jihad2
22.1.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Klid před bouří džihádu

Loading...
Sdílejte článek:

SLOVANKA 

Myslím, že snad každý Evropan zaznamenal, že v posledních letech poněkud opadla frekvence teroristických útoků. Pokud k nějakým dochází, jedná se spíš skutečně jen o “osamělé vlky”, většinou útočící bodnou zbraní a zanechávající za sebou jen pár obětí. Evropa si už na toto “multikulturní obohacení” zvykla, proto se tyto případy příliš nerozmazávají.

Nicméně v současné době se jedná o klid před bouří. Jde o běžnou součást džihádu, protože pro konečný džihád je zapotřebí dostatek “bojovníků” na svých pozicích.

Už v roce 2015 – tedy ve stejném roce, kdy vyzvala Angela Merkel migranty k “pochodu na Evropu” – došlo k další výzvě, o které se příliš nehovoří. Jeden z nejvyšších imámů prakticky ve stejnou dobu vyzval souvěrce k obsazení a totální islamizaci Evropy. Pak začalo to, čemu někdo říká “migrační krize”, já totéž nazývám pravým jménem – muslimskou invazí, džihádem. 

Pro pochopení toho, oč se jedná, je třeba si uvědomit, že pravověrný muslim je odchován mešitou, resp. Koránem. Odmala jsou mu vtloukány do hlavy zásady, kterých se pak drží celý život a většinou až fanaticky. Pro nás jsou důležité tyto:

  • Nenávist ke káfirům (bezvěrcům), kteří jsou prezentováni jako méněcenní. Život káfira nemá žádnou cenu, na islamizovaném území pak musí každý káfir platit povinnou daň za to, že může žít na islámském území. V kontextu toho chci zdůraznit, že v současné době, kdy muslimové považují Evropu za dobytou, jsou pro ně sociální dávky totéž, jako daň podřadných káfirů nadřazenému muslimovi. Proto muslim nepovažuje krádeže či loupeže za trestný čin, krade-li káfirovi. Vše je daň.
  • Přetvářka (takíja) je další, co se každý muslim učí odmala. Proto jsou muslimové mistři v přetvářce, kterou – jak jim jejich pedofilní prorok káže – musí používat tehdy, pokud se nachází na území s převahou nevěřících. Musí si hrát na přátele, stejně tak i v případě, kdy chce ze strany káfira získat jakýkoli materiální prospěch. Přetvářka je tedy zcela běžnou součástí džihádu. V této fázi se momentálně nachází většina muslimů na území Evropy.
  • Povinností každého muslima je hidžra – získávání území, ovládaných nemuslimy, pod muslimskou nadvládu a zavedení práva šaría. Právě Evropa je v současné době prohlášena územím hidžry, tedy územím, které má být totálně islamizováno. Za úspěšnou hidžru je muslimovi slíben posmrtný život v nebi se 72 pannami. Je důležité zdůraznit, že většina muslimů tomuto skutečně věří a koná tak, aby si podobný posmrtný život zajistila.
  • Jediný právní řád, který muslim uznává je šaría. Jeho jednání musí směřovat k celosvětovému nastolení tohoto řádu. V mnoha evropských lokalitách, které jsou už převážně muslimské se toto právo skutečně dodržuje a to za tichého přihlížení či dokonce pomoci vládnoucích evropských politických establishmentů.

V Evropě právě probíhá džihád. Džihád lze praktikovat čtyřmi způsoby: mečem, písmem, slovem a penězi. Jenže v 98% případů docházelo ve finále právě k džihádu mečem. Současná Evropa je do jisté míry výjimkou v tom, že se odevzdává zcela dobrovolně. Nikdy nebylo pro muslimy tak jednoduché ovládnout jakékoli území tak, jako je tomu s Evropou 21. století. Evropu tedy zničí její vlastní pseudohumanita, zaobalená do pláštíku humanity a náboženské svobody, neakceptující fakt, že ISLÁM NENÍ NÁBOŽENSTVÍ, ale nenávistná ideologie, horší než nacismus.

