DETITESTY
12.4.2021
Kategorie: Společnost

Kombinace testování dětí + roušky ve školách = jeden z největších vládních omylů

Sdílejte článek:

IVO VALENTA

Dokázali si vůbec ti, kteří s podobným nesmyslem přišli, představit, jak bude takové testování vypadat a kolik zabere času? Vyzkoušeli si to předem na reálném vzorku a v reálných prostorách základních či mateřských škol?.

Opravdu novému ministru zdravotnictví, hygienikům a „expertům“ nedošlo, že šlápli totálně vedle?

A vysvětlí někdo kantorům i rodičům, jaká logika je v tom, že testované dítě navzdory negativnímu výsledku testu musí sedět celý den v lavici s rouškou, která mu komplikuje dýchání??? Vždyť je to totální nesmysl!

Od rána mi dnes volají a píší naprosto nepříčetní učitelé, ředitelé škol a také rodiče dětí, které se dnes vracejí do škol. Povinné testování označují jediným slovem – katastrofa. V případě každého dítěte jde o 20-30 minut. Testy tak nemůže dělat personál škol – než by všechny otestoval, byla by doba oběda. Své děti testují rodiče. U dětí v mateřských školách, kterým je šťourání v nose krajně nepříjemné, se to neobejde bez slz, a ze strany jejich rodičů bez nervozity, protože spěchají do práce. A takto tomu bude dvakrát týdně.

Nikoho nezajímá, jak „kvalitní“ testy jsou. Navíc mi jako velmi opožděný apríl připadá informace, že ministerstvo zdravotníci v čele s ministrem Arenbergerem chtělo, aby byly pro děti ve školkách dodávány testy nejen z nosohltanu, ale také z hlenů nebo dokonce testy rektální – tedy ze stolice!

To přece nikdo nemohl myslet vážně!!!

Naštěstí vzal ministr zavčasu zpátečku.

ZRUŠME TYTO NESMYSLY! Vím, že některé školy situaci zvládají lépe, jiné hůře. Někteří rodiče dokonce s dětmi šťourání v nose o víkendu trénovali. Naše děti jsou ale přece tím nejcennějším, co máme. Potřebují zdravě dýchat, normálně žít, stýkat se s kamarády a sportovat. Je to pro ně přirozené. Nestresujme je a neničme jim dětství!

  • Ivo Valenta, FB
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 332 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)