rust
13.8.2016
Kategorie: Historie

Komunisté jsou stejně nebezpeční jako radikální islamisté

Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

V českém parlamentu vznikla jakási platforma na obranu tradičních evropských hodnot. To není špatné, kdyby se ovšem jejím členem nestal také komunistický fízl Zdeněk Ondráček, který mlátil lidi při Palachově týdnu.

Když chce rudoch bránit tradiční evropské hodnoty, je třeba zpozornět. To je to samé, jako kdyby se Heinrich Himmler stal členem Ligy proti antisemitismu. Komunismus a tradiční evropské hodnoty, nejdou k sobě. To je protimluv jako voda a oheň, protože to byli právě komunisté, kteří je brutálně pošlapali.

Euroamerická společnost vychází k křesťanskojudaistické civilizace, jejímiž atributy jsou také úcta k svobodě jednotlivce, a právo vlastnit majetek. A právě stoupenci marxleninských bludů tyto hodnoty likvidovali. Brutálně potlačili lidskou individualitu, nastolili vládu teroru a ukradli lidem jejich majetky.

Může být snad soudruh Ondráček stoupencem tradičních evropských hodnot, když se v lednu 1989 podílel na brutálním bití lidí v Praze na Václavském náměstí, jen proto, že ti tam přišli nenásilně a chtěli svobodně vyjádřit své názory? Odpověď je jednoduchá, nemůže. Komunisté, kteří systematicky ničili tradiční evropskou kulturu, nejsou a nemohou být jejími obránci.

Komunismus je stejně nebezpečný jako radikální islamismus, spojuje je nenávist k jinak smýšlejícím lidem a brutální vraždy svých odpůrců. Není rozdílu mezi tím, když se někde odpálí islámský fanatik a zabije desítky lidí, nebo když Rudá armáda vedena Tuchačevským na počátku dvacátých let zavraždila tisíce civilistů včetně žen a dětí v Tambovské gubernii, když proti nim nasadila bojové otravné plyny.

Komunisté mají na svědomí minimálně sto milionů lidských životů a tam, kde se dostali k moci, bezohledně likvidovali své odpůrce, stejně jako to činí islámský stát. V obojím případě hrál a stále hraje roli fanatismus, jedno jestli z důvodů třídní nebo náboženské nenávisti. Nelze také jen tak tvrdit, že komunisté jsou nyní neškodní. To je klam, stačí se podívat na severní Koreu, kde stále vládnou a která je jedním velkým koncentrákem.

blogerzie
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 135 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 3,94 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.