euflag
3.5.2021
Kategorie: Politika

Kolaborace nad zájmy občanů České republiky

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝVstupujeme do nové éry evropských dějin, kde hospodářsky padají hranice mezi státy a kde evropanství překlene všechny staré trpkosti mezi národy. Kontinentální vlastenectví vytlačí vlastenectví národní. Zítra rodnou zemí Čechů bude Protektorát, státem Čechů bude Říše s českou vlastí Evropa.

 

Nyní bychom mohli otevřít anketu, o čí výrok jde. Pokud si představíte, že místo názvu Říše by v něm byla uvedena Evropská unie, pak bychom tento text mohli přiřadit například k Fialovi, Němcové a Vystrčilovi z ODS, Richterové, Peksovi, Hřibovi či Bartošovi od Pirátů, Pekarové Adamové, Kalouskovi, Pospíšilovi, Schwarzenbergovi a Niedermayerovi z Top09, Hermanovi z KDU-ČSL, dokonce možná i Havlovi, jakožto prvnímu polistopadovému prezidentovi na sklonku kariéry. Nebo třeba Jourové či Charanzové z ANO, Drahošovi, Hilšerovi, Fischerovi ze Senátu, Hamáčkovi z ČSSD? Prezidentským kandidátům Kocábovi či Pavlovi, nebo řadě pseudoumělců typu Jana Hrušínského? Či jej snad vyslovil páter Halík? Ten seznam možných adeptů je mnohem delší. Realita je však úplně jiná. Tato slova patří jednomu z největších kolaborantů naší historie. Vyslovil je Emanuel Moravec, ministr školství a lidové osvěty Protektorátu Čechy a Morava.

Možná až teprve nyní Vám dochází tragičnost celého procesu začleňování České republiky do struktur Evropské unie a područí německého šovinismu. Sen fašistického diktátora a strůjců nacistického rozpínání se plní až několik desetiletí po skončení 2.světové války. Samotná konstrukce EU vznikla na troskách plánované Velkoněmecké říše a vstoupili do ní i ti, kteří tenkrát patřili k nejutiskovanějším. Snaha Němců pomocí zbraní a šíření strachu ovládnout ostatní národy narazila na odpor Rusů. Po dalších 5ti desetiletích se podařilo Slovany rozdělit a postavit je proti sobě. Zbraně byly na chvilku odloženy, jen se jimi občas haraší, volnou ruku dostali politici. Obchod se strachem nahradil děla a minomety. Evropská unie používá taktiku cukru a biče. Původní sliby o rovnoprávnosti, narovnaných vztazích a úzké spolupráci jsou zapomenuty, na řadu přišly soubory omezování, nařizování, restrikcí a obrovského utrácení za loajalitu. To vše bez ohledu na zájmy prostých lidí. Vzniká novoevropská šlechta uzurpující si nároky na neomezené rozhodování a bez možnosti kontroly. A opět v ní má největší zastoupení Německo.

,,Že jsme od 1. 5. 2004 členy EU je to nejlepší, co mohlo po listopadu ’89 přijít. Není to vůbec samozřejmost. Např. v současné situaci vidíme v přímém přenosu, jakou ochranu nám členství v EU a NATO poskytuje, nemluvě o ekonomických výhodách. Za tenhle pas jsem fakt vděčný.“ Výrok, kterým můžeme navázat na ten v úvodu, pronesl Daniel Herman a doplnil ho fotkou pasu, na němž je nápis Česká republika-Evropská unie. Ukazuje na odtržení od reality a také na to, jakým způsobem uvažuje naše politická elita, byť tento vyčpělý politik ochotný spolupracovat s Landsmanschaftem na rozebrání českého pohraničí formou návratu Němců do Sudet už k té úplné špičce nepatří. Měl však svou úlohu při likvidaci prosperujícího podniku produkující vepřové maso, který stál v místě, kde byli za války shromažďováni Romové. Kvůli památníku, který musel nutně stát na místě prasečáku, byly vynaloženy nekřesťanské peníze, byť dotyčný je členem KDU-ČSL. A je zvláštní, že této straně, která se postavila proti sňatku homosexuálů, nevadí, že její člen patří právě k těm, kteří by se chtěli za každou cenu ženit, vdávat.

Zájmy občanů České republiky se v mnohém liší od těch, které má bruselské vedení. To právě nyní mimo covidové hysterie, která stála nepředstavitelné množství peněz, řeší čtyři zásadní věci. Evergreenem je migrace, kdy na náš kontinent nadále míří další migranti, dále společenskou katastrofu nazvanou Great Reset a ekonomickou žumpu pojmenovanou Green Deal. Čtvrtou záležitostí je, kde na to vzít. Takže očekávejme brutální navýšení daní, s ním spojené zdražování energií, které bude obsahovat další vysoké zdanění, podobný nárůst přijde u hazardu, požitků a také u prostého bydlení. Evropská komise je nesmírně aktivní v ožebračování prostých lidí. Tedy mne, Vás, Vašich sousedů, přátel, taktéž lidí, které neznáte. Všechny je spojuje to, že žijí v Evropské unii. Těch nahoře se to nedotkne, prostě se navýší režie politických organizací a ty za úlitbu schválí cokoliv. Emanuel Moravec stál v čele české kolaborace s nacistickou německou říší. Ti výše uvedení se postavili na jeho místo a vedou si stejně úspěšně v propagaci Evropské unie. Přesto jim řada Čechů, Moravanů a Slezanů dá ve volbách svůj hlas. Copak skutečně tolik lidí chce žít opět v protektorátu?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 750 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)