vegetables-1085063_1280
13.5.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Keto hubnutí: Získejte tělo, na které budete pyšní

Loading...
Sdílejte článek:

Máte v plánu letos hubnout do plavek? Prvním krokem by určitě měl být výběr správného stravovacího stylu. Najít dietu, která bude funkční, ale zároveň i chutná a zdravá, může vypadat na první pohled nemožně. Když však vsadíte na léty prověřené metody, cesta za vysněnou postavou bude jednodušší než kdykoli předtím. Skvělou volbou může být třeba keto dieta.

Jak funguje keto hubnutí?

Keto hubnutí využívá principů takzvané ketózy. Jde o stav, do kterého se vaše tělo dostane, když přijímá velké množství kvalitních bílkovin a velmi málo sacharidů. Díky tomu nemá k dispozici dostatek rychlých cukrů a začíná čerpat energii z tukové tkáně. Velkou výhodou je, že organismus nesahá pouze do zásob podkožního tuku, ale redukuje také nezdravý útrobní tuk.

Ketóza je přirozená

Zdá se vám keto dieta jako radikální krok? Zásady keto hubnutí jsou pro vás ve skutečnosti přirozené. Tělo se často dostává do ketózy například ve spánku. Stačí, když vynecháte večeři a nebo si pochutnáte na jídle, které má menší obsah sacharidů. V dlouhodobé ketóze fungují také národy, které staví svůj jídelníček hlavně na mase. Eskymáci a mongolové tak těží z benefitů keto hubnutí vlastně nevědomky. Ketolátky tlumí pocity a chrání svalovou tkáň.

Usnadněte si keto dietu

I když je princip keto diety jednoduchý, správné sestavení jídelníčku je bez pomoci odborníků celkem oříšek. Nastudování vhodných potravin, vymýšlení receptů a obcházení supermarketů může keto hubnutí také trochu zkomplikovat. Pokud chcete ušetřit čas i peníze, sáhněte po předpřipravených jídlech KetoMix. K dispozici máte širokou škálu potravin, takže si jídelníček můžete přizpůsobit přesně podle preferencí. Navíc máte jistotu, že vaše tělo s KetoMixem dostává vyvážený poměr kalorií, živin i minerálů.

V keto hubnutí vás podpoří výživoví specialisté KetoMix. Zodpoví všechny vaše otázky a poradí s konkrétními problémy. V týmu poradců KetoMix najdete třeba dvojnásobného mistra Evropy v kulturistice Zbyňka Ceradského a nebo autorku knih o zdravé výživě Táňu Řehákovou. Můžete se tak kdykoliv ujistit, že vaše keto dieta probíhá nejlepším možným způsobem a nebo jen načerpat motivaci od odborníků na nízkosacharidové stravování.

Pusťte se do toho letos jinak s KetoMixem. Zhubněte zdravě, postupně a bez omezování. První krok můžete udělat okamžitě. Napište specialistům z KetoMix a zjistěte jak mohou principy ketózy jednoduše pracovat ve váš prospěch. Mnoho informací ke keto diete naleznete i na stránkach Keto-Hubnuti.cz.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 740,11 Kč
Vybráno 27.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 561 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.