DEMOPRAHA
19.10.2020
Kategorie: Společnost

Komu posloužila pražská demonstrace?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Přiznám se, že už v době, kdy se mi doneslo, že se mají nedělní demonstrace v Praze zúčastnit také fotbaloví a hokejový fanoušci, s velkou pravděpodobností včetně jejich radikálního jádra, tak jsem za tím čekala nějaké postranní úmysly.  Viděla jsem, jak dopadla podobná demonstrace na Slovensku, pak mi bylo jasné, že v Praze to jiné nebude. Demonstrace proti koronafašismu probíhaly po celém světě a to už od léta, ale ne všechny dopadly podobně.

Demonstraci, ale i dění po ní, jsem shlédla na videích, natočených na různých místech přímými účastníky. A právě díky těmto různým záběrům bylo možné si udělat hrubou představu o tom, oč mělo v reálu v neděli v Praze, ale také už v sobotu v Bratislavě, jít. Ale nejen tam, v podobném stylu probíhaly demonstrace i jinde v Evropě.

Je předem jasné, že zájem establishmentu je jediný: maximálně zdiskreditovat a zpochybnit všechny, kdo oficiálním informacím nevěří a mají otázky, které ovšem zůstávají zcela nezodpovězeny. Pokud se podíváme, jak to funguje u nás, tak na post ministra zdravotnictví byl usazen člověk s obrovským střetem zájmů. Člověk, který natolik počítal s další vlnou, že si dokonce v červnu založil firmu na roušky. O jeho působení v královéhradecké nemocnici nemluvě.

Samostatnou kapitolou je pak dlouholetá Prymulova angažovanost v očkování, k jehož zřejmě plošné aplikaci má to, co se nyní děje, vést. A to nehovořím o jeho názorových přemetech stran roušek, o nichž ještě před časem tvrdil, že jejich dlouhodobé nošení škodí…

Úkolem většiny nejen evropských vlád je podle všeho zajistit značné předlužení vlastních zemí a zavedení totality. U nás je hlavním podporovatelem zavedení co nejhlubší totality především vrchní islamizátor Hamáček (ostatně, na světě není snad nic totalitnějšího, než islám), který vymýšlí nejen to, jak si zajistit neomezenou moc (viz jeho návrh na možnost neomezeného odkládání voleb v nouzovém stavu), ale také to, jak změnou zákona  co nejvíce lidem zatajovat pravdu. Pak mají logicky zájem na tom, aby se jakékoli jiné verze “pravdy”, než ty oficiální, zdiskreditovaly.

V první řadě tedy došlo k diskreditaci a dehonestaci všech lékařů, kteří si dovolili hovořit jinak, než podle oficiálních notiček a nyní je třeba umlčet i řady těch, kdo si ověřují informace i jinde, než na mainstreamu. A právě nedělní demonstrace byla k tomu účelu ideální. Jak potvrzují mnohá svědectví i videa účastníků demonstrace, tak mnoho incidentů vyvolala sama policie, která samozřejmě nasadila do davů své provokatéry. To se ostatně dělalo vždy, jméno Zifčák, alias “mrtvý student Šmíd” známe všichni. Právě jeho účast na demonstraci a hraná smrt měla iniciovat protesty v dalších městech.

Policejní provokatéři by na nedělní demonstraci nemuseli mít až tak velký úspěch, kdyby na ni nepřijeli i fotbaloví a hokejoví fanoušci, včetně jejich tvrdého jádra, které je zvyklé se po každém zápase porvat s fanoušky soupeřů. 

Ucpání ulic, vedoucích ze Staroměstského náměstí, zablokování možnosti odchodu těm lidem, kteří chtěli po předčasně ukončené demonstraci odejít a provokace policií nastrčených provokatérů, zcela zřejmě zaúčinkovaly. Právě účast radikálních fanoušků zapůsobila jako rozbuška. Pokud by na demonstraci nikdo podobný nebyl, pak by bylo jen velmi obtížné natočit potřebné záběry pro televize, které mají u lidí vyvolat mylný dojem o odpůrcích koronafašismu. Provokatéři prostě potřebovali někoho, kdo se k nim přidá.

A nyní se pustím na pole spekulací a úvah, které ovšem nemusíte brát zasvé. Osobně jsem přesvědčena, že ten, kdo naplánoval demonstraci, na níž měla být jak účast řadových občanů, tak také fanoušků fotbalu a hokeje, včetně těch radikálnějších, musel s tím, jak celá akce dopadne, počítat.  Zákrok Al Hamajdova policejního komanda by nebyl až tak ospravedlnitelný, kdyby tam nedošlo k vůbec žádným výtržnostem. Právě ucpané východy z náměstí měly spolu s provokacemi podnítit reakce radikálnějších fanoušků.

Ten, kdo organizoval demonstraci, tedy musel vědět k čemu dojde. Obzvlášť proto, že už v sobotu se konala demonstrace v Bratislavě. Ta měla totožný scénář – objevila se tam kombinace naštvaných lidí s “příměsí” radikálních fanoušků, to vše “okořeněno” policejními provokatéry. Skončilo to akcí s vodními děly a mainstreamovými povídačkami o protestech radikálních fanoušků.

Pokud jsem měla možnost sledovat proslovy na pódiu, tak většina řečníků se nedotkla aktuálních témat, která hýbou internetem mezi odpůrci současných opatření. Témat, která by jasně poukázala na to, že v oficiálních verzích stran současné údajné pandemie toho příliš mnoho nesedí. Proč? Nemělo právě to být hlavním – a prakticky jediným – tématem demonstrace, aby byla informována širší veřejnost?

Od začátku do konce mi akce v Bratislavě i Praze připadají jako předem zinscenované, přičemž většina účastníků tam jen dělala nechtěný kompars diskreditaci vlastních názorů. To pochopil například doktor Obrtel, který si účast na demonstraci na poslední chvíli rozmyslel.

Nakonec zde mám ještě vzkaz pro ty nejfanatičtější svědky covidovy, jejichž komentáře obsahovaly přání smrti na COVID-19 účastníkům demonstrace. Všem vám chci připomenout, že demonstrace – a to mnohem větší – probíhají po celém světě už od léta a žádné hromadné nákazy účastníků se nikde nekonaly.

Největší demonstrace v Evropě byly ty berlínské, přičemž na té největší se na konci srpna sešlo téměř milion lidí bez roušek. A ve druhé polovině září, kdy by mělo logicky dojít k propuknutí nemoci u nakažených lidí naplno, se v Německu nic nedělo. Jenže podle vaší zvrácené logiky měly být v té době německé ulice plné mrtvol a nemocnice napěchované k prasknutí.

Mimochodem, uvědomujete si, že v létě, kdy zde bylo úplné uvolnění, se žádná pandemie nekonala ani u nás? Ty údajně všespásné hadry na hubu jsou ve vnitřních prostorách povinné od začátku září a čísla nakažených údajně rostou. Čím více testovaných a čím více restrikcí, tím více nemocných… Když se netestovalo, nemocní nebyli. Nezdá se vám ani to poněkud podivné??

VOXCHCI-ZDE

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 221,00 Kč
Vybráno 54.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 440 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,49 out of 5)
Loading...
politicon.cz
110 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.