scholz
25.9.2021
Kategorie: Politika

Konec svobody občana a změna systému, pokud přijde v Berlíně ke koalici SPD, Zelení, Levice

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

A je velmi pravděpodobné, že v Německu po parlamentních volbách 26. září bude vytvořena právě tato koalice – nejhorší možná koalice – a začne se nová epocha. Epocha eko-diktatury, kde budou vše diktovat eko-socialisté. V této koalici bude podle předběžného průzkumu nejsilnější SPD, a to znamená, že Němcům bude vládnout kancléř Olaf Scholz.

Charakterizovat ho nejvýstižněji možná jedinou větou: Finanční skandály na běžícím pásu. Friedrich Merz CDU se nedávno o něm vyjádřil následovně: “Když člověk vidí do kolika finančních skandálů je involvovaný a když je v tom ještě i jeho státní tajemník, proti kterému nyní bylo nařízeno vyšetřování, tak se ptám, zda právě tento muž má opravdu být spolkovým kancléřem? “

Krátce “představím” i další politiky, téměř jisté ministry u Olafa Scholze.

Vicekancléřka Annalena Baerbock – radikální zákazy, extrémní zdražování energií. Je oddanou přisluhovačka globalistických elit. Vyznamenala se četnými plagiátovými skandály, “přikrášlila” si oficiální životopis a “zapomněla” ohlásit své vedlejší příjmy. Její politické maximum: “Musíme být radikální a navodit změnu systému.” Zlobí ji velmi, že jen 8 procent poslanců Bundestagu má migrační pozadí.

Ralf Stegner – extrémní levičák v SPD

Dietmar Bartsch – někdejší kariérní komunista v NDR

Lars Klingbeil – v mládí byl členem Antifa, žádá přísnou “policejní” kontrolu internetu

Robert Habeck – chce vyvlastňovat a národ je pro něj nacistická terminologie a musí z německé řeči zmizet

Anton Hofreiter – chce zavést ještě více EU a má daňový podvod z roku 2014

Karl Lauterbach – “diktátor” pro všechny korona opatření a “přívrženec trestání” neočkovaných

Saskia Esken – chce dosáhnout zákaz ve státní a komunální službě členům AFD, má velké sympatie pro Antifa a demokratický socialismus

Janine Wissler – rigorózní socialistka se “slabostí” pro komunistické ideologie

S touto vládou nás nečeká nic dobrého. O každé z těchto osob lze říci, že má výrazné narcistní a egocentrické charakterové rysy. Německu při takové koalici hrozí těžká politická, hospodářská a společenská krize.

Co to bude znamenat pro EU, to určitě nemusím vysvětlovat – je to jasné každému, kdo aspoň trochu rozumí politice.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 528 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)