wlm white

Klekat před černochy? Nasrat!

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Poslední dobou se musím sám sebe ptát, zdali se mi to všechno multikulturní dění ve společnosti kolem mne nezdá. Nejen, že bílá populace se dostala do pozice společenského otloukánka, který údajně může za všechno zlo světa, ale dění se posunulo k otevřenému rasismu, jenž černí na bílých v současném světě praktikují a jsou i otevřeně podporování globálními elitami ovládajícími společenské dění a myšlení.

Nebudu tady vyjmenovávat všechny případy dehonestace bílého člověka ve sporu s černým z poslední doby, všechny dostaly dostatečný mediální prostor. Nicméně šílené je, jak se společnost, ovládaná masově myšlenkovým prizmatem dobroserů, musí s černým rasismem vypořádávat, co vše musí akceptovat a kam až musí bílá populace ustupovat.

Bílý pracující člověk se stal pro multikulturní fanatiky už jen dobrým zdrojem daňových příjmů, ze kterých je financováno jejich “neziskové” tažení právě proti bílému. Globálně vládnoucí banda nastavila systém tak, že běloch může jen pracovat, platit daně a hlavně držet hubu. Na druhé straně pak vedle něj mohou parazitovat barevná etnika “diskriminovaných”, která pomocí kolaborantů z neziskovek dostávají nejen “bílé” zdaněné peníze, ale společenská privilegia, která z nich vytvářejí nadřazenou rasu nedotknutelných.

Není tedy divu, že přichází barevný rasismus a bílý člověk na sobě začíná reálně pociťovat znaky apartheidu. Ovšem v opačném gardu než známe třeba z historie JAR. Tehdy tam však svět proti útlaku černých protestoval. Dnes proti útlaku bílých vládnoucí elity neprotestují ani slovíčkem, ale naopak jej ještě podporují.

Možná si řeknete, že přeháním. Možná … ale podívejte se kolem sebe. Podívejte se na hnutí BLM, podívejte se na klekání před černými v režii třeba UEFA, podívejme se na projevy Joe Bidena a jemu podobných, kteří si z barevných udělali voličskou základnu, na rasovou cenzuru nezávislých médií, na činnost neziskovek ve školách, na přepisování bílé historie na universitách, na bourání soch, na neuvěřitelné excesy v kulturní oblasti … všude se barevným ustupuje, všude je poníženým a diskriminovaným bílý člověk.

Dnes už nemůžete ani napsat slova cikán nebo černoch, abyste nebyli okamžitě obviněni z rasismu, nemůžete poukázat na prokazatelné problémy, které soužití bílých a barevných přináší. Jste okamžitě onálepkováni těmi nejhoršími slovy, které dokáže sluníčková kavárna, ovládající veřejné mínění, vymyslet. V případě opačném se však neděje nic. Ba naopak … napadený bílý je ostrakizován, protože určitě dal barevnému chudáčkovi důvod k napadení. Dnes, anebo třeba v koloniální historii.

Opravdu to někomu nepřipadá děsivé? Nepřipadá děsivé kam jsme to až s tím multikulturním socialismem došli? Co přijde dál? Budeme před barevnými klekat na povel zákona? Budou se nám vysmívat do obličeje, jak jsme nechali bílou rasu ponížit?

Začněme se konečně bránit! Podpořme nezávislé zdroje zpravodajství, které nazývají věci pravými jmény! Pomáhejme jim! Nenechme černé rasisty a jejich bílé kolaboranty zvítězit!   

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 795 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (79 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
182 komentářů
      • Redakce

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)