cigareta-kour-hospoda
6.12.2021
Kategorie: Společnost

Konečně blog, kery neni o koroně

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

VETVICKATuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Tuž sem sednul do knajpy Na rožku, na otazku kelnerky, jestli mam očkovani, sem řeknul, že ja a nelhal sem, zapalil sem si malu kohibu a vychutnaval tu pohodu v prazdne knajpě.

Za chvilu dovalil Helmut, sednul si ku mně a hnedka spustil:

“Kura, Ladik, četl si, že ve všeckych zemich, kaj byli opichani už skoro všeci, je nakaza zpatky a žadna tečka se nekonala? Člověk by řeknul, že enem totalni cyp by opakoval cosik, co se ukazalo, že nefunguje, ale lidi su jak ovce. Vymysleli, že to je tym, že tu je nova mutačka, Však na chřipku se tež očkuje každy rok a nikomu to nevadi. No ja, ale na tu chřipku nikdy neočkuju stejnu vakcinu, bo by na změněny virus nefungovala. Ladik, kura, takže ta třeti tečka ma jako stejny obsah tajak ta prvni, kera se ukazala jako nefunkčni? Tuž čemu ju tedy těm lidem davaju? Anebo ta třeti davka už ma jiny obsah a upravene složeni, o kerem se nam ale boji řict, co tam je?

Mam taky blby pocit, že ta vagina, kera možna zabirala na tu prvni vlnu, už je tak nějak zbytečna, ni? A očkovaní, tedy preferovaní občani 1. kategorie, byli podvedeni. Zelena barva jejich Ausweisu jim nevydrži pět roku, jak bylo slibovane, ale zčervena už za 9 měsicu. Už jim to došlo? Vakcina je latka, kera dluhodobě chrani před nakaženim. To, co si nechali pichnut, neni žadna vakcina. Viš, jak se řika latce, kera tě nechrani ani před nakazu, ani před těžkym pruběhem a musiš ju brat opakovaně a furt častěji? DROGA!!!” zařval Helmut na prazdnu knajpu.

V tom okamžiku došla kelnerka Liba: “Helmut, maš zelenu tečku? Nemaš. Tak se zeber a choď do piče.Tu nemaš co robit…”

No vidite, a tak tady u nas žijem. A to sem dneska nechtěl myslet na koronu.

PS: Myslete na to, že raz se děcka zeptaju svojeho fotra – tato, a co tys robil, když tvojim kamošum zakazali ubytovat se v hotelu, dat si pivko v knajpě a navštivit vanočni trhy?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 227 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
91 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)