komunismusfilip218
13.4.2019
Kategorie: Politika

Komunista Filip vyhrožoval finančnímu úřadu, měl by skončit

Loading...
Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

blogerzieA proto by měl místopředseda Poslanecké sněmovny a šéf KSČM Vojtěch Filip skončit v politice. Jeho lobbing za trestně stíhaného podnikatele Tomáše Horáčka je minimálně nemorální.

A řekl bych rovnou, že je to na hranici trestného činu. Severočeský podnikatel Horáček je nyní trestně stíhán za ovlivňování veřejných zakázek v nemocnicích, za což měl brát podle policejních vyšetřovatelů úplatky. Vojtěch Filip opakovaně kritizoval Finanční úřad Ústeckého kraje za kontroly v Horáčkově firmě První chráněná dílna, podle některých zdrojů měl dokonce jeho úředníky zastrašovat a vyhrožovat jim.

Já nemám důvod těmto svědkům nevěřit. Jak jistě všichni vědí, soudruh Filip pochází z Českých Budějovic, kde dosud žije. Mluví se rovněž o něm jako o agentu komunistické státní bezpečnosti Falmerovi. Je pravdou, že soud se státem zastupovaným ministerstvem vnitra v devadesátých letech vyhrál, nicméně je známou skutečností, že stát se tehdy příliš nebil za to, aby spolupracovníci zločinecké StB na seznamech zůstali. Nicméně několik budějičáků nezávisle na sobě mně řeklo, že jako podnikový právník českobudějovické fabriky Sfinx udával lidi za tři stovky měsíčně. A mezi obyvateli Českých Budějovic nemá Filip alias Falmer dobrou pověst.

Komunistický boss Filip by měl v politice skončit, jeho provinění je velké, vyhrožování státním úředníkům nelze přejít jen tak mlčením. Podle všeho je to bezohledný člověk, kterému se jedná jen o osobní prospěch a své zájmy dovedně maskuje za tzv. obyčejné lidi. Ruský spisovatel blahé paměti Alexandr Solženicyn, kdysi navrhoval vytvořit fotogalerii nazvanou Diktatura proletariátu. Na fotografiích měli být zachycení vypasení komunističtí papaláši, jak nastupují a vystupují ze svých luxusních aut, jak tráví volno v přepychových vilách a rekreačních zařízeních, jak nakupují ve speciálních obchodech plných kvalitního západního zboží, jak se baví na nákladných hostinách s lahůdkami dovezených z prohnilého Západu atd. Myslím si, že tohle přesně pasuje i na soudruha Filipa.

Autor: Jan Ziegler


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 511,11 Kč
Vybráno 21.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 670 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,06 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
52 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.