kiskahnev
20.6.2019
Kategorie: Společnost

Kiska představil stranu

Sdílejte článek:

TOMÁŠ TYL

Hleďme, Záľudáci. Myslel jsem, že rodinná komedie „Kiska II“ bude mít v hlavní roli rychlostátnici Čaputovou, ale teď koukám, že humanitární velkolichvář z Popradu si tu úlohu nechce nechat vzít. 

Pro ČT zpráva dne. Soudně usvědčený podvodník představil svoji stranu — v jiném státě. Když byla před týdnem představena Trikolóra, v hlavních zprávách ČT tomu bylo věnováno NULA, slovy NULA vteřin. Máte pořád dojem např. Petr Jan Vins (a promiňte, ale Vy jste u mne na zdi hájil ČT, když došlo k útokům na Srí Lance), že žijeme ve státě, kde ČT vykonává objektivní žurnalistiku? Veřejnou službu? Nestrannou?! A nemusíte mi říkat, že pak se tím zabývali extra atd. — ne, to mne nezajímá, protože LID této země kouká na hlavní zprávy ČT (a pak s úlevou rádi přepnou), že se pak sejdou levicoví pseudopolitologové a plivou na vše pravicové, to opravdu není vyvážené zpravodajství. Už dva roky tvrdím, že Rada pro rozhlasové a televizní vysílání je názorově předpojatá a osobně jsem to poznal, když jsem k ní podal stížnost s X body a na každý z nich mi bylo odpovězeno ve smyslu „to nic není“. Jistě, 100x nic umořilo osla! RRTV zcela ztratila smysl své existence. Obhajuje názor určité skupiny společnosti a jako taková je zcela zbytečná. Když se do ní dostal odpůrce levice Jakl, byl 2× zbit.

Něco o tom vím — moje první zaměstnání po škole bylo na Úřadu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Tenkrát jsme řešili sprosťárny v Big Brother a VyVolení. A co řeší RRTV dnes?! „Jde o názor redaktora… nejsou podklady… výtka je neopodstatněná“ — no a tak mi RRTV odpovědělo na 168hodin a Newsroom ČT: „Podání hovoří také o používání výrazů „extrémistická“, „populistická“, „pravicová“, „protievropská“ atd. Neuvádí však žádné konkrétní časy vysílání a pořady, které by bylo možné podrobit analýze. Táže se i na to, zda do veřejnoprávního média patří pořady, jako je Newsroom ČT24 a 168 hodin, které jsou údajně založeny na subjektivních pocitech redaktorů. Nelze než odpovědět, že toto tvrzení je nepodloženou domněnkou a že je pouze na rozhodnutí provozovatele, zda podobné pořady do vysílání zařadí. Publicistika zahrnující autorské komentáře je nicméně v médiích zcela běžná.“.

Jaký další důkaz k podjatosti potřebujete?!

Ovšem dle mého názoru je jen otázkou času, kdy lidem dojde, že každý měsíc platí propagandu a vzbouří se proti tomu. Fandím všem, kdo si myslí, že platit protičeskou propagandu je chyba.

Autor: Tomáš Tyl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 071,00 Kč
Vybráno 23.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 967 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.