ondracek-678x381
26.5.2019
Kategorie: Humor

Komunista Ondráček navštívil Doněcko. Během hostiny předal generálům humanitární pomoc

Sdílejte článek:

STRACH.CZ

Doněcká lidová republika se připravuje na velkolepou událost. Chystá se uvítat českého komunistického poslance Zdeňka Ondráčka, jednoho ze dvou politiků na světě, kteří tuto republiku uznali jako samostatnou. A zatímco ten druhý politik je stále v péči zkušených psychiatrů, Zdeněk Ondráček nasedá do luxusního terénního mercedesu a vyjíždí směrem k bývalé samoobsluze, dnes sídlem vlády Doněcké republiky. Řidič jede velmi pomalu. Jednak má strach, aby z kapoty nespadly vlaječky přilepené na poslední chvíli nepříliš kvalitním lepidlem, a mercedes navíc patří místnímu obchodníkovi s bílým masem, který mu dal jasně najevo, co by ho čekalo, kdyby auto byť jen odřel.

Před samoobsluhou jsou nataženy dva kdysi červené koberce, které léta sloužily ve foyer místního kina Družba. U koberců zastavuje vypůjčený mercedes a Voloďa Myškin, obecní idiot navlečený v uniformě z divadelního fundusu, se se slavnostní parodií na pochod vydává otevřít dveře terénního vozu. Zdeněk Ondráček se objevuje ve dveřích a vojenská kapela spustí Pochod samopalníků. Je to těžká věc, ale klarinetista, trumpetista a bubeník se s tím perou, seč jim dech stačí. Kameraman se muzikanty zoufale snaží nedostat do záběru, neboť uniformu má pouze jeden z nich a to ještě po dědovi z Waffen SS. Ondráček váhá, zda nenastoupit zpět do auta, ale je řidičem důrazně vystrčen ven, protože vůz dostal půjčený pouze na dvacet minut.

Ondráček se tedy slavnostní chůzí vydává po červeném koberci k Denisi Pušilinovi, prvnímu demokraticky samozvanému prezidentovi Doněcké republiky. Na koberci musí čekat, až přejde skupina místních na cestě z práce do hospody a odhánět pár dotěrných psů. Tříčlenná kapela přestává jako na povel hrát, protože jí ve větru uletěly noty a začíná zpaměti českou hymnu. Ondráček mezitím dorazil k Pušilinovi a vítá se s ním tak srdečně, jako by se před čtvrt hodinou neviděli za rohem u auta, když tento kabaret připravovali. Ondráček se zajímá, kdy přestane kapela ladit a začne hrát. Prezident ho ujišťuje, že jde o českou hymnu a Ondráčkovi dojetím vyhrknou slzy do očí. Po obou hymnách je kapela odvlečena zpět do vězení a návštěva pokračuje velkolepou vojenskou přehlídkou, během které se Ondráček neudrží a skupince osmi vojáků předvede, jak se má správně držet obušek.

Po přehlídce začíná hlavní část programu – bilaterální jednání. Hlavním předmětem tohoto jednání jsou další poslanci, které by mohla Ondráčkova umělecká agentura přivézt na další společné vystoupení. Domluveni jsou čtyři zpívající poslanci z KSČM v čele se šansoniérem Grospičem, dále pak Okamura, Volný a Klaus mladší. Prakticky se jednalo už jen o ceně. Po jednání bylo na programu oficiální focení selfíček a slavnostní recepce ve školní jídelně. Ještě během dopoledne pak bylo sestříháno video z uvítání a odvysíláno na Státní doněcké televizi na youtube. A tak ho měli možnost shlédnout i poslanci v České republice.

Čeští politici se k Ondráčkově návštěvě vyjadřovali rezervovaně. Ministr zahraničí Tomáš Petříček ubezpečil spojence, že Zdeněk Ondráček zastupuje v Parlamentu idioty, kteří ho v rámci demokracie zvolili, a proto se podle ústavního práva musí chovat idiotsky. Opoziční poslanci již nebyli tak vstřícní. Miroslav Kalousek ho označil za vlastizrádce a požadoval pro něj zákaz vstupu na území České republice. Zdeněk Ondráček, v té době již dávno zpět ve svém pražském bytě 3 + bunkr, mu vzkázal, že má hole v ruce. Vstřícnější byl jen prezident Zeman. Poděkoval Ondráčkovi za vzornou reprezentaci České republiky a v zastoupení prezidenta Putina mu předal nejvyšší Krymské vyznamenání Rudého noka.

ZDROJ: strach.cz


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 306,00 Kč
Vybráno 26.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 158 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 2,09 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.