khan2

Khanův Londýn: Gangy na kolech a s noži napadají pouze bílé lidi, ale nejenom v Londýně

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Naposledy napadli mladé atlety, okradli je, hrozili zabitím, ale pouze černým atletům řekli, že oni jsou v pohodě. Jeden atlet prchl. Trenér říká, že tam policie nikdy nejezdí. Popis pachatelů nezveřejněn, protože prý rasismus….
Už ani ti mladí sportovci se nemohou cítit ve Velké Británii bezpečně a ten, který úspěšně agresorům utekl, se na sportovní akademii již nechce vrátit, když mu těch šestnáct! mužů a členů gangu vyhrožovalo smrtí, protože neznal pin od matčina účtu v mobilu.

V londýnském Finsbury Parku okradli a hrozili gangy agresorů zabitím jen bílým atletům a jejich oběťmi se za krátké období stalo dalších šest bílých lidí. Islington Gazette, sice na případ upozornila, ale odmítá zveřejnit popis pachatelů, protože by to mohlo být prý považováno za rasismus. Tak si říkám, kdo asi tak mohou býti, když s noži napadají a okrádají pouze bílé lidi. Nicméně trenér chlapců, Adrian Klemens ze sportovní akademie, která bohužel sídlí v parku, promluvil….

Podle jeho slov jeden z gangů používá bicykly k nahánění bílých obětí a přidal příběh svého svěřence, který jim úspěšně utekl. “Bylo jich šestnáct a kroužili kolem mě.” “Dej mi telefon, nebo tě pobodám.” “Vlož do něj své Apple Pay heslo (platební aplikace).”…

Bohužel, oběť útoku to heslo neznala, protože účet patřil mamince, a když tedy několikrát zadal špatný pin, tak mu řekli, že pokud se splete ještě jednou, tak je mrtvý! V ten moment dal do svého běhu o život a před těmito asi také Brity všechno. Jelikož se mu to podařilo, tak si říkám, že možná přišla Velká Británie o budoucí atletickou hvězdu, ale jediné důležité je to, že přežil.

“V naší atletické skupině jsou tři černí atleté, kterým řekli, že oni mohou být v naprosté pohodě a napadli ostatní bílé atlety.” Obětem je mezi 17ti až 22ti lety a přišli o mobily a peníze, nepřišli však o život, protože oni znali všechny potřebné údaje pro ty zbabělé a ubohé mladíky. Trenér Klemens dále konstatuje, že síla zákona a pořádku je prostě slabá. Slabá je málo, není žádná, protože Finsbury park je umístěn v multikulturní zóně, ve které se dle jeho slov nejlépe daří radikálnímu islámu. To mi zní od pana trenéra Klemense trochu jako popis pachatelů, tak snad nebude mít problémy s úřady a ve sportovní akademii.

“Vedu tuto sportovní akademii 13 let a nikdy jsem tu neviděl policii!”

Část textu věnuji i snad ojedinělému příběhu o černém muži z londýnského metra, kterého nahrál jeden spolucestující a poslal to do Daily Mail, kteří to zveřejnili a asi vědí dobře proč to udělali.

“Já si mohu dělat, co chci!” “Vy držte hubu a nikdy nemluvte!” “Zavřete ty svoje huby!.” Černému spolusedícímu řekl, že on, je v pohodě, protože je cizinec, ale pokračoval ve své nenávisti s paní, na kterou bezdůvodně řval….

“Bílí lidé jsou ďáblové.” ” Strašně vás nenávidím.” “Nenávidím bílé lidi.” “Nic nedokážete a chodíte domů znaveni, a odplivl si.” Říkám si, že pracující lidé mají právo býti po práci znaveni, což, ale asi nebyl jeho případ, že by byl po práci znaven. Tento “hodný” člověk dále řval svá integrační moudra na paní, až se ji jeden muž zastal. Agresor regoval takto……”Drž hubu ty tlusté prase, nebo tě zabiju.” “Chceš do držky, chceš?”

