khan2

Khanův Londýn: Gangy na kolech a s noži napadají pouze bílé lidi, ale nejenom v Londýně

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Naposledy napadli mladé atlety, okradli je, hrozili zabitím, ale pouze černým atletům řekli, že oni jsou v pohodě. Jeden atlet prchl. Trenér říká, že tam policie nikdy nejezdí. Popis pachatelů nezveřejněn, protože prý rasismus….
Už ani ti mladí sportovci se nemohou cítit ve Velké Británii bezpečně a ten, který úspěšně agresorům utekl, se na sportovní akademii již nechce vrátit, když mu těch šestnáct! mužů a členů gangu vyhrožovalo smrtí, protože neznal pin od matčina účtu v mobilu.

V londýnském Finsbury Parku okradli a hrozili gangy agresorů zabitím jen bílým atletům a jejich oběťmi se za krátké období stalo dalších šest bílých lidí. Islington Gazette, sice na případ upozornila, ale odmítá zveřejnit popis pachatelů, protože by to mohlo být prý považováno za rasismus. Tak si říkám, kdo asi tak mohou býti, když s noži napadají a okrádají pouze bílé lidi. Nicméně trenér chlapců, Adrian Klemens ze sportovní akademie, která bohužel sídlí v parku, promluvil….

Podle jeho slov jeden z gangů používá bicykly k nahánění bílých obětí a přidal příběh svého svěřence, který jim úspěšně utekl. “Bylo jich šestnáct a kroužili kolem mě.” “Dej mi telefon, nebo tě pobodám.” “Vlož do něj své Apple Pay heslo (platební aplikace).”…

Bohužel, oběť útoku to heslo neznala, protože účet patřil mamince, a když tedy několikrát zadal špatný pin, tak mu řekli, že pokud se splete ještě jednou, tak je mrtvý! V ten moment dal do svého běhu o život a před těmito asi také Brity všechno. Jelikož se mu to podařilo, tak si říkám, že možná přišla Velká Británie o budoucí atletickou hvězdu, ale jediné důležité je to, že přežil.

“V naší atletické skupině jsou tři černí atleté, kterým řekli, že oni mohou být v naprosté pohodě a napadli ostatní bílé atlety.” Obětem je mezi 17ti až 22ti lety a přišli o mobily a peníze, nepřišli však o život, protože oni znali všechny potřebné údaje pro ty zbabělé a ubohé mladíky. Trenér Klemens dále konstatuje, že síla zákona a pořádku je prostě slabá. Slabá je málo, není žádná, protože Finsbury park je umístěn v multikulturní zóně, ve které se dle jeho slov nejlépe daří radikálnímu islámu. To mi zní od pana trenéra Klemense trochu jako popis pachatelů, tak snad nebude mít problémy s úřady a ve sportovní akademii.

“Vedu tuto sportovní akademii 13 let a nikdy jsem tu neviděl policii!”

Část textu věnuji i snad ojedinělému příběhu o černém muži z londýnského metra, kterého nahrál jeden spolucestující a poslal to do Daily Mail, kteří to zveřejnili a asi vědí dobře proč to udělali.

“Já si mohu dělat, co chci!” “Vy držte hubu a nikdy nemluvte!” “Zavřete ty svoje huby!.” Černému spolusedícímu řekl, že on, je v pohodě, protože je cizinec, ale pokračoval ve své nenávisti s paní, na kterou bezdůvodně řval….

“Bílí lidé jsou ďáblové.” ” Strašně vás nenávidím.” “Nenávidím bílé lidi.” “Nic nedokážete a chodíte domů znaveni, a odplivl si.” Říkám si, že pracující lidé mají právo býti po práci znaveni, což, ale asi nebyl jeho případ, že by byl po práci znaven. Tento “hodný” člověk dále řval svá integrační moudra na paní, až se ji jeden muž zastal. Agresor regoval takto……”Drž hubu ty tlusté prase, nebo tě zabiju.” “Chceš do držky, chceš?”

