ONDRACEK KSCM
18.4.2020
Kategorie: Ekonomika

Komunista Ondráček chce pro studenty totální nasazení

Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

blogerzieZnámý to soudruh plagiátor Zdeněk Ondráček zvaný též pro mlácení protikomunistických demonstrantů v roce 1989 obušek chce povolat vysokoškoláky do zemědělství sklízet úrodu. Hodně idiotský nápad.

Povaleči z kaváren, do polí a továren,“ znělo jedno z komunistických hesel, A zřejmě se jim řídil i komunista Zdeněk Ondráček, jinak člověk usvědčený z masivního plagiátorství ve své disertační práci napsanou pro Univerzitu Palackého v Olomouci.

 

Takže tento soudruh mlátička by chtěl povinně poslat na sklízeň úrody vysokoškolské studenty a to v rámci nouzového stavu. Má to ovšem háček, nouzový stav skončí s velkou pravděpodobností v květnu a pak už nejen studentům, ale nikomu žádné nucené práce nařídit nejdou. A polní práce jsou jaksi záležitostí pozdějších období. Divím se, že to Ondráček jako právník neví. To jen potvrzuje názor mnohých, že to s jeho studiem nebylo nijak slavné. Navíc tento nápad patří mezi ty, které se snaží zneužít koronavirové krize k potlačení lidských práv a svobod.

Nějak mně tato myšlenka připomíná totální nasazení, které na okupovaných územích praktikovali němečtí nacisté, když mladé lidi nuceně povolávali na otrockou dřinu do fabrik ve Třetí říši. Je fakt, že komunisté a nacisté toho mají hodně společného včetně nařizování pracovní povinnosti tedy spíše povinnosti robotovat na panském.

Na sociálních sítích se komunista ocitl pod těžkou palbou kritiky. „Poslal bych povinně na pole Ondráčka, ten by měl makat jak mourovatej, aby se mu ty hovadiny vykouřily z hlavy. O normální užitečnou práci nezavadil co je živ, ale jiným by ji ordinoval. Mimochodem, na čípak pole asi, když je dnes všechno soukromé? Za socíku to eště mělo nějakou logiku, když stát poskytoval vzdělání, že nahnal studenty na brigádu na svoje latifundie. Dnes by to byla totální zvrácenost,“ napsal například na facebooku Pavel Sedlák. Svatá pravda, nelze než souhlasit. Práce na poli by soudruhu Ondráčkovi jenom prospěla. To je něco jiného než mlátit lidi pendrekem, a studium vysoké školy pochybným způsobem.

Správně také bylo připomenuto autorovi tohoto nápadu, že mnozí vysokoškoláci chodí na brigády, aby si přivydělali ke studiu a nepotřebuji k tomu nějaké soudružské příkazy. V roce 2009 se mnou byly na dovolené v Rusku také dvě vysokoškolské studentky z Ostravy. Ty mně řekly, že už několik let jezdí na chmelové brigády, protože je tam legrace a vydělají si slušné peníze. Ano, holky jezdily brigádničit dobrovolně a nepotřebovaly k tomu žádný příkaz shora. A stejně tak mnoho dalších vysokoškoláků pomáhá v zemědělství bez povolávacích rozkazů.

Naštěstí v Ústředním krizovém štábu převažují rozumní lidé, a Ondráčkův nápad nemá šanci na úspěch. Kdyby prošel, tak osobně vyzvu lidi k jeho nerespektování, odporu a občanské neposlušnosti.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 750,- Kč
Vybráno 19.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 512 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 2,69 out of 5)
Loading...
219 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)