190620-hunter-biden-feature
19.10.2020
Kategorie: Politika

Klan Bidenů: Rodina organizované kriminality

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Třetího listopadu se v USA konají volby prezidenta – bude to opět Donald Trump, nebo vyhraje Joe Biden? Mainstream v USA i v Německu už udělal z Bidena jistého vítěze a neúnavně mu vytvářel profil bezúhonného vysokomorálního muže a Trumpa zároveň neustále démonizoval.

New York Times dokonce vyzval občany USA, aby “špatného” Trumpa nevolili a dali své hlasy Bidenovi. Něco takového je obrovský skandál – noviny, které o sobě tvrdí, že jsou nezávislé a mají být objektivní a nestranné, chtějí takto trestuhodně manipulovat dospělé občany a určovat, kdo je dobrý a kdo je zde špatný?

V pátek večer 16. října napadl Donald Trump mimořádně tvrdě svého protikandidáta Joe Bidena a jeho rodinu. Během svého volebního vystoupení na Floridě prohlásil, že Bidenovci jsou rodinou organizované kriminality.

To je velmi vážné obvinění a vyplývá z toho následující:

Pokud je to lež, což zaručeně bude tvrdit pro-Demokratický USA mainstream, tak Biden musí proti Trumpovi podniknout právní kroky, tedy dát věc k soudu a dokázat, že Trump lhal. Pokud tak ale neučiní, pak nepřímo přizná, že Trump řekl pravdu.

Trump na Floridě řekl, že jde o korupční obchody Bidenovců, které dělali v Ukrajině a v Číně.

I při dalším volebním vystoupení v ten samý den ve městě Macon ve spolkovém státě Georgia před svými přívrženci ve své řeči několikrát zdůraznil, že Joe Biden a jeho rodina patří do vězení.

Prezident tam řekl:

“V průběhu posledních měsíců jsme zjistili, že Joe Biden je korupční politik.”

Donald Trump už během svého volebního boje v roce 2016 opakovaně žádal, aby zavřeli do vězení Hillary Clinton, která s ním soupeřila o prezidentské křeslo.

Hillary jako ministryně zahraničí USA přeposílala množství E-mailů, jejichž obsahy měly zůstat přísně utajené, prostřednictvím jednoho privátního E-Mail-serveru.

FBI – tehdy převážná část této organizace byla pod vlivem Demokratů – měla záležitost vyšetřit. Přesto ale nebylo nic podniknuto a nebylo zavedeno žádné vyšetřování Hillary Clinton a vše bylo odloženo ad acta.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 667 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
politicon.cz
6 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.