Vladislav-Rogozov-655x372
23.5.2017
Kategorie: Společnost

Komunismus je zpět. Čulík nahlášením českého lékaře v Británii mu může zničit kariéru

Sdílejte článek:

SMK

Lékař pracující v britském Sheffieldu českého původu MUDr. Rogozov čelil několikanásobnému nahlášení od Jana Čulíka, že je pravicový extremista. Díky tomu již několik měsíců neoperuje ani nedělá na pohotovosti. Jeho kariéra lékaře je v ohrožení, jeho pacienti mohou přijít o jednoho z důležitých lékařů a chirurgů v nemocnici. Nemocnice je však pod obrovským tlakem.

O nahlašování Rogozová Čulíkem jsme psali zde.

Rogozov totiž v rozhovoru pro Parlamentní listy řekl, že Jan Čulík (tzv. Britské listy) rozeslal v anglickém znění nahlášení, že nemocnice má pravicového extremistu v personálu bulváru, nemocnici a několikrát dalšímu tisku, aby udělal co největší škody.

To se mu povedlo. Od chvíle počátku vyšetřování nesmí Rogozov vyšetřovat pacienty na ambulanci a na pohotovosti, nesmí operovat, jeho kariéra je pozastavena a Rogozovi hrozí úplná likvidace jeho kariéry. Jediné, co Rogozov udělal, bylo že upozornil na plíživou islamizaci Anglie.

Do případu se zapletla i spisovatelka Iva Pekárková, která Čulíka za jeho nahlašování pochválila. Prohlásila navíc, že v prostorech operačních sálu jiných nemocnic není problém s hygienickými pravidly zahalených muslimek. Do prostor, o kterých Pekárková mluvila, však podle Rogozova žádný z lidí, kteří nejsou registrovaní jako lékaři v Británii, nemá přístup. Není tak jasné, kde Pekárková tyto údaje vzala.

Samotný Rogozov prohlásil, že mstít se nechce. Žalobu, jak mu doporučují jeho známí, na Čulíka podávat nehodlá. Chce jenom v klidu ošetřovat pacienty, kteří jej potřebují. Pozastavuje se však nad estébáckými praktikami, kterými místo inteligentního a věcného vyvracení jeho názoru, Čulík Rogozova za jeho názory trestá a pronásleduje.

Rogozov také prohlásil, že je na jeho osobu veden silný mediální tlak a to především díky nahlašování Čulíkem. Necítí však vůči Čulíkovi žádnou zlobu. Naopak řekl, že je mu ho líto a usvědčil se z toho, že neumí jeho tvrzení jakkoliv vyvrátit. Samotný Čulík se nahlašováním Rogozová chlubil na sociálních sítích a na svém webu. Tvrdí, že vyjadřování Rogozova je nepřijatelné. Islámský extremismus Čulíkovi ale vůbec nevadí.

ZDROJ: stop-multikulti.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 246 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...