BURESBABISFILIPHAMACEK
20.12.2018
Kategorie: Politika

Komunisté schválili rozpočet na rok 2019

Sdílejte článek:

MARIE JANDOVÁ

Říkám si, jaký asi tak musí být rozpočet, který schválí strana loupežníků, zlodějů, tyranů a vrahů pro svého úhlavního nepřítele – velkopodnikatele a vykořisťovatele – Andreje Babiše, t.č. předsedu české vlády.

Potomkům kapitalistů, živnostníků, sedláků, i dalším, které tato strana připravila o majetek, úspory, svobodu, domovy, a mnohdy i životy, musí připadat, že nežijí rok od oslav třicátého výročí svržení jejich zločinného komunistického režimu, ale rok po jejich vítězství v roce 1948.

Oficiálně sice schválili tento rozpočet poslanci ANO a ČSSD, ale každý, kdo se jen trochu zajímá o politiku a veřejné dění ví, že rozhodující byla podpora komunistů, navázaná na splnění jejich podmínek. Jednou z ních byl například návrh šéfky rozpočtového výboru Miloslavy Vostré z KSČM, přidat 16 milionů Kanceláři prezidenta republiky. Zřejmě proto, aby mohl prezident podnikat častější návštěvy komunistické Číny, nebo diktátora Putina, pro komunisty vysněných zemí a vůdců, protože na nic jiného prakticky peníze neutrácí.

Prezident Zeman komunisty za jejich “státotvorný a zodpovědný čin” zajisté pochválí, a dost možná jim u svých čínských učitelů a vzorů zařídí dárek v podobě nejnovějších telefonů značky Huawei či ZTE. Možná jim také nabídne pozornost v podobě ozdravného pobytu na okupovaném Krymu, ale každý slušný člověk, který netrpí ztrátou paměti, se musí ptát: “co dalšího nás ještě čeká?”

Co dalšího nám komunisté schválí poté, co jim připraví podklady slovenský exkomunista, evidovaný spolupracovník StB a člověk obviněný z dotačních podvodů? Všehoschopný člověk s vyjadřovacími schopnostmi majora Terazkyho, který je pro splnění SVÝCH cílů schopný udělat cokoliv, třeba ze svých dětí blázny?

Dokáže nám na to odpovědět předseda údajného koaličního partnera Andreje Babiše, předseda ČSSD, Jan Hamáček?

A ANO, KSČM JE! oficiální nástupkyní KSČ, představitelkou režimu, který byl u nás uznán za zločinný a jejíž zločiny dodnes obhajuje.

 

Autor: Marie Jandová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 126 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 3,81 out of 5)
Loading...