accessories-photography-girl-fashion-Favim.com-853846
5.8.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Konečně zlomil šéf Bildu merkelovské tabu: Obrovský nárůst skupinových znásilnění muslimskými migranty!

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Korona a toto tabu téměř zcela zamlžily zrak většiny Němců na tento obludný a katastrofální fenomén (nejen) v Německu – a mainstream k němu umíněně mlčel. Možná to ale vnímat i tak jako jejich rezignaci.

Velké tabu kancléřky a Zelených až nyní odvážně prorazil Claus Strunz šéf Bild-Live (Bild je nejčtenější německé médium).

Strunz je první renomovaný redaktor mainstreamu, který žádá konečně tvrdé konsekvence z nesnesitelného stavu v Německu, kdy se ženy de facto neustále a téměř všude musí obávat znásilnění muslimskými migranty.

Jeho rozsáhlé stanovisko k tomu je možné shlédnout na videu Bild.de.

Po této Bild-mainstreamové obžalobě politiky, už vláda nemůže mlčet, ale Merkel je v takových situacích “mistr světa” v mlžení, jak to již nejednou dokázala. Její vláda však naštěstí už končí. Ale další neštěstí hrozí, pokud budou ve vládě Zelení.

Šéf Bild-Live žádá, že takové brutální bestie, které znásilňují v Německu evropské ženy musí být okamžitě ze země vyhoštěny. Mimochodem, nikde není zveřejněna (zřejmě neexistuje) statistika, kolik muslimských žen bylo v Německu znásilněných muslimskými migranty. Jsem si jistý, že žádná.

Při znásilnění muslimskými migranty jde vždy jen o Evropanky.

Každý den přijde v Německu ke dvěma skupinovým znásilňování dívek a žen. To je údaj z BKA, který dostal Strunz.

Z něho vyplývá, že v roce 2020 se konalo 704 procesů, kde byly souzeno skupiny mužů za znásilnění. V roce 2018 bylo takových procesů 659. Nejvíce násilníků bylo z Afghánistánu, Iráku a Sýrie. Většina z nich se dopouští znásilnění v době, kdy čekají na rozhodnutí o udělení azylu.

Ještě připomenu, že tato čísla se týkají pouze znásilnění, které se dostaly před soud. A to je jen část z celkového počtu znásilnění.

Znásilnění, jak 23. července, když tři azylanti ve věku 21, 20, 18 z Iráku a Sýrie v severoněmeckém městě Leer znásilnili a týrali 16 letou německou dívku, se nesmí jen tak beztrestně opakovat.

To žádá socioložka a bojovnice za práva žen, německá muslimka tureckého původu, rodačka z Istanbulu, Nezařa Kelek. A žádá také, že je třeba tyto věci konečně pojmenovat pravým jménem.

Nezařa Kelek:

“Skupinové znásilnění evropské ženy muži cizí kultury je to nejhorší, co se může ženě stát. Pokud ji společnost a politika nechají s takovým zážitkem jen samu, tak to zničí její duši. “

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 588 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)