TSSKAMPAN
16.9.2021
Kategorie: Politika, Volby 2021

Komu vadí Trikolóra?

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

michalmalyLetos v létě založený spolek „Trikolóra spojená pravice“ je troll, mající zřejmě za úkol škodit. Naše hnutí začalo být některým lidem a subjektům trnem v oku, protože přes mediální snahu je vidět, slyšet a stoupá vzhůru.

Po odchodu Václava Klause mladšího následovalo zklamání a propad preferencí. Ve frontách před výtahem do Sněmovny zavládla nejistota, někde možná i zděšení. Mnozí lidé, kteří do té doby nedělali nic pochopili, že ten výtah do Sněmovny u nich nezastaví. To tak bývá, když proto celou dobu lidé nic nedělají a myslí si, že stačí, když někoho znají. Navíc ztratili “ochranu” V.K.ml. A tak jedni začali kritizovat novou předsedkyni, jiní odešli a začali škodit a činí tak dodnes. Já jsem zůstal, stal se členem a kandiduji v Praze, protože jsem věřil a věřím ve věc, věřil jsem v pozitivní změny uvnitř a celé dva roky o ně usiluji. A změny k lepšímu se začaly realizovat.

Zuzana Majerová zvládla převzetí hnutí a jeho další chod a rozvoj skvěle. Postupem času se zlepšila komunikace uvnitř hnutí oběma směry, potřebné věci se začaly realizovat. Oblasti byly převoleny. Hnutí po propadu z pěti procent na dvě po Klausově odchodu a osobních útocích některých exčlenů zase začalo nabírat dech. Členská základna sice prořídla, ale zůstali skalní a mnoho z nich poctivě pracuje na našem růstu. Věci napomohlo i spojení se Svobodnými a Soukromníky a je škoda, že těch subjektů nebylo víc. Chtěli jsme co nejvíce spojit pravici.

Ozdravný proces není nikdy jednoduchý a nedojde k němu ze dne na den. Většina potřebných změn a zlepšení se ale Zuzaně Majerové a jejímu kolektivu zdařila i díky pomoci a práci mnoha dalších aktivních členů. Zvedáme hlavu, jsme slyšet a vidět, veřejnost nás vnímá, preference stoupají – podle některých průzkumů jsou již 4,7%. Podotýkám, že podle průzkumů oficiálních agentur, které nikdy příliš politickým subjektům typu Trikolóry nestranily.

Čekal jsem, co ještě vedle ignorace až diskriminace ze strany medií v čele v ČT přijde. A také že přišlo. Dnes se objevila na sítích fotografie bilbordu Volného bloku s fotografiemi poslanců Volného a Bojka s textem: „Trikolóra spojená pravice doporučuje Volný blok. Paní Volfová se na sítích vyjádřila, že je mile překvapena a že ji to potěšilo a že o bilbordu nic neví, o čemž silně pochybuji. Tyhle akce se nedělají bez předchozí dohody. Příznivci Trikolóry, respektive TSS a naši voliči byli z bilbordu spíše zmateni, protože logicky vnímali sdělení jako naši podporu Volnému bloku a odmítali něčemu takovému uvěřit.

Subjekt „trikolóra spojená pravice“ byl založen 30.6.2021, podpis pod stanovami má nečitelné příjmení, křestní jméno Libor. Je zvláštní, že ministerstvo vnitra zaregistruje politický subjekt se zaměnitelným názvem a že je ignorována ochranná známka. Inu, v naší kotlině aplikace práva patří spíše na stránky Dikobrazu. Proč to píšu? Hlavně proto, aby všichni věděli, že „Trikolóra spojená pravice“, se zaregistrovanou zkratkou „Triko“ nemá nic společného s hnutím Trikolóra, založeným Václavem Klausem mladším a Zuzanou Majerovou Zahradníkovou ani s následným subjektem Trikolóra Svobodní Soukromníci.

Hlavní důvod založení trucspolku zakladatelé na facebooku sami přiznávají – cituji: „nevyšel záměr dostat se do jejího čela, proto byla s podnikateli a věrnými založena a zaregistrována tato pod stejnou značkou“. Takže tito lidé, protože se se nedostali do vedení Trikolóry, vyjádřili podporu Volnému bloku, nikoli my, TSS. Ta jejich „podpora“ nemá jiný cíl, než nás poškodit a odradit od nás voliče. My ale jedeme dál, se zdviženou hlavou a stoupáme nahoru – 4,7%. Nedáme se zastavit, zastrašit a nevzdáme to přes bojkot medií, v čele s ČT, nenecháme se odradit trolly.

Máme skvělý program, pracovité členy a kandidáty, víme, co lidé chtějí a budeme to prosazovat. Máme skvělou předsedkyni a lidi, kteří jí pomáhají. Nenechte se odradit truc akcemi našich protivníků, ani strašením z propadlého hlasu. Žádám vás o důvěru a váš hlas v těchto volbách.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 818 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,18 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)