3.12.2013
Kategorie: Společnost

Konec demokracie v Čechach

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 03|12|2013

They came first for the Communists, and I didn’t speak up because I wasn’t a Communist.
Then they came for the Jews, and I didn’t speak up because I wasn’t a Jew.
Then they came for the trade unionists, and I didn’t speak up because I wasn’t a trade unionist.
Then they came for the Catholics, and I didn’t speak up because I was a Protestant.
Then they came for meand by that time no one was left to speak up. Martin Niemöller, 1946

 

 

Nejdřiv si přišli pro Ratha, a jen tak ze srandy ho drželi rok a pul v kriminale. A ja sem držel hubu. Co hubu? Ja sem měl dokonce radost! Konečně ho dostali, hajzla. Co bych tež měl řikat? Byl to socan, měl sedmičku v krabici a zaslužil si to.

 

Pak si přišli pro tu staru od Nečasa, jen tak ze srandy ju z roboty vyhnalo komando a poslalo do krymu. A ja sem držel hubu. Co hubu? Ja sem měl dokonce radost, že ju dostali, hydru! Co bych tež měl řikat? Dřela jak kuň a dostavala za nic deset razy vic jak ja, a to by se nemělo. Zaslužila si to.

 

Pak si přišli pro teho synka na vuzku a jeho děvuchu roztřiskali o plotek. A ja sem držel hubu. A měl sem radost, že policajt zakročil tak rozhodně proti dvěma bilym nacistum, fašistum a extremistyckym elementum. Zaslužili si to.

 

Pak si přišli pro prodavače z growshopu, jen tak ze srandy jim zabavili hlinu, květinače a zničili je. A ja sem držel hubu. Co hubu? Ja sem měl dokonce radost, že dostali ty huliče, keři dystrybuuju seminka nepovolene rostliny. Zaslužili si to.

 

Pak si přišli pro mlade na technoparty, jen tak ze srandy jim rozbili hubu. A ja sem tu svoju hubu zas držel, bo přece nejsem žadny zfetovany mamlas. Co bych tež měl řikat? Stejně robili hluk a nemyju se, bo maju barevne hlavy. Zaslužili si to.

 

 

Pak si přišli pro netolerantni. Pozavirali je všechny. A ja držel hubu, bo přece nejsem netolerantni.

 

A tak sem tu na světě zustal sam…

 

 

Ladislav Větvička, posledni hlasatel Mlade Fronty Fčil, Kijev

 

 


Evropska směrnice pro propagaci tolerance, přijata v prosinci 2013, vytvořila národní revoluční gardy pro sledování všech netolerantních občanů podezřelých z netolerance v každé zemi EuroSajuzu. Evropská rada pro usmíření a toleranci zřídila ozbrojené jednotky určené k převýchově netolerantních jedinců. Jednotky zahajily “tvrdou akci na boj proti netoleranci, zvláště s cílem zničit rasismus, etnickou diskriminaci, náboženskou netoleranci, totalitní ideologii, xenofobii, antisemitismus, antifeminismus a homofobii“ Státy musejí rovněž dohlédnout, aby “noviny, magazíny, články, filmy a televizní programy propagovaly toleranci.  Vlády zajistí, aby se veřejná vysílání věnovala předepsanému množství propagace klimatu tolerance, establishment musí k témuž donutit i soukromá elektronická média a tisk.

 

 

Hra na demokraciju skončila. Konečně, sudruzi. Monytoring netolerantnich je tu.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 378,00 Kč
Vybráno 23.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 39 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.