babisvolby
27.6.2017
Kategorie: Politika

Koblihu … levá!

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Vše spěje k tomu, že 28 let po “pádu komunismu” v naší zemi bude příštím vítězem demokratických voleb do parlamentu slovenský komunista s pochybnou minulostí udavače StB a jeho parta charakterově blízkých patolízalů, kterým hnutí ANO slouží jako výtah k moci a penězům. Předvolební průzkumy veřejného mínění mu dávají dokonce tolik šancí, že kdyby po volbách ukázal svoji pravou bolševickou tvář, může velmi pravděpodobně pohodlně vládnout v koalici se stalinisty z KSČ(m) a kroutit buržoazii krkem jako Kléma Gottwald neblahé paměti. Neuvěřitelné? Ale ANO …

Jak je možné, že země, která více jak čtyřicet let trpěla pod vládou totalitní zločinecké partaje, okusila si všechny experimenty jejich národohospodářského plánování, jejich justiční vraždy, jejich bídu pro všechny, jejich útlak všech občanských svobod, jejich systém založený na fízlování a udávání, či jejich destrukci ekonomiky, se stále nepoučila a demokraticky většinově si opět chce zvolit do svého čela jednoho z nich. Není námitkou, že Babiš je komunista a (ne)udavač bývalý, je stejně relevantní jako v tom pořekadle o bývalém černochovi. Komunista není bývalý nikdy, on to má v sobě jako mor.

Nejhorší na tom je, že většina našich spoluobčanů to již mohla vysledovat v tomto volebním období. Co jiného než bolševické manýry je “vyznání” Andreje Babiše, že živnostníci a malé firmy jsou jen takové klišé a kecy, aby je pak po celé své funkční období jako ministra financí likvidoval jako nepřátelskou třídu. Co jiného je EET, kontrolní hlášení, daňová Kobra, výzvy Finanční správě k tvrdším postihům a kolotoč zajišťovacích příkazů, stovky nových zákazů a buzerací, které z malého podnikání v ČR učinily vlastně kriminální činnost?

Pokud by někdo snad chtěl namítnout, že Babiš je přeci také podnikatel, je to připomínka irelevantní. Babiš není podnikatel v klasickém slova smyslu, je to erární parazit na dotacích a rudý žralok využívající známosti a slabá místa, která se po “revoluci” naskytla. Jeho podnikání není založeno na tradičním trhu – poptávce a nabídce, on jen vyžírá plody práce někoho jiného a stejně tak se chová i v politice.

PREF62017Babišovo koaliční spojení se softbolševickou partají socanů a národněfrontovými lidovci přineslo tomuto národu čtyřletku návratu k totalitním praktikám plnou obskurních zákonů postupně, salámovou metodou ničících občanskou společnost a její svobody a samozřejmě v největší míře likvidujících v populaci produktivní a reálné hodnoty tvořící jedince samostatně myslící, pracující, nezávislé. Tedy přesně tu skupinu lidí, kterou tak nenávidí komunisté na celém světě.

Co by bylo po volbách, pokud je opravdu Babiš vyhraje s tak velkým koláčem hlasů, jak mu dnešní preference přisuzují? Nechci se mýlit, ale rozhodně ještě přituhne. Dnes však bohužel nemáme možnost se opřít o západní sousedy v obraně svých svobod a práv. Z Evropy se stalo semeniště neomarxistické zvůle, dnes ještě okořeněné zrůdným multikulturalismem a východní soused jen čeká na její totální sebedestrukci a tajně doufá v obnovení své sovětské říše zla, jak se dalo mezi řádky vyčíst z rozhovoru Stone – Putin. Máme tedy vůbec nějakou šanci? ANO – nevolit parlamentní strany, které tento neobolševický systém tvoří, dát šanci novým se všemi riziky s tím spojenými, odmítnout zbožštění cizích “spasitelů”, věřit sobě. Protože poté už by dříve či později došlo na Zemanovy “kalašnikovy” a  toto jediná demokratická cesta, která nám dává alespoň nějakou naději.

Babišovy budoucí vize jsou zadarmo v jeho knize. Volební kampaň jede na plné obrátky a to ještě ani nezačala. Stovky fotek s “obyčenými člověky”, stovky slibů, tisíce nicneříkajících frází a slov. Vše zahuštěno perfektní marketingovou prací reklamních agentur, by ten “dobrý a ctihodný ujo” vypadal jako jeden z nás, ale i jako úspěšný a skromný miliardář, co dává lidem práci a rozdal by se. Jenže co je zadarmo, stojí vždy za hovno. Stejně jako Babišova volební brožurka a kydy v ní obsažené. Je to maska, je to póza, jsou to jen mimikry starého bolševika, který chce tuto republiku řídit jako svoji soukromou firmu a také z ní těžit zisky jen pro sebe a zneužívá k tomu svoje užitečné idioty. Jak je možné, že to nevidí?

A o tom to je. Někteří si pořád asi myslí, že Andrej je přeci jen o něco menší zloděj než Kalousek a kmotři z ODS, některým je to jedno, ale hlavně že jim zařídí teplé místečko na erárních dávkách a někteří … prostě mají čistě bolševickou radost z toho, že soudruh Bureš otáčí kolo dějin a vrací se jim jejich komunistické jistoty, bůček k večeři a lahváče u televizního Malého pitavala z velkého města. Protože svoboda – co to je? K čemu? Žrát se to nedá a sousedovi z toho koza taky nechcípne. Otrockou náturu mentálních bolševiků má prostě většina národa stále pod kůží hluboko zažranou.

Proto dnes vítězí Babiš. Koblihu? Levá!

kriz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 205,00 Kč
Vybráno 37.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 89 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.