george-soros
22.12.2019
Kategorie: Politika

Konečně se začíná řešit podstata problému. Boris Johnson začne vyšetřování proti Georgovi Sorosovi. Soros ovlivňoval britské volby

Sdílejte článek:

ANDREA LOPATKOVÁ

Britská konzervativní strana, na čele s premiérem Borisem Johnsonem, vyzvala, podle listu Daily Mail, na naléhavé vyšetřování globalizačního miliardáře, a “manipulátora měny”, George Sorose. Strana vyzvala na naléhavou sondu volební komise na přezkoumání Open Society Foundation (Nadace Otevřené Společnosti) George Sorose v USA. Prokázalo se, že Sorosova Neziskovka vložila přibližně 4 miliony dolarů do kampaní proti Brexitu, které vedly k historickému hlasování v roce 2016.

Sorosova Nadace Otevřené Společnosti se sídlem v New Yorku převedla finanční prostředky do proevropské skupiny “Best for Britain” pomocí londýnské přidružené společnosti. To Sorosovi umožnilo obejít zákon proti zahraničním darům politickým organizacím ve Spojeném království.

Best for Britain (BfB) navrhla webovou stránku, která instruovala britské občany, jak takticky volit kandidáty proti Brexitu, v naději, že zdecimují Johnsonovy šance většiny v parlamentu.

Finanční žralok, který se narodil v Maďarsku, si vydělal své miliardy tím například tak, že v roce 1992 vyvolal tzv. Černou středu a prakticky rozbil britskou měnu.

Tato událost způsobila paniku ve vládě bývalého premiéra Johna Majora.

Soros také odmítá, že peníze, které dal na anti-Brexitské kampaně, se využily na stranické nebo volební účely.

Podle něj byly použity jen na “vzdělávání” britské veřejnosti.

Od roku 2017 získala společnost BfB od společnosti Soros 2,7 milionu GBP (3,5 milionu dolarů).

Údaje byly odhaleny na účtech londýnské pobočky organizace, která sdílí kancelářskou budovu s dalšími skupinami proti Brexitu, jako je například Open Britain a European Movement. Obě organizace hrály po prvním vítězství Brexitu rozhodující roli v kampani hlasování lidí za další referendum.

To, že se navzdory všemožným snahám George Sorose britská veřejnost nakonec ohlupovat nedala, nemění nic na faktu, že se navzdory Sorosovým pokusům o narušení demokratického procesu Johnsonovi podařilo ve všeobecných volbách zajistit většinovou vládu.

Faktem zůstává ale, že se Sorosovy neziskovky, pomocí manipulace veřejného mínění, snažili ovlivnit výsledky britských voleb, což už samo o sobě hraničí s kriminální činností. Obejití zákona proti zahraničním darům politickým organizacím ve Spojeném království je už jen jakási třešnička na dortu.

Soros jak globalisté, prosazuje zájmy své a zájmy globálního kapitálu všude tam, kde nemá podle něj takové podmínky, jak by si představoval. Činí tak přes celosvětovou síť nevládních organizací, které během svého života vytvořil a které financuje. Ty prosazují jeho zájmy v konkrétních zemích. Soros tímto způsobem vede hybridní války proti jemu nepohodlným politikům a ideám a zasahuje do politických procesů v zemích různě po světě. Soros ovlivňoval i volby v České republice v roce 1998 a dodnes přes své organizace ovlivňuje atmosféru v zemi, z důrazem na blížící se volby.

Sorosova politická činnost vedla k zákazu jeho organizací v několika zemích.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 16 255,48 Kč
Vybráno 46.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 894 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (47 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
74 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)