eurovolby
8.3.2019
Kategorie: Politika

Kolotoč se roztáčí

Loading...
Sdílejte článek:

J3K

Aktivita různých složek ovlivňujících politickou scénu se zvyšuje. O ataku SPD není třeba pochybovat, místopředseda Radim Fiala se dostává do potíží, které mohou znamenat vážné ohrožení celé strany. Není však jediným, kdo má bohatou politickou a podnikatelskou historii, navíc v pozadí SPD se pohybují různí známí lidé schopní svým majetkem a vlivem určovat jisté dění přímo ve straně. Přestože můžete sympatizovat s názorovou platformou této protimigrantsky laděné strany schopné jako dosud jediné být v opozici vůči zbytku politického spektra na naší scéně, blížící se volby do Evropského parlamentu jsou tučnou návnadou pro mnoho lovících piraní toužících po vlastní realizaci právě na půdě EU.

Soupeření o každý hlas rozhodující o přidělení tučných odměn za posty europoslabců je podnětem k hledání cesty, jak zlikvidovat soupeře. Dále tu máme zájmy samotných vůdců EU, kteří nemají zájem o jednotlivce, kteří by je rušili při jejich destruktivní práci vedoucí k přeměně celého kontinentu. Dá se očekávat, že podobné problémy, jako krystalizují v SPD, se objeví i v partnerských stranách v zahraničí. Marine Le Pen míří k soudu už poněkolikáté, tentokráte za příspěvky zobrazující řádění ISIS, Macron se plný vzteku může přetrhnout, aby se jí zbavil. V Itálii se snaží dostat tamtéž i Salviniho, na Orbána hledají něco kompromitujícího non-stop, teď by se rádi zbavili celého Fideszu, tedy jeho mateřské strany, polská vláda má klacky pod nohami také, navíc se opět angažuje Sörös, který skoupil velkou část polských médií. Dá se očekávat, že rétorika veřejných sdělovacích prostředků v Polsku se začne vzápětí proevropsky měnit. Ostatně i u nás už údajně vlastní významná média, byť je skryt za nejasnou strukturou majitelů společností. Německá AfD prochází částečně podobnou situací, jako naše SPD, kdy do ní infiltrují lidé připravení zevnitř kousek po kousku rozkládat dosud velmi úspěšný subjekt, zvenku je poté likvidují státní složky a neoficiálně teroristé z Antify, případně členové muslimských komunit. U nás musíme ještě vnímat další pokus dostihnout Andreje Babiše poblíž Čapího hnízda, tentokráte nikoliv kvůli dotaci, kterou již IMOBA vrátila, ale na pořadu jsou daňové úniky kolem této farmy.

O možnostech likvidace či naopak pozdvihnutí z prachu můžeme diskutovat, ovšem stačí se podívat na Slovensko. Relativně neznámá Čaputová, která prošlo neziskovým sektorem a patří k svěřencům Söröse, se jako kometa vyhoupla do čela preferencí, a tím na místo favoritky prezidentských voleb. Přestože zastává podobné názory, jako neoblíbený Kiska, možná ještě radikálnější pojetí migrace a sluníčkovství, rázem vstala z prachu a Slováci jsou postaveni před výběr mezi EU a EU s imigranty doma. Což je problém i pro nás, protože bychom Afričany měli už ze tří stran ze čtyř. A z té čtvrté na nás útočí pro změnu salmonela. Mimochodem stejně by byl katapultován v dalších volbách u nás Šimon Pánek s podobnou historií, jako Čaputová, možná jen s ještě větší popularitou.

Je rozehraná vysoká hra. Svobodné opouští europoslanec Payne, což je také jistý podnět k zamyšlení, co s touto ministranou stalo. Po Petru Machovi odešel druhý solidní politik, takže je jasné, že Svobodným klesnou preference k nule. Alternativa pro ČR 2017 je zatím výrazně v ústraní a v plenkách. K vstupu do vyšší politiky potřebujete více základních kamenů. Známou tvář v popředí, tou je Klára Samková, hromadu peněz, nadšení a pracovitost, naprosto čistý štít, aby Vás nemohl nikdo vydírat, schopné PR odborníky a obrovské štěstí. K tomu přidejte zajímavý program, buldočí povahu a schopnost emociálně zvládnout prostředí, ve které se pohybují většinou bezcharakterní dravé a hladové šelmy. Tímto přejeme vše nejlepší k svátku Miroslavovi Kalouskovi. Otázkou tedy zůstává, pozdvihne li nějaká reklamní kampaň celou českou Alternativu výše, protože dosud se o ní ví minimálně. Klára Samková je jistou zárukou, že jde o solidní subjekt s jasně protiunijním programem, ve kterém se nevěří na změny, ale spíše se jedná o prospěch občanů České republiky. Můžeme držet palce, určitě se dá přispět k vzestupu a doufat v úspěch, ale výsledek práce bude patrný až po zveřejnění výsledků jarních voleb. Do budoucnosti jde však o určitý příslib, ale jak dopadnuli Realisté, to víme také.

SPD právě nyní pociťuje, co je to vysoká politika. Přestože má stabilně kolem 7% stálých příznivců a voličů, otřásá se právě nyní v základech. Když začaly hlasy přibývat, přišel šok v podobě likvidace severomoravské buňky a sporů kolem poslance Volného. S ním to odneslo pár dalších. A jak je známo, akce vyvolá reakci. Pokud tedy patříte k euroskeptikům, výběr se zužuje na 2-3 strany a je třeba velmi pečlivě vybírat. Všechny ostatní strany nám zaručují další podřizování se Bruselu, některé i příliv migrantů a úzké sepjetí s organizací, která vede tento kontinent k nevratným ideologickým, antropologickým, bezpečnostním, kulturním a náboženským změnám. Možná se právě teď rozhoduje o budoucnosti naší země.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 390,11 Kč
Vybráno 26.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 028 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
116 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.