14.9.2015
Kategorie: Společnost

Konec Schengenu?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

IVČRN 14|09|2015

Poslední události v kostce: Schengen končí. Německo včera v 17 hodin zavřelo hranice s Rakouskem. Slovensko v reakci na to zavírá hranice právě dnes, Maďarsko zítra.

V Rakousku teď je cca 10000 uprchlíků z víkendu. Do Německa už odtud neprojdou, zpět do Maďarska taky nepůjdou. Vypadá to, že poslední cesta do země zaslíbené vede… přes nás. Do jihomoravského a jihočeského kraje přišlo 200 policistů z jiných krajů, aby posílili ochranu naší hranice s Rakouskem. Ta je je dlouhá 466km.

Naše vláda je jako obvykle “jasná, konzistentní a konstruktivní”. Ministr Chovanec: „Oni zkrátka porušují zákon a příliš nerozumím tomu volání, abychom jim umožnili průjezd přes Česko.“ Sobotka by ještě vyčkal. Zaorálek: ČR obnovení hraničních kontrol neplánuje. “Pro nás ta situace teď nestojí tak, že bychom uvažovali o nějakých zásadních opatřeních.”

ČT Déčko odvysílala propagandistickou scénku, v níž našim dětem tvrdí, že kdo nepomáhá nelegálním přistěhovalcům, je zlý… Od nevděčných rodičů se ale nedočkala uznání, jen stížností na RRTV.

Že je nekontrolovaný proud imigrantů přes všechen soucit bezpečnostním rizikem, si uvědomuje stále víc příčetných lidí. Ibrahim Al Abd, terorista z An Nusra front byl přijat jako uprchlík z humanitárních důvodů v Dánsku. Podobných dárečků tu může běhat víc.

Velitelka kurdských ženských jednotek při své návštěvě v Praze minulý týden potvrdila: „podařilo se nám získat částečně dokumentaci islamistů na dobytém území. Nalezli jsme v ní mimo jiné připravené nové pasy a jiné identifikační doklady průkazy. Všechny vystavované pro lidi, u kterých se předpokládá, že budou nasazeni v Evropě – proto také náležely nejvíce k evropským zemím“.

romania-si-bulgaria-schengen

Být Syřanem v Německu je pořád imigrační hit! „Zaznamenali jsme desítky případů, kdy běženci tvrdili, že jsou Syřané, ale ukázalo se, že to není pravda,“ řekla serveru ECHO24.cz mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová. Podle ní jde většinou o Afghánce, Pákistánce a Iráčany. Syrští azylanti se dožadují odjezdu z Jižní Ameriky, protože jim neposkytla „dostatečnou životní úroveň“. Asi chtějí také do Německa. Je jen otázka času, kdy v Mnichově zakotví zelení mužíčci s tykadly a se syrským pasem.

Odhady počtu imigrantů v Německu na letošní rok ze zvyšují z 800.000 na milión. Německu začíná docházet, že Mama Merkel s vyhlášením „přijmeme všechny Syřany“ provedla koninu intergalaktických rozměrů. A začali konat: Nejdřív všechny pozvali… potom si je tam zavezli autobusy… a teď zavírají hranice a proti nim postaví armádu. Jak píše Balšínek: Německo se chová jako “zhulenej hráznej”. Bavorský premiér, ministr vnitra i dvě třetiny Němců se domnívají, že vláda si při řešení situace počíná „spíše špatně“ nebo „velmi špatně“. Levice a média stále drží multikulti kurz, ale dochází jim, že zachránit je mohou už jenom kvóty.

Vedení EU proto tlačí na kvóty jako nikdy. Česko, Maďarsko, Polsko a Slovensko s kvótami nesouhlasí a výhrady mají i další východoevropské země EU. Europarlament odhlasoval výzvu ke kvótám a „prováděcí předpis“. Pro hlasovali Luděk Nidermayer (TOP09), Stanislav Polčák (TOP09), Jaromír Štětina (TOP09).

Pokud bude v příštích dnech přehlasován odpor zemí odmítajících kvóty, bude to znamenat trvalé přerozdělování prakticky všech budoucích imigrantů, co se dostanou do EU. Těch jen letos bude přes milion – s výsledkem v řádech desetitisíců, převážně samozřejmě muslimů, každoročně do ČR.

Tlaku na přijetí kvót pro uprchlíky neustoupíme”, pravil premiér Sobotka. Co bude dělat v případě, že nám EU kvóty vnutí, se nezmínil. Asi je zase přijmeme “dobrovolně”. Ve vládě se mu už chystá pátá kolona. Ministr Pelikán je pro kvóty, Zaorálek si chystá půdu: “Nechci, abychom byli vnímáni jako někdo, kdo brzdí dohodu.” Řešení ale existuje. Můžeme prostě Brusel neposlechnout a vybrat si, komu a jak budeme chtít pomoci.

Držme Visegrád! prohlásil v sobotu na demonstraci Martin Konvička. Několik tisíc lidí mávalo víc jak pěti stům motorkářů, kteří projeli Prahou na počest obětí islámského útoku z 11. září. Pokud chcete vidět reportáž, podívejte se na sobotní Primu, na Nově a ČT blekotají do kamery nějaké zelené děti o xenofobech. Motorkáři jsou cool, ten nekonečný špalír musíte vidět aspoň na záznamu!

P.S: Nenechme se vmanipulovat do extremismu, nejsme extremisté. “Naše média celý týden (opět) přetřásají otázku, zda jsou dnešní masoví migranti buď hodní chudáci, kteří prchají před válkou, nebo ekonomičtí migranti, kteří si jedou pro dávky do Německa, nebo fanatičtí islamisté, kteří mají pocit, že jsou nám nadřazení a chtějí nás zotročit. Jak to tak bývá, bude to od každého trochu.” (V. Klaus ml.)

ZDROJ: ivčrn.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
16 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.