BURESBABISFILIPHAMACEK
12.6.2018
Kategorie: Politika

Komunisté budou držet Babiše pod krkem i dál. Co si nadiktují, to splní

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 3,86 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

SM

KSČM rozhodne o bytí a nebytí menšinové vlády ANO a ČSSD.

Vznikající menšinovou vládu ANO a ČSSD stačí nyní jen posvětit vnistrostranické referendum ČSSD. A spíše to vypadá, že Janu Hamáčkovi se provládní lobbování podaří. Problémem této vládní formace však budou komunisté, kteří si stále diktují nové a nové požadavky:  v poslední době snaha o zamezení posílené české účasti zahraničních misí či například nejnovější požadavek na zdanění církevních restitucí, které však stěží projde přes Ústavní soud. Finanční náhrada církvím, jakkoli štědrá, se zpětně těžko nemůže zdanit.

Tyto dva požadavky nejsou jedinými. Komunisté podmiňují svou podporu stále dalšími. A Andrej Babiš bude muset, pokud chce, aby vláda nakonec vznikla, přistoupit na jejich požadavky. Tím však KSČM v této fázi zdaleka nekončí. I když dá svou podporu menšinové vládě ANO a ČSSD, tak je pravděpodobné, že tuto praxi bude ,,provozovat” i v průběhu volebního období. Když se komunistům nebude něco líbit, tak zkrátka vznesou patřičnou výhrůžku, že pokud nedojde k ,,nápravě” dle příslušného komunistického scénáře, tak svou podporu vládě odepřou.

Nově jmenovaný premiér se tak dostal vlastní vinou do komunistických kleští a jeho pozice rozhodně není komfortní. Komunisté totiž paradoxně přes svůj slaboučký volební výsledek rozhodnou o tom, jestli vláda vznikne a bude moci pokračovat i po celé funkční období dál. Babiš tak za podporu vládnímu projektu bude nejen dnes, ale i zítra platit, a to krvavě.

ZDROJ: securitymagazin.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Pavel Šebek 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 754,35 Kč (30,- euro)

Celkem za měsíc: 6 865,46 Kč
Vybráno 19.61%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.