ondracek-678x381
26.5.2019
Kategorie: Humor

Komunista Ondráček navštívil Doněcko. Během hostiny předal generálům humanitární pomoc

Sdílejte článek:

STRACH.CZ

Doněcká lidová republika se připravuje na velkolepou událost. Chystá se uvítat českého komunistického poslance Zdeňka Ondráčka, jednoho ze dvou politiků na světě, kteří tuto republiku uznali jako samostatnou. A zatímco ten druhý politik je stále v péči zkušených psychiatrů, Zdeněk Ondráček nasedá do luxusního terénního mercedesu a vyjíždí směrem k bývalé samoobsluze, dnes sídlem vlády Doněcké republiky. Řidič jede velmi pomalu. Jednak má strach, aby z kapoty nespadly vlaječky přilepené na poslední chvíli nepříliš kvalitním lepidlem, a mercedes navíc patří místnímu obchodníkovi s bílým masem, který mu dal jasně najevo, co by ho čekalo, kdyby auto byť jen odřel.

Před samoobsluhou jsou nataženy dva kdysi červené koberce, které léta sloužily ve foyer místního kina Družba. U koberců zastavuje vypůjčený mercedes a Voloďa Myškin, obecní idiot navlečený v uniformě z divadelního fundusu, se se slavnostní parodií na pochod vydává otevřít dveře terénního vozu. Zdeněk Ondráček se objevuje ve dveřích a vojenská kapela spustí Pochod samopalníků. Je to těžká věc, ale klarinetista, trumpetista a bubeník se s tím perou, seč jim dech stačí. Kameraman se muzikanty zoufale snaží nedostat do záběru, neboť uniformu má pouze jeden z nich a to ještě po dědovi z Waffen SS. Ondráček váhá, zda nenastoupit zpět do auta, ale je řidičem důrazně vystrčen ven, protože vůz dostal půjčený pouze na dvacet minut.

Ondráček se tedy slavnostní chůzí vydává po červeném koberci k Denisi Pušilinovi, prvnímu demokraticky samozvanému prezidentovi Doněcké republiky. Na koberci musí čekat, až přejde skupina místních na cestě z práce do hospody a odhánět pár dotěrných psů. Tříčlenná kapela přestává jako na povel hrát, protože jí ve větru uletěly noty a začíná zpaměti českou hymnu. Ondráček mezitím dorazil k Pušilinovi a vítá se s ním tak srdečně, jako by se před čtvrt hodinou neviděli za rohem u auta, když tento kabaret připravovali. Ondráček se zajímá, kdy přestane kapela ladit a začne hrát. Prezident ho ujišťuje, že jde o českou hymnu a Ondráčkovi dojetím vyhrknou slzy do očí. Po obou hymnách je kapela odvlečena zpět do vězení a návštěva pokračuje velkolepou vojenskou přehlídkou, během které se Ondráček neudrží a skupince osmi vojáků předvede, jak se má správně držet obušek.

Po přehlídce začíná hlavní část programu – bilaterální jednání. Hlavním předmětem tohoto jednání jsou další poslanci, které by mohla Ondráčkova umělecká agentura přivézt na další společné vystoupení. Domluveni jsou čtyři zpívající poslanci z KSČM v čele se šansoniérem Grospičem, dále pak Okamura, Volný a Klaus mladší. Prakticky se jednalo už jen o ceně. Po jednání bylo na programu oficiální focení selfíček a slavnostní recepce ve školní jídelně. Ještě během dopoledne pak bylo sestříháno video z uvítání a odvysíláno na Státní doněcké televizi na youtube. A tak ho měli možnost shlédnout i poslanci v České republice.

Čeští politici se k Ondráčkově návštěvě vyjadřovali rezervovaně. Ministr zahraničí Tomáš Petříček ubezpečil spojence, že Zdeněk Ondráček zastupuje v Parlamentu idioty, kteří ho v rámci demokracie zvolili, a proto se podle ústavního práva musí chovat idiotsky. Opoziční poslanci již nebyli tak vstřícní. Miroslav Kalousek ho označil za vlastizrádce a požadoval pro něj zákaz vstupu na území České republice. Zdeněk Ondráček, v té době již dávno zpět ve svém pražském bytě 3 + bunkr, mu vzkázal, že má hole v ruce. Vstřícnější byl jen prezident Zeman. Poděkoval Ondráčkovi za vzornou reprezentaci České republiky a v zastoupení prezidenta Putina mu předal nejvyšší Krymské vyznamenání Rudého noka.

ZDROJ: strach.cz


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 260 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 2,09 out of 5)
Loading...
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)