white-house-wallpapers
4.11.2020
Kategorie: Politika

Konec covidu nebo začátek války?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝVe Spojených státech se sčítají hlasy voličů, boj o post hlavy státu pokračuje. Joe Biden hlásá, že je na nejlepší cestě k vítězství, ale tato cesta bude dlouhá, Donald Trump připravuje proslov oslavující triumf a návrat do Bílého domu. Divadlo tak pokračuje. Sledovat naše média a jejich studia je bezcennou ztrátou času, protože extrémní ztráta nestrannosti a nenávist namířená proti republikánskému kandidátovi Trumpovi je do očí bijící. Naproti tomu o Bidenovi se nedozvíte nic negativního. Trapnost chování našich mediálních domů dosahuje dalšího extrému. Jen málo vnímavému člověkovi nedojde, jak moc si česká reprezentace přeje vítězství Bidena.

Z výše uvedeného se zdá, že volby budou těsné, přičemž Biden má o něco větší obavy a spoléhá na sčítání korespondenčních hlasů. S těmi lze velmi dobře manipulovat a Demokraté v tom jsou výrazně zručnější. Pokud budou v některých státech pouze stotisícové rozdíly, má možnost doufat, že se pomocí těchto hlasů podaří zvrátit nepříznivý výsledek. Jisté je, že konečné vyhlášení vítěze bude relevantní až po sečtení všech hlasů, protože se prozatím zdá, že rozdíl nebude nijak velký. Na finální verdikt si tak počkáme déle než do konce dnešního dne. Existují názory, že je jedno, kdo zvítězí. Sice to není pravda, ale důvod k této úvaze je následující. Prohraje li oficiálně stávající hlava státu, vzniknou nepokoje a ulice zaplní demonstranti. Vyhraje li, stane to samé z druhé strany, jen s podporou Antify a Black Lives Matter, takže dojde ke krvavým střetům a rabování. Každopádně ani jedna strana nebude chtít uznat výsledky voleb. Další zvláštností něco úplně jiného odehrávajícího se mimo území Spojených států.

Protože v noci je u nás zákaz vycházení, téměř nikdo nezaznamenal přemísťování velkého množství vojenské techniky směrem na východní hranice právě v době po 21.hodině. Podobné události si všimnulo i pár Slováků. Napětí stupňuje na řecko-tureckém rozhraní ve Středozemním moři, o konfliktu v Náhorním Karabachu se o nás píše minimálně, ale válčí se tam naplno. Jako by se čekalo na to, kdo vyhraje v amerických volbách a dle toho se buď spustilo vojenské cvičení v blízkosti ruských hranic, nebo se dále navyšovala koncentrace amerických zbraní včetně těch dodaných ostatními členy NATO. Také Turci mohou čekat na to, kdo se nastěhuje do Bílého domu a budou li mít volné ruce při ataku řeckých ostrovů či budou li nabádáni k návratu do svých přístavů.

Vítězství Trumpa může znamenat mnohé. Zveřejnění faktů o covidu a ukončení jeho propagace, zásadní ránu světovému liberalismu, snahu rozprášit strůjce NWO, zúžení prostoru pro činnost lidí typu Gatese, Söröse, útok na Rotschildy a Rockefellery. Nebo také ne, protože to by Donalda Trumpa stálo asi život. Každopádně by plno věcí bylo nazýváno pravým jménem. Vyhraje li Biden, všichni víme o jeho sklonu k laskání malých dětí, ovšem Demokratům není cizích plno dalších libůstek určených elitám. Vzpomeňme na aféru kolem filmového producenta Epsteina, až podezřelou dlouhověkost těch nejbohatších podporovanou údajně přípravky vznikajících za velmi podezřelých okolností spojovaných se ztrácením se dětí, na bujaré večírky. Dále tu je podpora Antify a rasistického hnutí Black Lives Matter, které bylo rozšířeno do poloviny světa. Ignorovat nelze ani rozpínavou zahraniční politiku amerických Demokratů, která znamenala začátek mnoha nepokojů a válek za posledních 25 let. Dalo by se ale pokračovati ve výčtu událostí vycházejících z vlády Demokratů v USA.

Do vyhlášení vítěze bude svět v nejistotě. Americké prezidentské volby tak na nějakou dobu svým významem přehlušují hysterii kolem covidu – 19. Jistě máte svého favorita a držíte mu palce. Nechť má osud šťastnou ruku.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 839 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,61 out of 5)
Loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)