KEBAB
7.6.2018
Kategorie: Společnost

Komunista Ondráček měl zase jasno

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

Měl jasno, a dodnes jasno má, proč se mlátili v roce 1989 demonstranti na Národní. Za nic se nemusí stydět. Vše bylo přeci podle tehdejších zákonů, že? Teď má jasno, že nás muslimové chtějí otrávit.

A teď měl jasno, že za otravu z kebabu v Hradci Králové může jed, který tam dal, kdo asi? “Všichni skončili s těžkými trávícími problémy v hradecké fakultní nemocnici!!! Dnes se dozvídáme, že v kebabu byl jed!!!“ A pokračoval: „Co myslíte, kde se kebab, tedy ten polotovar vyrobil a kdo tam ten jed dal a proč??? Odpověď se nabízí, ale případem se určitě bude zabývat Policie ČR. Vyčkejme tedy na jejich závěry. Do té doby si kebab určitě nedám. I nadále zůstávám věren vepřovému. Taková krkovice na roštu a k tomu vychlazená dvanácka …“

Je to jednoznačné. Teď se politické body honí na imigraci, islámu a muslimech.

Vše vzal zpátky, když ho doslova na kopytech roznesl odborník, tedy náměstek Fakultní nemocnice Hradec Králové, Zdeněk Tušl: „Toxin je skutečně jed, ale ten jed produkuje nějaká bakterie“. A nutno podotknout, že i před tím na radiu Impuls náměstek nemocnice mluvil o toxinu a nikoliv o jedu. Nedošlo to komunistickému poslanci. Vina za jeho faux pas je jasná – mohou za to média: “Zase se mi potvrdilo, nevěř všemu, co vysílají v českých médiích.“

Já bych jen podotkl, že v médiích nic o jedu nezaznělo, od samého počátku byla řeč o toxinu. Nemyslím si, že u poslance Ondráčka je to neochota přiznat vlastní chybu. U něj je to snížená úroveň vědomostí, a nedokáže rozlišit mezi jedem a toxinem. Ale to mu nebrání vytrubovat svá moudra do světa.

Snad jen, že i za vlády jeho státostrany takovéto situace též nastávaly, nejčastěji ve zmrzlině. Ale i z vajec, a i z masa. Tenkrát ale za to nemohli muslimové. Možná že tehdy souhlasil s tvrzením, že za to mohli západní agenti. Jeho intelekt by tomu odpovídal.

Mám rád krkovičku. Mám rád i hovězí steak. A vůbec nepohrdnu kebabem. Když je z kuřecího masa a je doplněn množstvím zeleniny, jak bývá zvykem, tak je určitě zdravější než ta vepřová krkovička. Ale toto vše je určitě nad chápání komunistického poslance.

FLASKA

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 148 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 2,85 out of 5)
Loading...