eurovolby
8.3.2019
Kategorie: Politika

Kolotoč se roztáčí

Sdílejte článek:

J3K

Aktivita různých složek ovlivňujících politickou scénu se zvyšuje. O ataku SPD není třeba pochybovat, místopředseda Radim Fiala se dostává do potíží, které mohou znamenat vážné ohrožení celé strany. Není však jediným, kdo má bohatou politickou a podnikatelskou historii, navíc v pozadí SPD se pohybují různí známí lidé schopní svým majetkem a vlivem určovat jisté dění přímo ve straně. Přestože můžete sympatizovat s názorovou platformou této protimigrantsky laděné strany schopné jako dosud jediné být v opozici vůči zbytku politického spektra na naší scéně, blížící se volby do Evropského parlamentu jsou tučnou návnadou pro mnoho lovících piraní toužících po vlastní realizaci právě na půdě EU.

Soupeření o každý hlas rozhodující o přidělení tučných odměn za posty europoslabců je podnětem k hledání cesty, jak zlikvidovat soupeře. Dále tu máme zájmy samotných vůdců EU, kteří nemají zájem o jednotlivce, kteří by je rušili při jejich destruktivní práci vedoucí k přeměně celého kontinentu. Dá se očekávat, že podobné problémy, jako krystalizují v SPD, se objeví i v partnerských stranách v zahraničí. Marine Le Pen míří k soudu už poněkolikáté, tentokráte za příspěvky zobrazující řádění ISIS, Macron se plný vzteku může přetrhnout, aby se jí zbavil. V Itálii se snaží dostat tamtéž i Salviniho, na Orbána hledají něco kompromitujícího non-stop, teď by se rádi zbavili celého Fideszu, tedy jeho mateřské strany, polská vláda má klacky pod nohami také, navíc se opět angažuje Sörös, který skoupil velkou část polských médií. Dá se očekávat, že rétorika veřejných sdělovacích prostředků v Polsku se začne vzápětí proevropsky měnit. Ostatně i u nás už údajně vlastní významná média, byť je skryt za nejasnou strukturou majitelů společností. Německá AfD prochází částečně podobnou situací, jako naše SPD, kdy do ní infiltrují lidé připravení zevnitř kousek po kousku rozkládat dosud velmi úspěšný subjekt, zvenku je poté likvidují státní složky a neoficiálně teroristé z Antify, případně členové muslimských komunit. U nás musíme ještě vnímat další pokus dostihnout Andreje Babiše poblíž Čapího hnízda, tentokráte nikoliv kvůli dotaci, kterou již IMOBA vrátila, ale na pořadu jsou daňové úniky kolem této farmy.

O možnostech likvidace či naopak pozdvihnutí z prachu můžeme diskutovat, ovšem stačí se podívat na Slovensko. Relativně neznámá Čaputová, která prošlo neziskovým sektorem a patří k svěřencům Söröse, se jako kometa vyhoupla do čela preferencí, a tím na místo favoritky prezidentských voleb. Přestože zastává podobné názory, jako neoblíbený Kiska, možná ještě radikálnější pojetí migrace a sluníčkovství, rázem vstala z prachu a Slováci jsou postaveni před výběr mezi EU a EU s imigranty doma. Což je problém i pro nás, protože bychom Afričany měli už ze tří stran ze čtyř. A z té čtvrté na nás útočí pro změnu salmonela. Mimochodem stejně by byl katapultován v dalších volbách u nás Šimon Pánek s podobnou historií, jako Čaputová, možná jen s ještě větší popularitou.

Je rozehraná vysoká hra. Svobodné opouští europoslanec Payne, což je také jistý podnět k zamyšlení, co s touto ministranou stalo. Po Petru Machovi odešel druhý solidní politik, takže je jasné, že Svobodným klesnou preference k nule. Alternativa pro ČR 2017 je zatím výrazně v ústraní a v plenkách. K vstupu do vyšší politiky potřebujete více základních kamenů. Známou tvář v popředí, tou je Klára Samková, hromadu peněz, nadšení a pracovitost, naprosto čistý štít, aby Vás nemohl nikdo vydírat, schopné PR odborníky a obrovské štěstí. K tomu přidejte zajímavý program, buldočí povahu a schopnost emociálně zvládnout prostředí, ve které se pohybují většinou bezcharakterní dravé a hladové šelmy. Tímto přejeme vše nejlepší k svátku Miroslavovi Kalouskovi. Otázkou tedy zůstává, pozdvihne li nějaká reklamní kampaň celou českou Alternativu výše, protože dosud se o ní ví minimálně. Klára Samková je jistou zárukou, že jde o solidní subjekt s jasně protiunijním programem, ve kterém se nevěří na změny, ale spíše se jedná o prospěch občanů České republiky. Můžeme držet palce, určitě se dá přispět k vzestupu a doufat v úspěch, ale výsledek práce bude patrný až po zveřejnění výsledků jarních voleb. Do budoucnosti jde však o určitý příslib, ale jak dopadnuli Realisté, to víme také.

SPD právě nyní pociťuje, co je to vysoká politika. Přestože má stabilně kolem 7% stálých příznivců a voličů, otřásá se právě nyní v základech. Když začaly hlasy přibývat, přišel šok v podobě likvidace severomoravské buňky a sporů kolem poslance Volného. S ním to odneslo pár dalších. A jak je známo, akce vyvolá reakci. Pokud tedy patříte k euroskeptikům, výběr se zužuje na 2-3 strany a je třeba velmi pečlivě vybírat. Všechny ostatní strany nám zaručují další podřizování se Bruselu, některé i příliv migrantů a úzké sepjetí s organizací, která vede tento kontinent k nevratným ideologickým, antropologickým, bezpečnostním, kulturním a náboženským změnám. Možná se právě teď rozhoduje o budoucnosti naší země.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 086 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
politicon.cz
116 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.