BABISBARTOS
13.2.2021
Kategorie: Politika

Kocourkov je pro Českou republiku domovem

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝNouzovému stavu dali oficiálně čeští poslanci sbohem, opět se však ukazuje, že jsme národem Švejků. Babiš vcelku logicky nezískal podporu opozice, na ruku mu nešli ani SPD a komunisté, takže musel ze Sněmovny odejít s nepořízenou a spustil svůj kolovrátek. Poslanci tak jsou nazýváni vrahy národa, odteď budou moci za zhoršující se pandemii. A že čísla porostou, o tom nikdo nepochybuje. Statistika je ohebná, o tom žádná.

Naštěstí mají naši politici záložní plán. Sněmovna sice Babiše zastavila na chvilku v rozletu, ale oklikou přes své hejtmany umožnily politické strany vládě nadále vytvářet prostředí, ve kterém se nedá žít. Babiš má totiž kraje ve své moci tím, že jim může zatáhnou kohoutky od penězovodů. V tu chvíli by jednotlivé kraje zůstaly bez prostředků, což by se týkalo například nemocnic. Ale nejen těch. Takže se hejtmani rozhodli požádat vládu o prodloužení nouzového stavu. Pokud ještě někdo tvrdí, že Babiš není schopný vyděrač a manipulátor s celou Českou republikou, pak tedy je čím?

Absolutní ignorace politického rozhodnutí poslanců mu paradoxně dost možná vrátí body u potencionálních voličů. Pro hypochondrické rouškaře se stane Mesiášem, který zabránil uvolňování neúčinných opatření. Samozřejmě nejdříve přijdou na řadu aritmetickou řadou přibývající nakažení covidem, a to pravděpodobně už o víkendu. Stačí si uvědomit, že Babiš ovládá téměř všechna očkovací centra, takže získávat správné výsledky nebude problém. Vyděsit národ je tak snadné, zvláště když už je tak krásně rozdělený. Nova a Česká televize mu s tím vydatně pomohou. Už nyní je zavřena část okresů, kterých, světe div se, jsou součástí naše hory. Takže teď o víkendu musíte kličkovat, abyste se někam dostali. Příkaz zní jasně. Auto s truhlou na střeše projet nesmí.

Máme chřipkové období údajně letos bez chřipek. Ty nahradili coviďáci se svou virózou. Je na místě se zeptat, zda li všechny ty testy rozliší chřipku od covidu, když jde o velmi podobné viry. Dále už je na programu také československá mutace viru. Chvilku to trvalo, než jsme si mohli zaregistrovat něco trochu vlasteneckého. Po britské a jihoafrické mutaci máme konečně svou, to nemají ani Němci. Takže udělají vše dle předem přijaté agendy a zavřou hranice. Náš vir bude patřit mezi velmi výdělečné právě předsedovi vlády. Vraťme se k očkovacím centrům. Test 15ti milionů lidí (někteří chodí častěji než na nákup) znamená tržbu v nich cca 22 miliard korun. Při šikovném nakupování, které Babiš s přehledem zvládá, viz odkup Kosteleckých uzenin, to je čistý zisk kolem 10mld. To možná částečně vysvětluje zvýšení jeho majetku o 20mld za uplynulý rok, na které upozornil časopis Forbes. A také to, proč se tak kroutí, když mu poslanci řekli NE.

Pro nás prosté občany se však moc nemění. Podnikatelé momentálně vůbec netuší, co bude. Řada obchodů již nikdy pod oblíbenými názvy a značkami neotevře. Část jich smetly eshopy, zbytek nebude mít moc co nabídnout, zůstalo staré zboží, které je třeba vyprodat. Navíc bude chybět personál, protože školy zůstanou uzavřené, navíc plno lidí bylo propuštěno a perspektiva, že už se nevrátí tvrdý lockdown, je minimální, takže najímat ihned nové zaměstnance se nezdá být rozumné. Restaurace zavře hygiena, ty budou vládní úředníci dusit nadále. O barech a diskotékách budou mladí slýchat jako o historii. Kavárničky se otevřou, ovšem s posezením to bude složitější. Kina a divadla spustit na pár dní, než Babiš najde kličku, jak ukázat zpět svou sílu, nebude asi možné. U bazénů a posiloven je to podobné, také u sjezdovek a vleků. Takže jsme pouze nepodstatnou kulisou ve hře politiků. A o to více se na nás budou dívat z obrazovek všichni ti ,,odborníci“ přes covid, takže nás čeká smršť uplákánků, tragiků a fabulátorů, manipulantů a katastrofických scénářů. Peníze jsou mocný čaroděj.

Střety rouškařů a pandemiků s lidmi již neskutečně otrávenými z nesmyslných lží a opatření nabývají na síle. Agresivita Svědků covidových, na kterou narazíte na všech možných místech, stoupá, opět se jako za komunistů udává. Dokonce to dělají sousedé mezi sebou a ukazuje se, kdo jakou má povahu. Nedávná přátelství končí, svět se razantní rychlostí mění. Nynější stav je předzvěstí mohutných změn, které plíživě přichází a doba, kdy bylo dobře, skončila. Stále opakujeme, že covid je pouhý nástroj, který byl dán k dispozici elitám. Ty je využívají skutečně do posledního kousíčku. Takže zdaleka nejsme na konci.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 834 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
politicon.cz
70 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.