3.12.2013
Kategorie: Společnost

Konec demokracie v Čechach

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 03|12|2013

They came first for the Communists, and I didn’t speak up because I wasn’t a Communist.
Then they came for the Jews, and I didn’t speak up because I wasn’t a Jew.
Then they came for the trade unionists, and I didn’t speak up because I wasn’t a trade unionist.
Then they came for the Catholics, and I didn’t speak up because I was a Protestant.
Then they came for meand by that time no one was left to speak up. Martin Niemöller, 1946

 

 

Nejdřiv si přišli pro Ratha, a jen tak ze srandy ho drželi rok a pul v kriminale. A ja sem držel hubu. Co hubu? Ja sem měl dokonce radost! Konečně ho dostali, hajzla. Co bych tež měl řikat? Byl to socan, měl sedmičku v krabici a zaslužil si to.

 

Pak si přišli pro tu staru od Nečasa, jen tak ze srandy ju z roboty vyhnalo komando a poslalo do krymu. A ja sem držel hubu. Co hubu? Ja sem měl dokonce radost, že ju dostali, hydru! Co bych tež měl řikat? Dřela jak kuň a dostavala za nic deset razy vic jak ja, a to by se nemělo. Zaslužila si to.

 

Pak si přišli pro teho synka na vuzku a jeho děvuchu roztřiskali o plotek. A ja sem držel hubu. A měl sem radost, že policajt zakročil tak rozhodně proti dvěma bilym nacistum, fašistum a extremistyckym elementum. Zaslužili si to.

 

Pak si přišli pro prodavače z growshopu, jen tak ze srandy jim zabavili hlinu, květinače a zničili je. A ja sem držel hubu. Co hubu? Ja sem měl dokonce radost, že dostali ty huliče, keři dystrybuuju seminka nepovolene rostliny. Zaslužili si to.

 

Pak si přišli pro mlade na technoparty, jen tak ze srandy jim rozbili hubu. A ja sem tu svoju hubu zas držel, bo přece nejsem žadny zfetovany mamlas. Co bych tež měl řikat? Stejně robili hluk a nemyju se, bo maju barevne hlavy. Zaslužili si to.

 

 

Pak si přišli pro netolerantni. Pozavirali je všechny. A ja držel hubu, bo přece nejsem netolerantni.

 

A tak sem tu na světě zustal sam…

 

 

Ladislav Větvička, posledni hlasatel Mlade Fronty Fčil, Kijev

 

 


Evropska směrnice pro propagaci tolerance, přijata v prosinci 2013, vytvořila národní revoluční gardy pro sledování všech netolerantních občanů podezřelých z netolerance v každé zemi EuroSajuzu. Evropská rada pro usmíření a toleranci zřídila ozbrojené jednotky určené k převýchově netolerantních jedinců. Jednotky zahajily “tvrdou akci na boj proti netoleranci, zvláště s cílem zničit rasismus, etnickou diskriminaci, náboženskou netoleranci, totalitní ideologii, xenofobii, antisemitismus, antifeminismus a homofobii“ Státy musejí rovněž dohlédnout, aby “noviny, magazíny, články, filmy a televizní programy propagovaly toleranci.  Vlády zajistí, aby se veřejná vysílání věnovala předepsanému množství propagace klimatu tolerance, establishment musí k témuž donutit i soukromá elektronická média a tisk.

 

 

Hra na demokraciju skončila. Konečně, sudruzi. Monytoring netolerantnich je tu.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 000,00 Kč
Vybráno 5.71%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 32 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.