Pro představu o tom, jak je islám “mírumilovný”:

Islám si připsal na svůj vrub už přes 270 mil. obětí.  Tedy více, než čtvrt miliardy! Jedná se o ty, kdo zemřeli ve jménu islamizace zabíraného území. Džihád u muslimů nikdy neskončil, jak řekl sám Mohamed – nesmí skončit do té doby, dokud nebude všude na Zemi vládnout islám.  Islám se vykládá po celá staletí stejně, nikdy se nereformoval a reformovat se ani nesmí, muslimové se drží zcela přesně toho, jak žil kdysi Mohamed, což byl pedofil (manželku Ajšu si vzal v 7 letech a v 9 manželství “konzumoval”), byl to násilník, který prováděl džihád mečem, nabádal k zabíjení nevěřících a k braní nemuslimských mladých žen, včetně malých děvčat, za sexuální otrokyně. Tedy tím, že muslim znásilní Evropanku, že spáchá teroristický útok a zabije větší počet lidí nebo tím, že někoho okrade de facto následuje Mohameda. Dělá totéž, co dělal jejich krvavý prorok. Pokud jste viděli záběry z táborů ISIS v Sýrii a Iráku, včetně jejich útoků, poprav, brutálních praktik vůči nevěřícím, pak jste viděli ten PRAVÝ ISLÁM. Ten islám, který praktikoval už Mohamed.

Tedy to, že je teď relativní klid znamená jediné – muslimové se zatím shromažďují v Evropě, čekají, až jich zde bude dostatek. Mezitím trénují ve výcvikových střediscích džihádistů třeba v Bosně nebo Kosovu, ale i na střelnicích po celé Evropě, či na vyhrazených místech na územích, jež muslimové ovládli.

Ještě bych chtěla podotknout, že neexistuje nic jako umírněný muslim. Buď jde o muslima, který prochází částí džihádu nazvanou “takíja” (přetvářka) nebo jde o muslima, který islám nepraktikuje a je ostatními muslimy považován za káfira. Na tyto “odpadlíky od víry” je na islamizovaném území uvalena fatva (trest smrti).

Neustále nám tvrdí, že ISIS byl rozprášen. Ne, nebyl. Jen jeho vojáci se už dávno přestěhovali do Evropy nebo jsou na cestě. A černoši, kteří sem proudí z Afriky, jsou také převážně muslimové. V džihádu se pak i ti muslimové, kteří se jinak moc “nemusí”, spojí.

Evropa se islamizuje, také u nás stoupl za posledních devět let počet muslimů o 100%. Prodáváme ve velkém další pozemky a nemovitosti bohatým Arabům ze zemí, kde vládne nejtužší islám – wahhabismus, vyznávající salafistickou formu islámu, držící se striktně práva šaría, zahrnující třeba i středověké tresty. Zemím, jako je Saúdská Arábie, která u nás financuje mešity, vysílá sem radikální imámy a u nich “školí” naše muslimy, na školení tam byl i v současné době souzený islamista Shehadeh.

Evropa je po staletí výzvou pro všechny muslimy. Naši předkové se islamizaci bránili, dnes už náš kontinent dobrovolně odevzdáváme. Stávající klid je skutečně jen klidem před bouří, který nás má uspat a zajistit, že bezpečnostní složky nebudou ve střehu. Vždyť i naši čučkaři raději hledají ruské a čínské špiony, muslimská komunita a její značná radikalizace je vůbec nezajímá.

A nakonec – sousední Německo a Rakousko došly v islamizaci velmi daleko, bylo by velmi naivní si myslet, že my se tomu jakkoli vyhneme. V Německu už dávají najevo, že je země jejich a počítejte s tím, že podobná shromáždění, jako toto, ke kterému došlo před pár týdny v Hamburku, budou za nějakých 10 let běžná i u nás. Zatím k tomu vše směřuje a konečný evropský džihád se blíží. To vše za tichého přihlížení drtivé většiny Evropanů.

  • Blog Vox Populi
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč


Celkem za měsíc: 16 237,78 Kč
Vybráno 46.39%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 508 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.