naznačují, že je to asi 0,1%. 

Takže kvůli půl procentu, a to přinejlepším, „jiných” tady někdo chce měnit řád, ohýbat společnost, převychovávat občany a nátlakem (zákony) přimět všechno většinové obyvatelstvo k „úpravě” chování a vyjadřování. Tedy, jinými slovy, podřídit většinu nepatrné, marginální menšině. Ano, podřídit. Protože nadřízeným je ten, kdo je zmocněný a oprávněný ukládat jiným úkoly a povinnosti.

Každý, kdo vám může něco uložit a za nesplnění jeho vůle vás může vystavit hrozbě sankcí je vám fakticky nadřízený. Tak třeba pošuk, který vyžaduje, abyste ho oslovovali paní a respektovali, že má právě své dny, i když se denně holí a v trenýrkách má zjevně pinďoura. Směšné? Ale on vás může naprášit, když mu nevyhovíte, nejdřív (zbabělému) šéfstvu a pak, vezmou-li ho ty jeho dny pořádně, i lidskoprávní neziskovce. Za diskriminaci. A to vám začne tóčo…

Rozvrat. Plánovaný, řízený rozvrat. Jinak se ten proces nazvat nedá. Navíc za naše vlastní peníze. Tak třeba z loňského rozpočtu ILGA-Europe  ve výši 3 220 721 EUR tvořily granty 95%. A krásných 29% rozpočtu organizace je financováno přímo Evropskou komisí, a to prostřednictvím provozního grantu určeného na podporu obecného řízení a správy… Ovšem kromě EU a dalších mezinárodních politických organizací, v téhle podpoře rozvratu jedou i veliké nadnárodní korporace. Tak třeba výrobce známých vložek Always nedávno rozhodl, že z jeho výrobku zmizí označení (symbol) pro ženské pohlaví. (zde). Protože : „…, ne všichni, kteří menstruují, jsou ženy, a ne všechny ženy menstruují.”

Rozvrat. Ovšem poněkud selektivní. Když se totiž podíváme blíž, kde všude po světě se tohle šílenství ujímá a aplikuje, budeme překvapeni. Jen v Evropě a Americe. V bílé civilizaci. Asie v tomto směru spí a Afrika se směje. Muslimové se potutelně usmívají nad rozvalem nepřítele a dál obřezávají svým holčičkám přirození, gender negender, za vlídného nezájmu nadnárodních korporací a mezinárodních organizací, o feministkách, koukajících se preventivně jinam ani nemluvě.

Skoro to vypadá, jako by někdo chtěl zkazit a rozvrátit naši společnost, naši kulturu, naši bílou pracující Evropu, až k nesnesení. Aby za čas s ulehčením přijala Islám. S tím, že aspoň nastolí řád. A jakous takous normálnost…

Nic z toho ovšem Petříček neřeší. On je přece z té správné, Sobotkovské, pokrokové frakce ČSSD a nad budoucností civilizace neuvažuje. Jednak on ani jeho strana už žádnou nemají. No a jinak? Soudruzi v EU přece vědí co dělají. Allbrightová, šéfující Aspenu se povzbudivě usmívá a strejda Soroš taky přikyvuje. Takže tu konferenci o dalším rozvratu naší civilizaci klidně, optimisticky a progresivně zahájíme. Třeba se časem i nějaké to místečko v „orgánech” EU najde.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 7 718,11 Kč
Vybráno 22.05%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 191 times, 5 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.