vybuch-vrbetice-9086_denik-630-16x9rusko
21.4.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Kolik ještě much jednou ranou?

Sdílejte článek:

FRANTIŠEK F. DVOŘÁK

ffdvorakVšechny tajné služby mají nějakého toho kostlivce ve skříni. Jde jen o to, kterým se momentálně rozhodneme strašit.

Asi už je většině voličů jasné, že naše kontrarozvědka – to rozhodně nejsou žádní čučkaři. Použít sedm let starý průšvih k vyvolání nového a čerstvého průšvihu vyžaduje jistou dávku důmyslnosti, píle i trpělivosti zároveň. Zvláště, když se jedná o výrobu několika průšvihů najednou, kde velmi záleží na správném načasování, synchronizaci postupů, maximalizaci jejich dopadu a synergických efektech.

Ve hře totiž nebyl jen tender na Dukovany, nákup nenáviděného levnějšího Sputniku a naopak předražené vojenské techniky, ale čekají nás ještě mnohá nutná politická opatření se stejně nutnými ekonomickými dopady. Mimochodem, volební kampaňm je v plném proudu a ušetřené prostředky za placenou reklamu se hodí vždycky…

Hluboká poklona, pánové. Odhalení okolností atentátu na JFK a následné vyřazení české firmy ze soutěže na realizaci projektu výstavby továrny na středozápadě USA s odůvodněním, že Oswaldovi pomáhali příslušníci STB – to by bylo(jak uznáte) jen slabým odvarem toho, co je možné dosáhnout s trochou vynalézavosti v české kotlině za součinnosti neziskových organizací a nezávislého tisku.

Všimněme si, kteří politici dnes září radostí a spravedlivým rozhořčením. Kteří se ohánějí starostí o bezpečnost v této krajně nebezpečné hře. A v zájmu této hry možná poprvé vypustili ze svých úst ono neslušné slovo – vlastenectví. Takže kolik ještě much lze zabít touto ranou? A nebude to rána do vosího hnízda?

Obyčejný člověk je již léta masírován marketingovými specialisty – většími experty, než byli političtí poradci za minulého režimu. Naučili ho, aby si koupil tu nejdražší věc, kterou nepotřebuje, která mu nechutná a ze které ho bude ještě dlouho bolet břicho. Lidé nesledují toky peněz a dávno zapoměli na pravidlo Qui Bono..

Pokud se nenecháme vyprovokovat k dalším bezmyšlenkovitým reakcím, máme naději, že ta další moucha touto ranou nás nepříjde zatraceně draho. Pro začátek je dobré vědět, že: „Kdo chce psem vrtět, špióna si vždycky najde

  • Fr. Filip Dvořák (autor je publicista, rocker a dobrodruh)
  • https://www.facebook.com/frantisekfilip.dvorak
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 586 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
58 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)