technology_binary_digital_art_technic_technologic_Wallpaper HD_2560x1600_www.paperhi
2.9.2016
Kategorie: Společnost

Konec svobodného internetu již příští měsíc?

Sdílejte článek:

DOKTOR BOLEST

Předem se chci omluvit všem odborníkům v oblasti IT za případné nepřesnosti v této stati. Širokou veřejnost prosím o trpělivost, úvodní odstavce budou asi nezáživné. Sdělení, které se Vám všem snažím předat má však nesmírnou důležitost a celý tento problém úzce souvisí s dalšími změnami, které v posledních měsících Obamova administrativa pomocí protiústavních nařízení a dalších nezákonných kroků o překot prosazuje. Všechny mají společného jmenovatele – zbavit lidi svobody a předat vládu nad planetou do rukou globalistů.

 .
Informační dálnici zvanou Internet, díky které si mimo jiné právě teď čtete tento článek má na starosti nezisková organizace, která je odpovědná za koordinaci údržby a provozu několika stěžejních databází souvisejících s přidělováním adres a názvů jednotlivých webů na internetu. Jejím hlavním úkolem je zajistit, aby byla síť stabilní a provoz na ní byl bezpečný. Tato organizace, založená v roce 1998 se nazývá ICANN a vykonává fyzicky technickou údržbu Centrálního registru internetových adres a kořenové databáze DNS registrů dle smlouvy z roku 1988 s názvem Internet Assigned Numbers Authority (IANA). Za své služby posledních několik let inkasuje ze soukromého sektoru platby v řádu stovek milionů dolarů ročně.
 .
ICANN, sídlící v Los Angeles, USA má přímou kontrolu nad jednotlivými doménami a tím nad obsahem jednotlivých webů. Má také přístup ke všem datům, která přes Internet tečou. Rozsáhlý soubor pravomocí, mezi které patří i kdykoliv obsah kterýchkoli internetových stránek zakázat a veškeré údaje o těch, kteří jej tam umístili nebo si jej četli předat autoritám. Právě z toho důvodu byla tato organizace od samého počátku přímo napojena na ministerstva obrany a obchodu jako součást strategických aktiv USA. Činnosti ICANN související s cenzurou a sledováním uživatelů internetu podléhaly dnes tolik pošlapávané americké ústavě s důrazem na skutečnou a širokou svobodu slova a díky tomuto faktu velmi silně a účinně regulovány. Ano, díky tomu, že Obama si nedovolí změnit ústavu, Internet byl dosud svobodným médiem. Alespoň na papíře tomu tak bylo.
 .
Od samého počátku svého působení byla organizace ICANN vystavena kritice od států, jako je Čína, Rusko nebo třeba Indie. Těmto státům vadilo hlavně to, že nad internetem mají kontrolu pouze Američané. Požadovaly pro sebe lokální pravomoc, která by zajistila, že jejich vlastní občané budou na internetu moci najít jen to, co jejich vlády dovolí. Tak vzniklo několik plánů na takzvané globální řešení. Poslední z nich však ztroskotal v roce 2014 právě na nesmiřitelných rozdílech v názorech na potřebnou míru svobody tohoto média mezi jednotlivými účastníky jednání. To byla poprvé použita fráze “Net neutrality” právě ve vztahu k cenzuře a sledování aktivit jednotlivých uživatelů. Bylo vydáno nezávazné prohlášení a od té doby bylo na tomto poli celkem ticho po pěšině. Tento stav však globalisté nemohli strpět. Svobodné médium, kde navíc každý může prezentovat i svůj vlastní názor není s doktrínou centrální světovlády podle nového světového řádu kompatibilní. A tak se konečně dostáváme k tomu, proč jsem tento článek vlastně začal psát.
 .
K mému nemalému zděšení jsem před několika dny zaregistroval zprávu, že první nebílý president USA se pokouší potichoučku, polehoučku předat ICANN do rukou OSN, čímž by na její fungování již neměla ústava USA vliv. Jak přesně je tento zločin naplánován není podstatné, ve zkratce jde o to, že od října tohoto roku přestává platit udělená výjimka pro tuto organizaci a bez ní bude muset zpráva ICANN přejít pod kontrolu globalistů. Došlo by tak k ovládnutí Internetu despotickými totalitními režimy toho nejhrubšího zrna, ke zničení posledního skutečně nezávislého informačního kanálu, který ještě na planetě zbyl. Zcela jistě by se velmi rychle někteří uživatelé internetu ocitli v hledáčcích lokálních autorit, některé informace by zmizely, jiné by byly nahrazeny propagandou. Nic by již nebránilo zločincům typu George Sorose koupit si zrušení nepohodlných stránek nebo diskreditaci a následnou kriminalizaci celých skupin obyvatelstva s názory neodpovídajícím jeho představám. Svoboda projevu by byla běžnému člověku zcela odejmuta. A už zbývá jen jediný měsíc času na to, aby bylo tomuto zločinu nějak zabráněno.
 .
Dochází k mnoha dalším změnám, většinu z nich běžní lidé ani nezaregistrují, nebo je jim prodejnými médii naservírována lež, která zastírá pravou podstatu všeho toho shonu. Jsou s čím dál méně skrývaným spěchem připravovány kulisy pro velkou změnu, která zasáhne všechny obyvatele této planety. Internet je poslední výspou skutečné svobodným slova, názoru a médiem, kde se informace o čemkoliv stává dostupnou velmi široké mase lidí. Na internetu se také komunikuje mnohem více, než tomu bylo třeba před deseti lety. Krizi s nekontrolovatelným přílivem ekonomických migrantů do Evropy odstartovala sociální síť. Přípravy všech útoků i jejich následné PR zhodnocení taky probíhají na těchto platformách. A stejně tak i aktivity druhé strany, odpůrců globalizace a násilného zavádění nového světového řádu probíhají hlavně přes internet. Bude se jeho globální majitel ptát na názor lidí ve volbách nebo referendu, než celý internet zničí a zavede místo něj modernější obdobu teletextu? A budeme vůbec schopni s tím ještě něco udělat?
 .
 .
Zdroje informací:
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2020: *****

Vladimír Pospíšil 800,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jiří Sika 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Marie Kouklíková 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 721,00 Kč
Vybráno 36.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 44 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.