wlm white
11.10.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Konec bílé rasy na této planetě?

Sdílejte článek:

JAROMÍR VEVERKA

Každá populace určitého živočišného druhu má na žebříčku vývoje na této planetě vymezen určitý časový úsek ve kterém se může “ukázat” popř. získat i místo na výsluní. Tedy pokud sebe sám se nerozhodne zničit.

Koukám kolem sebe již drahnou řádku let a co nevidím, spíše vidím, jak nám na zemi ubývá bílých lidí. Zeměkoule se pomalu plní jinými druhy a “bílý druh” skutečně vymírá. Co hůř sám ze všech sil se snaží sprovodit z povrchu zemského.

Pokud nevěříte podívejte se kolem sebe. Protože ať se snažíme sebevíc tomu nevěřit a myslet si, že tato glosa je o ničem a nemusí vás to dnes zajímat, pak ta hrstka která tomu bude věřit a dočte do konce bude vědět, zjistí, že je to pravda už dnes, nikoli pravda budoucí.

První ředění “bílé” rasy se děje přímo tady! Migrace barevných jiných populací do Evropy je evidentní, a já nevidím, že bychom my migrovali do jiných světadílů. Nemluvím o nás prostých, kteří nikoho nezvou a nikoho “venku” neznají. Ale o těch co jsou tolik humánní, tolik loajální k utlačovaným jiným rasám přímo u nich doma, otevírají svá srdce a své země k naplňování svých předvolebních slibů, že budou pomáhat našemu národu seč jim síly budou stačit. A když to nejde s naším souhlasem, určitě to jde i bez něj. Důležíté, že získáme “dobrou” pracovní sílu, která chce také žít naplno. Tj. sledovat v TV kriminálky, chodit do kina, kavárny, na plesy, mít dovolenou, nebát se vyjít na ulici a hlavně jezdit po celém světě jako my. Každý z nich si “tady u nás” chce prostě také jako my, zvednout kult žití.

Druhé ředění není v Evropě tak viditelné, neb jde o miliony již narozených, kteří jsou zatím ve svých zemích, ale přibývají pomalu i rychle, ale jistě. Zatímco “bílí” vesele stárnou a vymírají, protože mladí si chtějí užívat života, chtějí jezdit, žít singl, žít u maminky, ale hlavně nechtějí mít nové děti. A politici? Hm, za mých mladých let, přidali politici peníze mladým, aby přivedli na svět mladou populaci a tak přišly silné ročníky “sedumdesát!” No a co se děje v Evropě za posledních 30let? Zdánlivě nic, jen to, že se sem pomalu a jistě začínají jiné evoluční rasy stěhovat. Zatím jen po stovkách, ale myslím, že přijde doba, kdy se budeme bránit přílivu “tisíců!” Ale i kdyby nepřišli, množí se na svých světadílech, a to my ne, takže ředění v poměru světové populace je už dnes spočitatelné! A víte jak vychází?

Třetí ředění opět není tak viditelné a nejde o opět miliony, ale je to plíživé jako rakovina. Jde o ředění bílé rasy jinými rasami přímo evolučně. Ony arabky, černošky, číňanky jsou jako mladé velice krásné, to by jeden neodolal mít některou z nich za ženu, že? No vynechal jsem jiné rasy, ale píši tady o “bílých”, kterých ubývá, takže nemá smysl se zabývat těmi, kterých přibývá.

Čtvrté ředění je alarmující, jde spíše o zločineckou záležitost, která vyplyne na povrch až když to praskne. Jde o budoucnost, která je za dveřmi. Našimi dveřmi! Jde o spermatické banky, kde jsou uložena spermata pro ženy, co nemohou mít děti. A upozorňuji, že jich není málo. A nechtějí adoptovat, chtějí své! Chtějí silné sperma! Zdravé! Čisté! S DNA, které odolá… A vy víte, že by někdo z bílých měl tyto vlastnosti? Vy víte jaká sperma se v těchto bankách nachází? Nechci předjímat, ale v mé SCI-FI glose je to otázka času, kdy sperma ze třetího světa i zde převládne v počtu a to jen proto, že peníze … no a milé ženy dostanou co chtějí, a že je to sperma od … je teď jedno.

Páté ředění je výstražné! Jde o boj mezi “bílými.” Nemusím chodit daleko, když napíši, že amíci a angláni by nejraději neviděli rusy a možná i naopak. Ještě a “možná” i naše štěstí, že rusové získali supersonické zbraně, teď si ty svoje lodě mohou amíci strčit třeba do řit…. A že ti angláni upalovali od Krymu, co? Potichu sbalili ten svůj šperk a odpluli neznámo kam. Ono dráždit hada, pokud je velice jedovatý se asi nikomu nevyplácí, že? Nicméně pokud by však někdy mělo dojít k vyvraždění bílé rasy mezi sebou, tak tohle je určitě správná cesta a znáte to, když se dva smějí … nebo-li když si prostě nedáte říct.

No a tím bychom mohli skončit, ne? A má tu ještě někdo pocit, že ” lidé albíni” mohou přežít, když už sama příroda tento druh “neuznává” a pokud se tu nějaký objeví, že je předem předurčen k zániku? Zatím to tak nejen vypadá, ale “zdá” se mi, že jdeme touto cestou…. Bod zlomu už nastal, když “bílí” dostoupali k vrcholu svého druhu, teď už ubýváme, víme to a v klidu počkáme na svůj konec. Mnozí z “bílých” si už začali před jinými rasami klekat. Že by opravdu začátek konce naší rasy?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Olga Žlábková 1000,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 465,- Kč
Vybráno 46.75%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 177 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)