filip-skála-850x480
17.5.2020
Kategorie: Politika

Komunisté, sbalte si svých pět švestek a táhněte do … Ruska!

Sdílejte článek:

VLADIMÍR HAVRÁNEK

Rozhovor předsedy KSČM Vojtěcha Filipa pro ruský armádní plátek Krasnaja zvezda přesně ukázal, že tato zločinecká banda se nikdy nezmění. Odstranění sochy Koněva, který rozhodně byl rozporuplná osobnost, označil za “zločinné”.

Zároveň pochválil ruské soudruhy za to, že otálí s výstavbou pomníku československým legionářům, padlým v boji s ruskými bolševiky.

Sám deník zdůraznil Filipova slova, že většina českých občanů již 75 let cítí vděk Rudé armádě za osvobozené větší části naší země.

Západní Čechy osvobodili Američané. Lhalo se o tom ve škole, kde nám soužka předkládala zavádějící informace.o konci války.

Podobně je to i s názory soudruha Filipa.

Jaksi zapomněl dodat, že většina občanů, či jejich rodičů mají v paměti srpen 1968. Nešlo jen o násilné obsazení země, ale nedílnou součástí je to, co se dělo poté.

Říkalo se tomu normalizace a kdo řekl, že bílá je opravdu bílá, byl vyloučen ze zaměstnání a rodina si nesla následky.To vše pod dozorem skutečných komunistů.

Tomu předcházelo násilné potlačení protikomunistické revoluce v Maďarsku v roce 1956. Právě při ní se “vyznamenal” soudruh Koněv podruhé. Střílet do bezbranných lidí, kteří si přáli jen změnu režimu, je přesně v duchu komunistické internacionální pomoci.

Pokud se zde takovým vážným způsobem porušují lidská práva, je nejvyšší čas,aby soudruzi poznali pohostinnou náruč ruských spolustranovníků a konečně vybudovali tu vysněnou komunistickou říši…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavol Hloška 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč

Celkem za měsíc: 6 011,00 Kč
Vybráno 17.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 230 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 2,98 out of 5)
Loading...
politicon.cz
193 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.