Stejně jako u předchozího případu se lidé v diskuzi pod články nejvíce ptají, proč to BBC ani CNN nikdy nezmiňují, tyto útoky na původní obyvatele Velké Británie. Velmi jim to vadí, což je pro mě pochopitelné, ale nejhorší prý je, ta každodenní anti bílá propagační kampaň na BBC. Trochu mi to připomíná naši veřejnoprávní televizi. Tak táhni z Británie ke své černé komunitě, napsal další z diskutujících, ale já si říkám, že on táhnout za svou komunitou už nikam nemusí, protože ji má v Londýně a zdaleka nejen tam.

V Bradfordu se pro změnu do centra města bojí chodit dle radního tisíce! jeho spoluobčanů, včetně jeho samotného! Je tam několik no-go zón, kam se původní obyvatelé již neodváží, ale zároveň své kamenné obchody přestěhovat není lehké, pro bílé obchodníky.

“Reprezentuji tisíce lidí, kteří nikdy do Bradfordu nevkročí a to bydlím jen pět mil od centra.” Bradford totiž patří do metropolitního distriktu City of Bradford, když celý distrikt má 485 tisíc obyvatel, ale zmiňované centrum jich má 294 tisíc. Je to multikulturní zóna, ale už tam vládne pouze ta jedna kultura.

V centru Bradfordu se útočilo pouze na synagogy a bílé obchodníky a přiznal to i radní a předseda bradfordské komise pro integraci, Arshad Hussain, který původně zprávu, kterou pro britskou vládu měl vypracovat a vypracoval Dame Louise Casey, označil za přehnanou a rasistickou aféru, ale později konstatoval….

“Napadeni byli pouze bílí obchodníci.” “Nikdo jiný.” “Byli napadeni a vybráni, protože jsou bílí.” “Obrovsky se tam zvýšila antisemitistická a islamofobní nálada.” “Činy z nenávisti se ztrojnásobili, ale většinová společnost o tom neví.”

Pan Casey totiž v této zprávě vypracované pro britskou vládu uvedl, že se integrace jednoznačně nezdařila a politická korektnost napomohla vytvořit muslimské extremisty! “Měli by jsme si přiznat, že máme problém, nikoliv jej popírat.”

Paní městská radní Vanda Grenwood jej doplnila, když řekla, že její dcera s přítelem by tam do centra Bradfordu také nikdy nešla a raději se jdou vždy pobavit do Leedsu. “Mladé dívky a ženy se necítí bezpečně v některých částech města, protože tam řádí gangy nepůvodních Britů.” Další radní města, Simon Cooke souhlasil a konstatoval, že vzrostli útoky na židy (což se dle mě děje všude, kde si pozvali muslimskou komunitu do své země), protože synagoga musela být policejně střežena…

“To má být ta údajná soudržnost mezi komunitami, že událost v synagoze potřebuje policejní ochranu?” “Myslím, že si děláme jen srandu sami ze sebe.” No, to teda. Podle mě si dělají srandu sami ze sebe, ale už to není za mě ten břitký britský humor, co mě bavil a svůj článek zakončím zdravicí pro naši Trikolóru od pana Nigela Farage z Británie, protože on chce Velkou Británii osvobodit od toho zhoubného liberalismu a věřím, že ji i osvobodí, ač lehké to mít s panem Johnsonem nebudou.

“Politika se mění velmi rychle.” “Vládnoucí řád chce zbavit národní státy demokracie.” “Chce nechat vládnout úředníky z Bruselu.” “Snažím, se proti tomu všemu bojovat.” “Letos jsem založil Brexit Party a byl jsem moc rád, že nás přijel podpořit prezident Klaus.””A hádejte, co se stalo?” Za šest týdnů jsme vyhráli.” “To samé se děje po celé Evropě.” “Přeji Trikolóře, přeji Václavu Klausovi mladšímu s jeho novým projektem maximální možný úspěch.” “Trikolóra podporuje svobodu podnikání, vyznává tradiční hodnoty, věří ve váš národ a demokracii.” “Řeknu, že kdybych byl Čech, sám bych se k hnutí Trikolóra připojil.”

Věřím v budoucnost a věřím Trikolóře.

Zdroje: Breitbart:… Khans London: 16 Strong knive gangs single out White victims…White people are devils, i hate you….UK: Whites scared, White owned businisses stoned in racially divided Bradford, heading for disasters….

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 115,- Kč
Vybráno 43.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 175 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
27 komentářů