khan2
8.10.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Khan investoval 50 milionů na online kriminalitu. Za 2 roky speciální tým dopadl 6 lidí

Loading...
Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Londýn je nejnebezpečnějším městem, ale jeho starosta vyhazuje peníze za nesmysly. Další miliardu dal muslimský strarosta na zelené projekty, ale v Londýně se rekordně vraždí a každé čtyři dny je někdo ubodán. A kdo páchá zločiny?
První muslimský starosta Londýna v jeho historii, Shadiq Khan vede Londýn tak, že údaje o zločinnosti jsou nejhorší v historii Londýna od druhé světové války, kdy s evidencí začali. Když jej premiér Boris Johnson kritizoval, protože, co se stal starostou, tak jen útoky nožem stouply o 52% a kriminalita celková je alarmující, tak mu řekl, že má málo policistů, praxe prevence kriminality je prý bezzubá a policie podfinancovaná.

“Neustanu v tlaku na vládu, aby pochopila, že rozpočtové škrty mají své důsledky.”

Já si spíše myslím, že své důsledky a to dost krvavé má starostování pana Shadiqa Khana. Tak on si stěžuje na málo peněz a vyhazuje milióny za nesmyslné projekty? Na online kriminalitu vyčlenil pan londýnský starosta 1.7 milionu liber (cca 50 milionů korun) a sestavil se speciální tým. Ve speciální jednotce, která hlídá internet je 5 policistů ze Scotland Yardu a jeden vysloužilý detektiv. Za dva roky dokázali odhalit celkem šest lidí! Oni je nazývají trollové. Tito lidé byli obviněni z rasismu, antisemitismu a z homofobních komentářů, ale ve vězení neskončil ani jeden. Absolutní fiasko.

Další cca miliardu (34 milionů liber) dal na zelené projekty! Tak ať si ty zelené projekty v Londýně užijí, ale lidí bude umírat a umírá na ulicích stále víc. The Sun se ptá, jestli je to sledování myšlení lidí, nebo reality show Big Brother. Nazývají Khana šampionem v neschopnosti. “Ty peníze mohly být použity při vyšetřování skutečných zločinů v ulicích a k navýšení počtu policistů v ulicích, aby chránily Londýňany od vší té kriminality.”…členka lodýnské policejní komise, Susan Hall. “Čtyři roky nám přednáší, jak málo peněz na boj proti kriminalitě s bodnými zbraněmi, či kyselinou má a utratí je všechny za tu nesmyslnou iniciativu? “Výsledek je fiasko.”…The Sun

Je to velké a drahé fiasko, protože 16 z 25 útoků nožem se odehraje v Londýně a i dle BBC je prostě Londýn nejnebezpečnějším městem v Anglii. Ve 34 případech ze 43 se jedná o přepadení, loupeže, sexuální násilí, hrozby zabitím, pokusy o vraždy a vraždy nožem. Počty vražd jsou rok od roku rekordní a za posledních deset let je jich nejvíce v historii.

“Je to tragédie, že v ulicích našeho města bylo zmařeno tolik lidských životů” “Ještě více mě ale rozčiluje, že starosta Londýna nejenom, že není schopen se k problému postavit čelem, ale ani neumí přijmout zodpovědnost a z růstu zločinnosti viní všechny a všechno, jen ne sebe.” “V době mého starostování kriminalita v Londýně klesala, zatím co nyní, přinejmenším v útoků noži je tomu naopak.”….premiér Boris Johnson. Také myslím, že muslimský starosta Khan je pro Londýn a Londýňany tragédií a katastrofou.

Khan je kritizován velmi pro neustále rostoucí kriminalitu, ale také za to, že odklání finanční fondy na nesmyslné projekty. No, to teda, protože třetinu všech případů řeší policie pouze po telefonu, aniž by je vyšetřovala! Od roku 2014 stoupl počet útoků noži v Británii o 81%! Devítinásobně se zvýšil! Je to rekord, ale velmi smutný, krvavý a bolestivý. V lednu vyšla oficiální statistika, že za posledních 12 měsíců bylo spácháno 739 vražd, což je o devadesát více, nežli v roce předchozím! A to ten letošní rok překoná zase ten loňský a tak to půjde s tímto starostou myslím stále dokola, než jej konečně vymění.

Na nafukovacího Trumpa čas má, ale místo, aby pracoval pro Londýňany, tak vyhazuje jejich peníze z okna. Mimochodem již dávno je bezpečnostní situace v Londýně horší než v New Yorku, tak že by měl začít pracovat a jeho slova, když New York vloni předběhli mi znějí směšně, když je srovnám s realitou. “Lidé, kteří si myslí, že je v pořádku nosit nůž a zbraň, budou zastaveni, prohledáni, obviněni a souzeni.” Mimochodem útočníci jsou velmi často muslimové jako je pan starosta, protože až 73% jich páchají lidé tmavé pleti z etnických minorit. Jestli jsou muslimové v Londýně menšinou si již jistý nejsem. Dvě třetiny útočníků je mladších 25 let.

Jeden Brit teď prosí do Británie, kde prodával zmrzlinu, než v roce 2015 odešel k Islámskému státu i s bratrem, o pomoc a chtěl by domů za maminkou. Sedí v severní Sýrii ve vězení a asi se mu to nelíbí. Tak jen čekám, že ho zachráněj, i když věřím, že s panem Johnsonem ne a zůstane tam, kam patří. Co mi však přijde šílené je to, že bratr teroristy, který povraždil 22 lidí na koncertě Ariany Grande před dvěma lety, Hashem Abedi, který byl usvědčen , že mu s touto hrůzou pomáhal dostane od státu příspěvek na právní pomoc ve výši statisíců liber! Pozůstalý po obětech nedostali nic! Tak to je spravedlnost, že bych plakal. To není spravedlnost a nebo pro muslimy platí nějaká jiná? Asi ano.

Závěr zvolím tradiční. “Nenechme si ukrást Brexit.” “Evropští vyjednavači chtěli Velkou Británii potrestat a ponížit.” “Zcela logicky je výsledek jaký je.” “Bez ohledu na to, jak to  dopadne, je už dnes jasné, že je to pro nás – nespokojence s EU – velikou prohrou. “Nepodařilo se rozšířit myšlenku, že je dnešní forma evropské integrace omylem.” Šlo nám o to (IVK), jestli bude potvrzen tolik potřebný signál, že Evropa, vlastně Evropská unie, kráčí špátným směrem, nebo jestli to dopadne tak, že zvítězí přesvědčení, že se Velká Británie unáhlila a že se neumí rozhodnout….Václav Klaus

Věřím, že premiér Velké Británie Boris Johnson prosadí vůli svých občanů a jednou pro vždy je vyvede z té pro mě nedemokratické Evropské unie.

Zdroje: The Sun: Khan he fix it? Breitbart: Khans London: average of 40 knife crimes every day….England homicide rate jumps 14 persent….16 of 25 crime hot spots are in London….Jihadwatch: bBC broadcaster quits after 35 years when told his talks might offens muslims…Magazín 1sk: muslimský terorista dostane…..

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč


Celkem za měsíc: 15 487,78 Kč
Vybráno 44.24%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 471 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.