OLYMPIADACRTEAM
23.7.2021
Kategorie: Společnost

Komedie se mění v horor

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝOlympijský program je narušen mnoha událostmi, které lze připsat covidovému šílenství. Několik sportovců a členů realizačních týmů končí po testování na speciální záchytce, kterou je hotel určený pozitivně testovaným účastníkům olympiády v Tokiu. Je třeba říct, že absolutní většina těchto ,,pozitivních“ nemá žádné příznaky a opět je třeba si připomenout, že PCR testy nejsou prioritně určené k jakémukoliv odhalování covidové nákazy. Což nic nemění na tom, že zdraví nemocní nesmí ve sportovních kláních účinkovat a pro mnohé z nich jde o promrhání několika let přípravy.

Za původce infikování našich borců byl označen lékař, který letěl s výpravou a nebyl očkovaný. Jde o bohapustou teorii, protože jak už dávno víme, i ti prošlí vakcinací se mohou bez problémů nakazit a zároveň koronavir přenášet. Ostatně kolik lidí mělo chřipku i vícekrát v roce za sebou? Takže informace, že přenašečem byl právě dotyčný lékař, je spekulace a manipulace zároveň. Vzhledem k tomu, že jsme se lží kolem covidu-19 naposlouchali již za ten rok a půl přespříliš, nejsme překvapeni. Propaganda jede naplno a není výsadou naší země.

Sportovci jsou k vakcinaci doslova nuceni po celé Evropě. Pražská fotbalová Slavie ústy svého šéfa Tvrdíka oznámila, že její hráči jsou všichni naočkováni. Upřímně jim přejeme, aby se nadále cítili být ve formě a nedolehly na ně stále častější komplikace známé po druhém kole vakcinace u řady ,,pacientů“. Stejnou cestou se vydali například ve Francii, kde jsou hráči velmi agresivně tlačeni do procesu povinné vakcinace. Pokud se nechtějí podrobit, jsou vystaveni povinnosti nechat se za své peníze 3x týdně testovat, přičemž cena za jeden test je nesmyslných a záměrně předražených 90 euro. Zároveň hrozí, že ani tak nebudou smět od října vstoupit na sportoviště, což může vést ke konci sportovní kariéry i těch nejnadějnějších hráčů, kterým je vlastní zdraví přednější než vášeň pro sport a peníze vyplácené těm nejlepším.

Ministerstvo zdravotnictví se vyjádřilo nejen k problematice českých sportovců na olympiádě, kdy z již výše zmíněného lékaře udělalo zločince a dokonce byla zřízena komise na prošetření jeho případu, přičemž se nikdo nepodivuje nad tím, že jiný účastník po obou dávkách experimentálního mixu měl taktéž pozitivní test. Opět je na stole otázka, proč se lidé podrobují vakcinaci, když jim nic nezaručuje, a navíc je pro lidský organismus rizikem. O to je horší a do nebe volající prohlášení mluvčího tohoto ministerstva o nerespektování rozhodnutí soudu týkajícího se zneplatnění většiny protizákonných opatření vydaných vládou v průběhu covidohysterie. Porušováním českých zákonů a Ústavy ČR je nám jasně dáváno najevo, že instituce právního státu byla uložena k ledu. A neplatí li zákony pro politiky, nemohou platit ani pro občany. Rebelie ministerstva zahraničí budiž tak návodem k anarchii obyvatel České republiky.

Od této chvíle by tedy zcela logicky měly padnout všechny zákony a rozsudky soudů nemusíme brát nijak vážně. Zastaví li Vás policista za vysokou rychlost, mávněte nad tím rukou. Máte platit DPH? Proč. Zákon o DPH nemá žádnou váhu a když Vás soud odsoudí, řekněte, že to nerespektujete. Chcete stavět a nemáte náladu řešit stavební povolení? Není důvod otálet, stavební zákon je stejně paskvil, takže proč se tím zabývat. Takový Janoušek také nemusel nastoupit do vězení, jen podlehl vlastnímu strachu. Stačilo říct, že výrok soudce o svém činu nerespektuje. Jistě chápete, že tento nepořádek není možný. Existují určitá pravidla a zákonné normy, které v podstatě dodržujeme s tím, že jsou potřebné. Některé další obcházíme a částečně ignorujeme, ale s vědomím, že můžeme být uznáni vinnými. Jdeme do toho s rizikem trestu. Ne tak Ministerstvo zdravotnictví, které si myslí, že je institucí nad soudy, právem a Ústavou. Takže jedinou možnou naší reakcí je ignorovat jeho příkazy. Na to jsme získali právo, které je nezpochybnitelné.

Ještě pár slov k Olympijským hrám. Je to víceméně nedůstojné. V ulicích protestují covidomaniaci zpracovaní stejnou propagandou, jakou drtí organizátoři pandemie a jejich mediální poskoci celý svět. Téměř všude jsou ignorováni opoziční odborníci, kteří upozorňují na obrovské množství nejasností a manipulací. Odpor části veřejnosti stoupá. Ukázkou arogance je přístup australské vlády, kdy úplné minimum pozitivních stačí k vyhlášení brutálních lockdownů, Podobně se chová Macron ve Francii, slovenská vláda a plno dalších světových pseudovůdců placených covidovou mafií. Olympiáda v této podobě měla být zrušena, protože jde o pouhý stín slavnosti sportu. Chybějící diváci, buzerovaní sportovci a zkažená doba, to vše dělá z této oslavy mládí, dřiny a radosti z vítězství pouze smutnou a drahou tragikomedii. Pojďme se nejdřív vypořádat s lumpy tvořícími covidodobu, a teprve poté se vraťme k radostným životním událostem. Třeba k hrdosti ze zahrané národní hymny. Teď to chce jít do ulic a ne sledovat prořídlé řady sportovců. To při vší úctě k nim.

P.S. Bohužel tlaku podléhá mnoho lidí, kteří z důvodu neznalosti, pohodlnosti či strachu udělají to, čeho jednou mohou litovat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 321 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (50 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)