Stejně jako u předchozího případu se lidé v diskuzi pod články nejvíce ptají, proč to BBC ani CNN nikdy nezmiňují, tyto útoky na původní obyvatele Velké Británie. Velmi jim to vadí, což je pro mě pochopitelné, ale nejhorší prý je, ta každodenní anti bílá propagační kampaň na BBC. Trochu mi to připomíná naši veřejnoprávní televizi. Tak táhni z Británie ke své černé komunitě, napsal další z diskutujících, ale já si říkám, že on táhnout za svou komunitou už nikam nemusí, protože ji má v Londýně a zdaleka nejen tam.

V Bradfordu se pro změnu do centra města bojí chodit dle radního tisíce! jeho spoluobčanů, včetně jeho samotného! Je tam několik no-go zón, kam se původní obyvatelé již neodváží, ale zároveň své kamenné obchody přestěhovat není lehké, pro bílé obchodníky.

“Reprezentuji tisíce lidí, kteří nikdy do Bradfordu nevkročí a to bydlím jen pět mil od centra.” Bradford totiž patří do metropolitního distriktu City of Bradford, když celý distrikt má 485 tisíc obyvatel, ale zmiňované centrum jich má 294 tisíc. Je to multikulturní zóna, ale už tam vládne pouze ta jedna kultura.

V centru Bradfordu se útočilo pouze na synagogy a bílé obchodníky a přiznal to i radní a předseda bradfordské komise pro integraci, Arshad Hussain, který původně zprávu, kterou pro britskou vládu měl vypracovat a vypracoval Dame Louise Casey, označil za přehnanou a rasistickou aféru, ale později konstatoval….

“Napadeni byli pouze bílí obchodníci.” “Nikdo jiný.” “Byli napadeni a vybráni, protože jsou bílí.” “Obrovsky se tam zvýšila antisemitistická a islamofobní nálada.” “Činy z nenávisti se ztrojnásobili, ale většinová společnost o tom neví.”

Pan Casey totiž v této zprávě vypracované pro britskou vládu uvedl, že se integrace jednoznačně nezdařila a politická korektnost napomohla vytvořit muslimské extremisty! “Měli by jsme si přiznat, že máme problém, nikoliv jej popírat.”

Paní městská radní Vanda Grenwood jej doplnila, když řekla, že její dcera s přítelem by tam do centra Bradfordu také nikdy nešla a raději se jdou vždy pobavit do Leedsu. “Mladé dívky a ženy se necítí bezpečně v některých částech města, protože tam řádí gangy nepůvodních Britů.” Další radní města, Simon Cooke souhlasil a konstatoval, že vzrostli útoky na židy (což se dle mě děje všude, kde si pozvali muslimskou komunitu do své země), protože synagoga musela být policejně střežena…

“To má být ta údajná soudržnost mezi komunitami, že událost v synagoze potřebuje policejní ochranu?” “Myslím, že si děláme jen srandu sami ze sebe.” No, to teda. Podle mě si dělají srandu sami ze sebe, ale už to není za mě ten břitký britský humor, co mě bavil a svůj článek zakončím zdravicí pro naši Trikolóru od pana Nigela Farage z Británie, protože on chce Velkou Británii osvobodit od toho zhoubného liberalismu a věřím, že ji i osvobodí, ač lehké to mít s panem Johnsonem nebudou.

“Politika se mění velmi rychle.” “Vládnoucí řád chce zbavit národní státy demokracie.” “Chce nechat vládnout úředníky z Bruselu.” “Snažím, se proti tomu všemu bojovat.” “Letos jsem založil Brexit Party a byl jsem moc rád, že nás přijel podpořit prezident Klaus.””A hádejte, co se stalo?” Za šest týdnů jsme vyhráli.” “To samé se děje po celé Evropě.” “Přeji Trikolóře, přeji Václavu Klausovi mladšímu s jeho novým projektem maximální možný úspěch.” “Trikolóra podporuje svobodu podnikání, vyznává tradiční hodnoty, věří ve váš národ a demokracii.” “Řeknu, že kdybych byl Čech, sám bych se k hnutí Trikolóra připojil.”

Věřím v budoucnost a věřím Trikolóře.

Zdroje: Breitbart:… Khans London: 16 Strong knive gangs single out White victims…White people are devils, i hate you….UK: Whites scared, White owned businisses stoned in racially divided Bradford, heading for disasters….

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč

Celkem za měsíc: 11 264,00 Kč
Vybráno 32.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 686 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.