vegetables-1085063_1280
13.5.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Keto hubnutí: Získejte tělo, na které budete pyšní

Sdílejte článek:

Máte v plánu letos hubnout do plavek? Prvním krokem by určitě měl být výběr správného stravovacího stylu. Najít dietu, která bude funkční, ale zároveň i chutná a zdravá, může vypadat na první pohled nemožně. Když však vsadíte na léty prověřené metody, cesta za vysněnou postavou bude jednodušší než kdykoli předtím. Skvělou volbou může být třeba keto dieta.

Jak funguje keto hubnutí?

Keto hubnutí využívá principů takzvané ketózy. Jde o stav, do kterého se vaše tělo dostane, když přijímá velké množství kvalitních bílkovin a velmi málo sacharidů. Díky tomu nemá k dispozici dostatek rychlých cukrů a začíná čerpat energii z tukové tkáně. Velkou výhodou je, že organismus nesahá pouze do zásob podkožního tuku, ale redukuje také nezdravý útrobní tuk.

Ketóza je přirozená

Zdá se vám keto dieta jako radikální krok? Zásady keto hubnutí jsou pro vás ve skutečnosti přirozené. Tělo se často dostává do ketózy například ve spánku. Stačí, když vynecháte večeři a nebo si pochutnáte na jídle, které má menší obsah sacharidů. V dlouhodobé ketóze fungují také národy, které staví svůj jídelníček hlavně na mase. Eskymáci a mongolové tak těží z benefitů keto hubnutí vlastně nevědomky. Ketolátky tlumí pocity a chrání svalovou tkáň.

Usnadněte si keto dietu

I když je princip keto diety jednoduchý, správné sestavení jídelníčku je bez pomoci odborníků celkem oříšek. Nastudování vhodných potravin, vymýšlení receptů a obcházení supermarketů může keto hubnutí také trochu zkomplikovat. Pokud chcete ušetřit čas i peníze, sáhněte po předpřipravených jídlech KetoMix. K dispozici máte širokou škálu potravin, takže si jídelníček můžete přizpůsobit přesně podle preferencí. Navíc máte jistotu, že vaše tělo s KetoMixem dostává vyvážený poměr kalorií, živin i minerálů.

V keto hubnutí vás podpoří výživoví specialisté KetoMix. Zodpoví všechny vaše otázky a poradí s konkrétními problémy. V týmu poradců KetoMix najdete třeba dvojnásobného mistra Evropy v kulturistice Zbyňka Ceradského a nebo autorku knih o zdravé výživě Táňu Řehákovou. Můžete se tak kdykoliv ujistit, že vaše keto dieta probíhá nejlepším možným způsobem a nebo jen načerpat motivaci od odborníků na nízkosacharidové stravování.

Pusťte se do toho letos jinak s KetoMixem. Zhubněte zdravě, postupně a bez omezování. První krok můžete udělat okamžitě. Napište specialistům z KetoMix a zjistěte jak mohou principy ketózy jednoduše pracovat ve váš prospěch. Mnoho informací ke keto diete naleznete i na stránkach Keto-Hubnuti.cz.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2019: *****

Dagmar Karlíková 500,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Anonymní dárce 1984,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, ing. Jan Kocura 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Dagmar Lavičková 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Švestka 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Milan Tahovský 500,- Kč, Rudolf Bláha 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Marin Vacek 500,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 10 945,00 Kč
Vybráno 31.27%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 529 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.