JANBLATNY
28.1.2021
Kategorie: Společnost

Konečně řekl Blatný pravdu a lidé se zlobí

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Pokud si necháte nasadit tyhle náhubky, tak pak už není co k tomu dodat. Na hloupost není lék a a žádná slova to nenapraví.

Internet se teď hemží nadávkami na ministra Blatného a mě to přivádí v naprostý úžas.

Slova Blatného:

„Když vykazujeme i člověka co zemře na autonehodu a má Covid, jako úmrtí s Covidem. Pouze 30% z těch co vykazujeme je spojeno s Covidem. 10% patří autonehodám bez spojitosti s Covidem a 60% je větší pravděpodobnost, ale máte ke Covidu třeba rakovinu, cukrovku či další nemoci. Tohle vše se u nás počítá do statistiky úmrtí Covid.“

Lidé, pročpak mu nadáváte, když konečně řekl jasnou pravdu všem přímo v ČT Moravcovi do očí a pana Kubka tak málem přivedl k šílenství. To mě fakt potěšilo, protože neznám většího hlupáka jako je Kubek.  Chtěli byste aby měl pravdu Kubek a jeho statistika byla ta pravá? Pak teprve uvěříte lháři, nebo hlupákovi. Nevím, co je víc. Blatný konečně řekl nahlas proč jsme z premiantů banda debilů se kterými se musí zavírat společné hranice.

Kdyby naše statistiky byly pravdivé, tak jsme na tom stejně jako všude jinde ve světě a lidé se nemusí třepat strachem a plakat se slovy? Co jen s námi bude.“ No co by bylo. Někdo zemře, někdo se uzdraví a život jde dál. Tak jak to šlo celá staletí. Jsou tu jen dvě podstatné změny. Žádné nemoc neměla takovou propagaci a kvůli žádné nemoci se nezavíralo všechno, co drželo střední třídu nad vodou. Bez střední třídy je každý stát prdeli. To ví každý kdo chodil do školy.

Lidé se chtějí bavit, scházet a cítit, že nejsou na všechno sami. Lítají po sjezdovkách a zajdou i ke statečnému hospodskému na pivčo. To tak vyděsilo vládce naší země, že navrhli místo roušek respirátory. Utvrdili mne v tom, že nás potřebují zničit. Kdo z normálních lidí má na to, aby si z výplaty pořídili respirátory na měsíc. Dále nám tím řekli jací jsme to byli snílci a v potu tváře šili jak pitomci roušky a oni jsou k ničemu. Proč by se jinak měly měnit za respirátory. Celou dobu nosíte na opuse hadr který je naprosto k ničemu.

Zbývá poslední poznámka. Kdo asi navrhl ty zatracené respirátory a kdo na nich bude vydělávat. Myslím že jménu „Prymula“ to jistí. Je to jeho kšeft a předpokládám, že stát mu zajistí pořádný odbyt. Pokud si necháte nasadit tyhle náhubky, tak pak už není co k tomu dodat. Na hloupost není lék a a žádná slova to nenapraví.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 645 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...
politicon.cz
95 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.